Спектар Насочуваат Евра Рек Кујната Кабинети, Провизии Организатор & Складирање, 3 Ниво Ѕид-Монтирани Зачин Организатор, Сатен Никел

Спектар Насочуваат Евра Рек Кујната Кабинети, Провизии Организатор & Складирање, 3 Ниво Ѕид-Монтирани Зачин

DEN 534.48

Неодамнешно

Това е достапна

Метал.Увезени.РАЦИОНАЛИЗАЦИЈА, СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Едноставен, минималистички дизајн надополнува различни модерен дизајн шеми.На нежно криви бариери додадете малку мекост на рационализација, современ дизајн.Жица зачин рек ќе се организира вашата кујна во стил.ТРИ РЕДА НА ЧУВАЊЕ : Чувајте повеќе со 3 пространа полиците на овој зачин рек организаторот.Оваа кујна организатор исто така има чај, кафе, мирудии, и повеќе.Rubberized нозе се спречи лизгање и да се подигне на рек надвор од контра.ОТВОРЕН ДИЗАЈН ЗА ОРГАНИЗАЦИЈАТА : отворена жица дизајн ви овозможува да се види секоја ставка ви помага да ги најдете она што ви треба лесно.Овој систем ги поттикнува можете да ги чувате вашите предмети среди, и тоа покажува исклучи уникатен зачин тегли, чај контејнери или кафе кеси.ФАКУЛТАТИВНА ЅИД МОНТИРАЊЕ : Ова организатор или може да седи на еден countertop или се монтираат на ѕид, што го прави совршен за секој дом.Ѕидот монтажа голема заграда се изградени во дизајн за лесна инсталација.Монтажа хардвер вклучени.ДИМЕНЗИИ да се исчисти, избрише со влажна крпа и сува крпа.Системот е дизајниран за монтирање на дрво.Алтернативни површини може да бараат различни монтажа на опрема.

Додатоци на производот

Navaris 2 Ниво Зачин Рек - Кујната Countertop Слободни Стои Организатор за Зачини, Тегли, Билки, Мирудии, Нафта Неодамнешно
Navaris 2 Ниво Зачин Рек - Кујната Countertop Слободни Стои Организатор за Зачини, Тегли, Билки, Мирудии, Нафта

ВИ ПОМАГА да ја ОРГАНИЗИРАТЕ : Со овој тиер 2 хром позлатен зачин управување со Navaris, можете лесно да ги ор

DEN 503.76
KKMUYBVDG Леќата Кутија - Кујна Леќата Тенџере Комбинација Сол Тенџере Со Капак Домаќинство Три-парче Зачин Неодамнешно
IndianShelf Vocalforlocal рачно изработени Дрвени и Керамички Multicolor Зачин Сад Леќата Masala Кутија Организатор Неодамнешно
IndianShelf Vocalforlocal рачно изработени Дрвени и Керамички Multicolor Зачин Сад Леќата Masala Кутија Организатор

Материјал : Дрво и Керамика, Боја : Multicolor.Висина : 6.75 Инчи, ширина : 6.25 Инчи и длабочина : 4.25 Инчи Прибл.Напр

DEN 455.76
Спајс Тегла, Метал Зачин Сад Управување со 6 Стаклени Тегли со Капак, 6-оз Тегли Кујна организација Кујна gadgets Неодамнешно
KKMUYBVDG Кујна Керамичка Тава за Складирање Шише Кујна Сад Леќата Кутија, 2-парче Леќата Тенџере Зачин кутија/зачин Неодамнешно
AOYEZIUS Леќата Резервоарот Нерѓосувачки Челик Кафе во Прав Складирање Зачин Тегла Леќата Кутија Отворено Скара Неодамнешно
UXZDX Нерѓосувачки Челик Мултифункционален Двоен слој за Складирање Рек Вертикална Кујна Зачин Складирање Багажник Неодамнешно
WhaleCreation се Врти 16-Jar Countertop Билка и Зачин Рек Кула Организаторот за кујна(Зачините Не се Вклучени, Неодамнешно
WhaleCreation се Врти 16-Jar Countertop Билка и Зачин Рек Кула Организаторот за кујна(Зачините Не се Вклучени,

Висок квалитет 100% од не ' рѓосувачки челик, стабилна и здрав, рѓа отпорни, лесен за чистење.Зачин рек кој

DEN 989.28
KKMUYBVDG Мултифункционален Seasoner Носителот Кујнски Садови Зачин Тегла Организатор Кујна Леќата Кутија Голем Неодамнешно
Кабинетот Полица Организатор, Сет од 4 Зачин Рек Кујна Полици за Контра Шкафот Провизии Организација и Складирање, Неодамнешно
2 Полиците се Повлече-Out Зачин Багажник, Практични Кујна Шкафот Организатор, Амортизацијата Хидраулични Бафер Неодамнешно
Giantex 3-Ниво Бамбус Зачин Багажник, Countertop Чување на Организаторот за Кујна и Купатило, Зачин Шише Тегли Неодамнешно
Giantex 3-Ниво Бамбус Зачин Багажник, Countertop Чување на Организаторот за Кујна и Купатило, Зачин Шише Тегли

Стабилност благодарение делумно да не се лизга дизајн и цврста конструкција на елементи.Мазна површина

DEN 671.76
Нерѓосувачки Челик Зачин Багажник, 2-Ниво паѓачката Зачин Шишиња Складирање Пластовидно Носителот, Механички Неодамнешно
Кујна Полица-Мултифункционален Countertop 2‑Слој Кујна Зачин Леќата Рек Полица За Складирање Организатор Неодамнешно
Кујна Полица-Мултифункционален Countertop 2‑Слој Кујна Зачин Леќата Рек Полица За Складирање Организатор

Површината е фино полиран, не burrs, јасно текстура и долг животен век.Со бариера ленти на назад, може да се

DEN 891.60
xiang фенг Кујната Кабинет Складирање Полица Дома Стигнале Пластовидно Организатор Зачин Рек Одговара За Кујна, Неодамнешно
Црн Пипер Сол Складирање Сад Со Лажица За Домашна Кујна Транспарентен Четири Ребра Леќата Кутија Неодамнешно
Црн Пипер Сол Складирање Сад Со Лажица За Домашна Кујна Транспарентен Четири Ребра Леќата Кутија

Компактна големина и лесни, погоден за домашна кујна употреба, одржување на леќата суви и чисти.Тоа може

DEN 367.20
9.8 Инчен Мрзливи Сузан Countertop Зачин Рек-Кабинет Организатор Ротирачки Зачин Рек Складирање Послужавник Неодамнешно
9.8 Инчен Мрзливи Сузан Countertop Зачин Рек-Кабинет Организатор Ротирачки Зачин Рек Складирање Послужавник

Ротирачки складирање рек : 360°непречено и слободно да се ротира, што го прави полесно да се земе предмети

DEN 383.76
JUSTBINGFENG Кујната Countertop Полици Мулти-слој Condiment Складирање Рек Кат-стои Нож Носителот Зачин Рек Неодамнешно
JUSTBINGFENG Кујната Countertop Полици Мулти-слој Condiment Складирање Рек Кат-стои Нож Носителот Зачин Рек

Направени од висококвалитетни материјали, издржливи.Лесно да се инсталира и чиста.Погодни за употреба

DEN 1895.52
KKMUYBVDG Леќата Резервоарот-Јасно Леќата Рек Зачин Садови - 4 Дел Леќата Кутија - Складирање Сад Condiment Неодамнешно
KKMUYBVDG Леќата Резервоарот-Јасно Леќата Рек Зачин Садови - 4 Дел Леќата Кутија - Складирање Сад Condiment

★Производот е направен од казна АБС материјал, дебелината на кутијата е 4mm, и дебели допир прави да се чу

DEN 2879.52
SUNFICON Кујната Countertop Зачин Рек Пластовидно Кабинет Полица Шкафот Складирање Организатор Компактен Метална Неодамнешно
JIYANANDPTLG Зачин Тегли Пластични Зачин Рек Наредени Складирање Леќата Кутии Зачин Тегли Со Рачка Лажица Кујна Неодамнешно
Спајс Полици,Зачин Рек Организатор Зачин Рек Кујна Агол Складирање Рек Зачин Организатор Condiment Леќата Полица Неодамнешно
Спајс Полици Зачин Рек Шишиња Организатор Ѕид Монтирани Удар-Слободен Мирудии Леќата Тегла Може да се Под-Полица Неодамнешно
KKMUYBVDG Леќата Кутија со Капак, Зачин Кутија Нерѓосувачки Челик Стакло Леќата Тегла Креативни Кујна Резерви Неодамнешно