Чипка Перика Лепак, Благи Не Иритирачки Коса Сврзување Лепак Преносни Косата на Мажите за Жените за Коса Салон за Фаза на Изведба за Дома

Чипка Перика Лепак, Благи Не Иритирачки Коса Сврзување Лепак Преносни Косата на Мажите за Жените за Коса Салон

DEN 393.36

Неодамнешно

Това е достапна

Безбедни И Не Иритирачки : Безбеден состојки, благи и не иритирачки, нема штета на косата и скалпот, може да се користат со доверба.Добра Адхезија : Силна лепливоста, може да обврзници чипка перика и, помогне да се создаде модерен и убави фризури, практичен за употреба.Пренослив Дизајн : 118ml нето содржина, доволно за да се задоволат вашата употреба потреби.Мала тежина и преносни, погоден за домашна употреба и коса салон.Брзо Поврзување : Тоа ќе се исушат во 29 секунди, се применуваат лепак за коса зглобовите на главата, и тоа ќе обврзници брзо.Широк Спектар На Примена : Може да се користи за фризура, перика одлуки, перика и коса екстензија стил.Многу погодна за синтетички влакна и човечка коса екстензија.Функција : 1. Брзо Поврзување : Тоа ќе се исушат во 29 секунди, се применуваат лепак за коса зглобовите на главата, и тоа ќе обврзници брзо.2. Широк Спектар На Примена : Може да се користи за фризура, перика одлуки, перика и коса екстензија стил.Многу погодна за синтетички влакна и човечка коса екстензија.3. Добра Адхезија : Силна лепливоста, може да обврзници чипка перика и, помогне да се создаде модерен и убави фризури, практичен за употреба.4. Безбедни И Не Иритирачки : Безбеден состојки, благи и не иритирачки, нема штета на косата и скалпот, може да се користат со доверба.5. Пренослив Дизајн : 118ml нето содржина, доволно за да се задоволат вашата употреба потреби.Мала тежина и преносни, погоден за домашна употреба и коса салон.Спецификација : Предмет Тип : Чипка Перика Glue Net Содржина : 118ml Shelf Живот : 2 Years Performance : Течен лепак е за коса замена и ткаење hairpieces Пакет Листа : 1 x Лепак.

Item Type: Lace Wig Glue
Net Content: 118ml
Shelf Life: 2 Years
Performance: Liquid glue is for hair replacement and weaving hairpieces
Package List:
1 x Glue :

Додатоци на производот

Rahua Маѓепсана од Островот™ Сол Спреј, 4.2 Fl Мл Растителна Основа Косата Производ Tousle и стил, Розова Морска Неодамнешно
Rahua Маѓепсана од Островот™ Сол Спреј, 4.2 Fl Мл Растителна Основа Косата Производ Tousle и стил, Розова Морска

Само wellness е пат кој започнува со почитување на земјата.Ова е причината зошто сите Rahua производи се напра�

DEN 816.00
Kenra 25 Волумен Спреј, 10 Унца (12-Pack) Неодамнешно
Kenra 25 Волумен Спреј, 10 Унца (12-Pack)

120 Час чекање.Висока влажност отпор за 20 часа.Шушка слободни.Брзо сушење.Правец на отпорни до 25 MPH.Kenra Вол�

DEN 5182.80
Ста-Соф-Натам Коса & Скалпот Спреј Екстра Суво 8 мл (Пакување од 6) Неодамнешно
Ста-Соф-Натам Коса & Скалпот Спреј Екстра Суво 8 мл (Пакување од 6)

Каталог||Здравје & убавина||Бања & туш||Бања.Производ Од DDI.СтаСофНатам Косата И Скалпот Спреј Xdry.Специјал�

DEN 349.92
Nexxus Апсолутна Фирма Задржете Коса Спреј Пумпа, 10.1 Унца Неодамнешно
Nexxus Апсолутна Фирма Задржете Коса Спреј Пумпа, 10.1 Унца

Органски Quinoa Протеини за сила.Егзотични Fang Фенг екстракт за цврстина и сјај.Витамини за да се заштити и �

DEN 1751.76
Спреј Шише - Коса Салон За Коса Гел Празно Шише, Стил Алатка Вода Спреј Шише, Мулти-Цел Спреј Шише - Пластични Неодамнешно
Колеги Минерални Спреј, 6.7 fl мл Неодамнешно
Колеги Минерални Спреј, 6.7 fl мл

Алкохол слободни.Вода растворлив.Paraben слободни.Сулфат слободни 100% природен мирис.Никогаш не се тестира�

DEN 672.00
Коса Стилист Гимнастик - Смешно Фризер - Виножито Еднорог Љубовник - Направи Магија се Случи - Коса Стилист Неодамнешно
Извртени Sista 30 Вториот Навивам Спреј, 8 Fl Мл (107826611) Неодамнешно
Извртени Sista 30 Вториот Навивам Спреј, 8 Fl Мл (107826611)

Земја на потекло сад.Пакетот тежината на производот е 8 унци.Косата тип : Кадрава.Извртени Sista 30 вториот н

DEN 285.12
Lamaur Природни Жена Ултра се Одржи Професионални Спреј за Коса 80% Voc 10 мл (3 парчиња) Неодамнешно
Lamaur Природни Жена Ултра се Одржи Професионални Спреј за Коса 80% Voc 10 мл (3 парчиња)

Lamaur.Природна Жена.Спреј за коса 10 мл.Ултра Задржете.Lamaur Природни Жена 10 мл суши брзо како што има фризури

DEN 905.52
Чудна Корени Карибите Vibez Бакшиш Спреј w/ Роуз Вода (4 Мл) Неодамнешно
Чудна Корени Карибите Vibez Бакшиш Спреј w/ Роуз Вода (4 Мл)

✔️ СЕКОЈДНЕВНО REFRESH СКАЛПОТ И КОСАТА : Хидрантни спреј носи косата назад во живот и да се освежува на ск�

DEN 239.76
Garnier Fructis Стил Флексибилна Контрола На Анти-Влажност Hairspray, Силна Флексибилни Чекање, 8.25 Унца Неодамнешно
Garnier Fructis Стил Флексибилна Контрола На Анти-Влажност Hairspray, Силна Флексибилни Чекање, 8.25 Унца

Употреба само како режисер.Не изложувајте на температури над 120ºF.За најдобри резултати, користете Garnier F

DEN 1240.80
JKS се Допре До Спреј БАКАР ЗЛАТО, привремена боја на коса спреј во прав Неодамнешно
JKS се Допре До Спреј БАКАР ЗЛАТО, привремена боја на коса спреј во прав

Лесно и Брзо да се однесуваат и да ги отстраните несаканите области со тоалет ткиво.Природни состојки с�

DEN 191.76
Tresemme 4+4 Hairspray Екстра Задржете 11 Унца Неодамнешно
Tresemme 4+4 Hairspray Екстра Задржете 11 Унца

Tresemme 4+4 Ултра Коса Спреј 11oz HP64299 Мала Тежина Формула.Брзо Сушење.Флексибилни Се Одржи.Големина : 11 оз.Tresemme

DEN 273.60
4oz Спреј Чипка Ослободување w/Коса Клип & Четка Пакет Saver Пакет | Пред Поврзување Ткаат Перики Активни Перика Неодамнешно
Punky Пастелни Привремена Боја на Коса Спреј, Бледо Розова, 3.5 оз, 2-Пакет Неодамнешно
Punky Пастелни Привремена Боја на Коса Спреј, Бледо Розова, 3.5 оз, 2-Пакет

Привремена Боја на Коса Спреј : Нека розова одат над и надвор!Bsweet Привремена Боја на Косата во Бледо Розо

DEN 402.00
Коса Стилист Гимнастик - Смешно Фризер - Виножито Еднорог Љубовник - Направи Магија се Случи - Коса Стилист Неодамнешно
Pantene Airpsray Hairpspray, Мазна Завршница, Pro-V Ниво 2 Airspray, 7 Fl Мл, Triple Pack Неодамнешно
Pantene Airpsray Hairpspray, Мазна Завршница, Pro-V Ниво 2 Airspray, 7 Fl Мл, Triple Pack

Ќе добиете три 7 унца конзерви на Hairspray.СТИЛ СО СИЛА Pantene ProV Ниво 2 Airspray Hairspray обезбедува светлина задржете

DEN 287.28