Benitem Зачин Рек Организатор Ѕид, Виси Зачин Организатор Полица, 2 Инсталација Опции со лепило или куки Завртки, Farmhouse Леќата Организатор, Простор за Заштеда на Спајс П

Benitem Зачин Рек Организатор Ѕид, Виси Зачин Организатор Полица, 2 Инсталација Опции со лепило или куки Завртки,

-280 %

DEN 239.76

Неодамнешно

Това е достапна

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Должината е 40cm(15.75 инчи) и широк е 12.5 cm(4.92 инчен).Капацитетот на спајс рек организатор е многу голем.Виси зачин рек обезбедува простор за редовно големина зачин тегли.Чувајте ги вашите леќата совршено организиран со вратата планината зачин рек & уживаат лесен пристап на сите времиња.ИЗДРЖЛИВИ : Доколку се инсталирани во перфорирани плочи & завртки, на решетката да се држи до 17.6 lb(8kg).Ако се инсталирани во рок од лепило куки, тоа држи до 6.6 lb(3kg).RUSTPROOF : ѕид-монтирани зачин решетката е направен од цврст јаглероден челик и има анти- ' рѓа слој на површината, така што немора да се грижите околу тоа добивање rusty.ВИСАТ САМО ЗА НИКАДЕ : Benitem Зачин решетката може да се монтира на вашиот ѕид, внатре твоите провизии, или кабинет или плакарот на врата.Виси хардвер е вклучена со две перфорирани плочи и две лепило куки врз основа на вашите потреби.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Не само овие полици чувајте ги вашите леќата тегли организиран и лесно достапни во вашата кујна, но овие полици, може да се користи за чување на други предмети во вашата гаража, бања, занает соба, или само за секаде каде што треба да се организираат.

Додатоци на производот

Giantex 3-Ниво Бамбус Зачин Багажник, Countertop Чување на Организаторот за Кујна и Купатило, Зачин Шише Тегли Неодамнешно
Giantex 3-Ниво Бамбус Зачин Багажник, Countertop Чување на Организаторот за Кујна и Купатило, Зачин Шише Тегли

Стабилност благодарение делумно да не се лизга дизајн и цврста конструкција на елементи.Мазна површина

DEN 671.76
Спајс Полица Организатор на Кабинетот, Пластовидно Кабинет Полица Кујната Кабинет Организаторите и Складирање Неодамнешно Најдобра цена
Спајс Полици,Зачин Рек Организатор Зачин Рек Кујна Агол Складирање Рек Зачин Организатор Condiment Леќата Полица Неодамнешно
Кујна Полица - не ' Рѓосувачки Челик Боја Црна Зачин Багажник, Виси Кујна Полици за Кујна Материјали Неодамнешно
Кујна Полица - не ' Рѓосувачки Челик Боја Црна Зачин Багажник, Виси Кујна Полици за Кујна Материјали

Зачин решетката е направен од нерѓосувачки челик, висока температура полиестер боја, водоотпорен и rustpro

DEN 1308.00
IndianShelf Vocalforlocal рачно изработени Дрвени и Керамички Multicolor Зачин Сад Леќата Masala Кутија Организатор Неодамнешно
IndianShelf Vocalforlocal рачно изработени Дрвени и Керамички Multicolor Зачин Сад Леќата Masala Кутија Организатор

Материјал : Дрво и Керамика, Боја : Multicolor.Висина : 6.75 Инчи, ширина : 6.25 Инчи и длабочина : 4.25 Инчи Прибл.Напр�

DEN 455.76
Црн Пипер Сол Складирање Сад Со Лажица За Домашна Кујна Транспарентен Четири Ребра Леќата Кутија Неодамнешно
Црн Пипер Сол Складирање Сад Со Лажица За Домашна Кујна Транспарентен Четири Ребра Леќата Кутија

Компактна големина и лесни, погоден за домашна кујна употреба, одржување на леќата суви и чисти.Тоа може

DEN 367.20
JUSTBINGFENG Кујната Countertop Полици Мулти-слој Condiment Складирање Рек Кат-стои Нож Носителот Зачин Рек Неодамнешно
JUSTBINGFENG Кујната Countertop Полици Мулти-слој Condiment Складирање Рек Кат-стои Нож Носителот Зачин Рек

Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Лесно да се инсталира и чиста.Погодни за употреба �

DEN 1895.52
Dial Индустрии 01803 МЕГА Прошири Полица, Бела Неодамнешно
Dial Индустрии 01803 МЕГА Прошири Полица, Бела

Совршен за да се прошири просторот за складирање во кујната кабинети и се уште се најдат работите лесно;

DEN 791.76
Магнетни Зачин Багажник, Магнетни Полица за Фрижидер, Фрижидер Складирање Организатор, Фрижидер Организатор Неодамнешно
KKMUYBVDG Мултифункционален Seasoner Носителот Кујнски Садови Зачин Тегла Организатор Кујна Леќата Кутија Голем Неодамнешно
AOYEZIUS Леќата Резервоарот Нерѓосувачки Челик Кафе во Прав Складирање Зачин Тегла Леќата Кутија Отворено Скара Неодамнешно
Спајс Сад Кутија Багажник, Ѕид-Монтирани Ротирачки Не Дупчење Транспарентен Леќата Фиока Кутија со Капак, Беж, Неодамнешно
Cicilin Зачин Рек 3-Ниво Организатор Зачин Фиока за Складирање Организатор, Слободни Стои Не се Лизга Модерен Неодамнешно
SUNFICON Кујната Countertop Зачин Рек Пластовидно Кабинет Полица Шкафот Складирање Организатор Компактен Метална Неодамнешно
Спајс Полици,Зачин Рек Организатор Нерѓосувачки Челик Складирање Стојат Полица Мулти-функционални Condiment Неодамнешно
KKMUYBVDG Леќата Резервоарот-Јасно Леќата Рек Зачин Садови - 4 Дел Леќата Кутија - Складирање Сад Condiment Неодамнешно
KKMUYBVDG Леќата Резервоарот-Јасно Леќата Рек Зачин Садови - 4 Дел Леќата Кутија - Складирање Сад Condiment

★Производот е направен од казна АБС материјал, дебелината на кутијата е 4mm, и дебели допир прави да се чу

DEN 2879.52
2 Слој Rotatable Виси Полица Ротирачки Зачин Рек Леќата Рек Удар Бесплатен Простор За Складирање Рек Кујна Неодамнешно
2 Слој Rotatable Виси Полица Ротирачки Зачин Рек Леќата Рек Удар Бесплатен Простор За Складирање Рек Кујна

【ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА】Висина прилагодливи, на висина помеѓу полиците може да се прилагоди по волја, 180 �

DEN 1212.00
Спајс Тегла, Метал Зачин Сад Управување со 6 Стаклени Тегли со Капак, 6-оз Тегли Кујна организација Кујна gadgets Неодамнешно
Кујна Полица-Мултифункционален Countertop 2‑Слој Кујна Зачин Леќата Рек Полица За Складирање Организатор Неодамнешно
Кујна Полица-Мултифункционален Countertop 2‑Слој Кујна Зачин Леќата Рек Полица За Складирање Организатор

Површината е фино полиран, не burrs, јасно текстура и долг животен век.Со бариера ленти на назад, може да се

DEN 891.60
Thtoys Кујна Зачин Рек Ротирачки Плоча од Нерѓосувачки Челик Зачин Рек Круг Ротирачки Организатор Користат Неодамнешно
Кујна Шкафот Организатор, Зачин Складирање Концизен и Модерна за Кујна, Фрижидер Полици Неодамнешно
Кујна Шкафот Организатор, Зачин Складирање Концизен и Модерна за Кујна, Фрижидер Полици

【Концизен и Модерен Стил】Магнетно складирање рек усвојува едноставен и модерен стил на дизајн, уникат

DEN 357.60
mDesign Пластични Кујна Храна Складирање Организатор Полиците, Зачин Рек Носителот на Кабинетот, Ковчегот, Неодамнешно
mDesign Пластични Кујна Храна Складирање Организатор Полиците, Зачин Рек Носителот на Кабинетот, Ковчегот,

2НИВО за СКЛАДИРАЊЕ : компактниот нивоа дизајн обезбедува доволно простор за складирање; Користите за д�

DEN 614.40