VXB Бренд Јапонија MJB-80-ПОТ 30мм да 42mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:42mm Спојка Должина: 114 Спојка Надворешниот Дијаметар:80

VXB Бренд Јапонија MJB-80-ПОТ 30мм да 42mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:42mm Спојка

DEN 1041.60

Неодамнешно

Това е достапна

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 30мм.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 42mm.Спојување Должина : 114. Спојување Надворешниот Дијаметар : 80. 7-15 дена превозот.VXB Бренд, NBK Јапонија MJB-80-ПОТ 30мм да 42mm Jaw-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJB-80-ПОТ 30мм да 42mm Вилица-тип Флексибилни Цевки, ова е Вилица тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 30mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 42mm Coupling Должина : 114 Coupling Надворешниот Дијаметар : 80 Material : Stainless This е вилица тип флексибилни цевки.Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Тесни одговара ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува eccentricityangular неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Тоа е електрични insulation Made во Japan Quantity : One ALWBCFMNumber на bolts M'Wrench вртежен момент(N-m)8045114183 M68 M614 NBK Јапонија MJB-80-ПОТ 30мм да 42mm Вилица-тип Флексибилни Coupling MJB-80-WH-30мм-42mm.

Додатоци на производот

VXB Бренд Јапонија MJB-95-ERD 30мм да 50mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:50mm Спојка Неодамнешно
VXB Бренд Јапонија MJB-95-ERD 30мм да 50mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:50mm Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 30мм.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 50mm.Спојување Должина : 126 Спојување Надв�

DEN 2224.80
Lovejoy 45213 Големина L100 Вилица Спојка Центар, Sintered Iron, Инчен, 12T Spline Понесе, 16/32 ДП со L-Loc, Неодамнешно
Lovejoy 45213 Големина L100 Вилица Спојка Центар, Sintered Iron, Инчен, 12T Spline Понесе, 16/32 ДП со L-Loc,

За користење со Lovejoy L тип на Вилицата стил флексибилни цевки собрание (се продава одделно).Sintered Iron со пра

DEN 4087.92
VXB Бренд Јапонија MJB-80-ГР 24mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка Неодамнешно
VXB Бренд Јапонија MJB-80-ГР 24mm да 45mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:45mm Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 24mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 45mm.Спојување Должина : 114 Спојување Надво�

DEN 1972.80
VXB Бренд Јапонија MJB-95-ТА 25мм да 40mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:40mm Спојка Неодамнешно
VXB Бренд Јапонија MJB-95-ТА 25мм да 40mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:40mm Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 25мм.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 40mm.Спојување Должина : 126 Спојување Надв�

DEN 1800.00
NBK MJC-65-EBL-11/16-30 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметри 11/16 и 30 mm, Неодамнешно
NBK MJC-65-EBL-11/16-30 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, Создаден Дијаметри 11/16 и 30 mm,

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексиби�

DEN 3998.88
2 ПАРЧИЊА 5mm да 8мм Флексибилни Слива Вратило Спојка, D20 L25 Алуминиум Конектор Флексибилни Спојка за 3D Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА 5mm да 8мм Флексибилни Слива Вратило Спојка, D20 L25 Алуминиум Конектор Флексибилни Спојка за 3D

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Флексибилни алуминиум спојки.Површината оксидација третман, во споредба со другите

DEN 335.76
VXB Бренд Јапонија MJB-95-EBL 28mm за да 50mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:50mm Спојка Неодамнешно
VXB Бренд Јапонија MJB-95-EBL 28mm за да 50mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:50mm Спојка

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 28mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 50mm.Спојување Должина : 126 Спојување Надво�

DEN 799.20
NBK Јапонија MJC-95-ТА 40mm да 42mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Неодамнешно
NBK Јапонија MJC-95-ТА 40mm да 42mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки

NBK Јапонија MJC95ТА 40mm да 42mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95ТА 40mm да 42mm Вилицатип Флексибилни Цевки, о

DEN 11833.44
VXB Бренд Јапонија MJB-65-ТА 19mm на 32-милиметри Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:32-милиметри Неодамнешно
NBK MJC-55K-BL-14-25 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 14 mm и 25 mm Понесе Дијаметри, Неодамнешно
NBK MJC-55K-BL-14-25 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка и Клучните Тип, 14 mm и 25 mm Понесе Дијаметри,

Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Одлична флексибилност овозможува ексцен�

DEN 3500.40
2 ПАРЧИЊА 10мм да 10мм Алуминиум Слива Флексибилни Вратило Спојка 25мм Должина 20mm Дијаметар Конектор Флексибилни Неодамнешно
Lovejoy 38579 Големина L276 Вилица Спојка Центар, Леано Железо, Инчен, 27T Spline Понесе, 16/32 ДП со L-Loc, Неодамнешно
Lovejoy 38579 Големина L276 Вилица Спојка Центар, Леано Железо, Инчен, 27T Spline Понесе, 16/32 ДП со L-Loc,

За користење со Lovejoy L тип на Вилицата стил флексибилни цевки собрание (се продава одделно).Леано железо �

DEN 5741.28
NBK Јапонија MJC-95CS-BL 1 1/2 инчи да се 42mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Неодамнешно
NBK Јапонија MJC-95CS-BL 1 1/2 инчи да се 42mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки

NBK Јапонија MJC95 CSBL 1 1 / 2 инчи да се 42mm Jawтип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MJC95 CSBL 1 1 / 2 инчи да се 42mm Вилицатип �

DEN 11833.44
VXB Бренд Јапонија MJB-95-ТА 32-милиметри да 42mm Вилица-Тип Флексибилни Цевки Спојка Понесе 2 Дијаметар:42mm Неодамнешно
Алуминиум Слива Флексибилни Спојки 7mm да 7mm Вратило Спојка за 3D Печатач или CNC Машина D20 L25 Неодамнешно
Алуминиум Слива Флексибилни Спојки 7mm да 7mm Вратило Спојка за 3D Печатач или CNC Машина D20 L25

СОДРЖИНА 1 Pcs вратило слива спојка.УПОТРЕБА Флексибилни цевки може да се елиминира стресот помеѓу мотор�

DEN 374.16
NBK Јапонија MJC-65K-BL 5/8 инчи 1 1/4 инчи Вилица-Тип Флексибилни Цевки Неодамнешно
NBK Јапонија MJC-65K-BL 5/8 инчи 1 1/4 инчи Вилица-Тип Флексибилни Цевки

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 5 / 8 инчи.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 1 1 / 4 инчи.Спојување Должина : 90 Спој�

DEN 4403.04
NBK MJC-55-WH-19-13/16 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 19 мм и 13/16 го Понесе Дијаметар, Неодамнешно
NBK MJC-55-WH-19-13/16 Вилица Флексибилни Цевки, Поставете Завртка Тип, 19 мм и 13/16 го Понесе Дијаметар,

Тесни Одговара овозможува пренос со нула backlash на ниски вртежи.Одлична флексибилност овозможува ексцен�

DEN 3080.40