Sonic четкичка за Заби за Жените Мулти-функција со Обраснат на лице-Чистење со Четка Водоотпорен IPX7 Безжични Полнење Батерија Напојува Ултразвучно Четка за заби B5118 (?

Sonic четкичка за Заби за Жените Мулти-функција со Обраснат на лице-Чистење со Четка Водоотпорен IPX7 Безжични

DEN 288.00

Неодамнешно

Това е достапна

Брановидна Du Pont влакната за лесно отстранување на храна и останува длабоко чистење на забите празнини.Услужни влакната, нежен допир, може да четка на јазикот; повеќе темелно отстранување на лошиот мирис од устата.Добра флексибилност, не е лесно да се деформира.Влакната се распоредени рамномерно, лесно да се исуши, намалување на бактериски раст.На врвот на влакната се заокружува ефикасно да се отстрани храна остатоци и забен камен без оштетување на непцата.

Додатоци на производот

Dallinaop Електрична Четка За Заби Орална Нега На Заби Белење На Sonic Електрична Четка За Заби Побели Заби Неодамнешно
Dallinaop Електрична Четка За Заби Орална Нега На Заби Белење На Sonic Електрична Четка За Заби Побели Заби

И масажа режими испорача мазна microbursts на ткиво за да се подобри циркулацијата на крвта и здравјето на не

DEN 268.80
YUHAOTIN Sonic Вибрации Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Преносни Мулти-Брзина & Smart 5 Режими на Неодамнешно
YUHAOTIN Sonic Вибрации Електрична четкичка за Заби за Возрасни, Преносни Мулти-Брзина & Smart 5 Режими на

【Sonic чистење】На sonic вибрации е толку висока што 28000 пати во минута (најдобрата фреквенција за заштита), к

DEN 431.76
01 Sonic Четка за заби, IPX7 Лесно да Силна Чистење Сила Пренослива Батерија четкичка за Заби за Подобро миење Неодамнешно
Sonic Четка за заби, Белење Електронски Четка за заби Ултра Sonic Motor Сина со 2 Четка Глави за Возрасни за Неодамнешно
Sonic Четка за заби, Белење Електронски Четка за заби Ултра Sonic Motor Сина со 2 Четка Глави за Возрасни за

Во Длабочината на Чистење : Совршено се вклопува непцата и забите, кожата длабоко помеѓу забите и непцет

DEN 602.16
Sonic Електрична Четка за заби Напојува Четка за заби 100 Дена Батеријата 5 Режими на 15°Аглеста Вратот Безжично Неодамнешно
КООРДИНАТОР на Децата Електрична Четка за заби Силикони Автоматско Ултразвучно Четка за заби за Деца Цртан Неодамнешно
Sonic Електрична Четка за заби Ниско ниво на Бучава Дизајниран Идеален за Возрасни Деца, 6 Изборен Режими IPX7 Неодамнешно
Електрична Четка за заби со 5 Чисти Режими, 4 Четка Глави, Длабоко Чистење, Паметни Тајмер, Бела Неодамнешно Најдобра цена
Електрична Четка за заби со 5 Чисти Режими, 4 Четка Глави, Длабоко Чистење, Паметни Тајмер, Бела

【5 Четкање Режими】има 5 четка режими, Чиста, Бела, полски, за Џвакање, Чувствителен, која може да се задрж

DEN 1439.76
7AM2M Sonic Електрична Четка за заби со 6 Четка Глави & Патување Случај за Возрасни, 12 Чистење Видови--4 Режими Неодамнешно
7AM2M Sonic Електрична Четка за заби со 6 Четка Глави & Патување Случај за Возрасни, 12 Чистење Видови--4 Режими

【МОЌЕН SONIC ЧИСТЕЊЕ】 2021 Нова Надградена Електрична Четка за заби со најновите sonic технологија да се вози

DEN 647.76
Деца У Облик Целата Уста Четка за заби, Нова Четка за заби со U-Облик на Храна Одделение Силиконски Четка Главата,360° Неодамнешно
Електрична Четка За Заби Божиќ Промоција Неодамнешно
Електрична Четка За Заби Божиќ Промоција

【AcenexДостигнувања】За 10 години, Acenexелектрична четка за заби е определен модел се препорачува од страна

DEN 1416.00
5-Брзински Sonic Vibrating Електрична Четка за заби Четка за заби за Возрасни USB Полнење Возрасни Електрична Неодамнешно
5-Брзински Sonic Vibrating Електрична Четка за заби Четка за заби за Возрасни USB Полнење Возрасни Електрична

【ПРЕВОЗОТ】Стандард за испорака : 815 дена.Произведено во САД или Увезуваат / / Кликнете на продавница за

DEN 1351.20
PUSOKEI Електрична четкичка за Заби за Возрасни & Деца IPX7 Водоотпорен Чистење Белење на Заби Прилагодливи Неодамнешно
PUSOKEI Електрична четкичка за Заби за Возрасни & Деца IPX7 Водоотпорен Чистење Белење на Заби Прилагодливи

5 начини, чистење на владата, нежни режим, белење режим, масажа на владата и чувствителни на владата, ги з

DEN 1584.00
Sonic Електрична Четка за заби,Oclean Воздух 2 Ултра Тивок Четка за заби 4000 VPM Мотор,2.5 Час Брзо Полнење Неодамнешно
Sonic Електрична Четка за заби,Oclean Воздух 2 Ултра Тивок Четка за заби 4000 VPM Мотор,2.5 Час Брзо Полнење

[Моќен Sonic Технологија]Oclean Sonic Електрична Четка за заби донесува единствена sonic технологија за да на тој

DEN 1079.76
GEC Sonic Електрична Четка за заби со 8 Четка Глави за Возрасни,Полнење Еднаш и се Користи за 365 Дена,6 ВИСОКО-Перформанси Неодамнешно
WFS Симпатична Децата Електрични четки за заби Батерија 6 Фаза Sonic Четка за заби IPX7 Водоотпорен Момчиња Неодамнешно
WFS Симпатична Децата Електрични четки за заби Батерија 6 Фаза Sonic Четка за заби IPX7 Водоотпорен Момчиња

Удобен и ефикасен, совршен за деца непцата и мала уста.Долго траење на батеријата е поддржана преку USB по

DEN 215.76
CactusAngui Електрична Четка За Заби - Преносни Патување Водоотпорен Батеријата Напојува Ултразвучно Авто Електрична Неодамнешно
Замена на Батерија Електрична Четка за заби Рачка за Philips Sonicare EasyClean HX6530 Чисти Режими на Батеријата Неодамнешно
Замена на Батерија Електрична Четка за заби Рачка за Philips Sonicare EasyClean HX6530 Чисти Режими на Батеријата

HX6530 се справи само, без полнач, withou четка, без мало пакет.Ги отстранува до 2x повеќе плакети од прирачник ч

DEN 959.76
7AM2M Електрична четкичка за Заби за Возрасни и Деца, со 6 Четка Глави, 5 Режими на со 2 Минути да се Изгради Неодамнешно
7AM2M Електрична четкичка за Заби за Возрасни и Деца, со 6 Четка Глави, 5 Режими на со 2 Минути да се Изгради

【Високи Перформанси Четкање Режими】 Чиста, Бела, Полски, Поблаги, Мека.Одговараат на различните услови

DEN 479.76
Батерија Цртан филм Шема Електрични детска Четка за заби Двострано Четка за заби Главата Електрична Четка за Неодамнешно
Voom Sonic Про 5 Полнење Електронски Четка за заби Со Меки Dupont Најлон Влакната Стоматолог Препорачува Напредни Неодамнешно Најдобра цена