Површина Про Држач за iPad Биро Стојат, Мулти-Прилагодливи Агол Свитлива Таблета Стојат Алуминиум Преносни Таблета Стои Двојна Вратило Дизајн паметен Телефон Држач

Површина Про Држач за iPad Биро Стојат, Мулти-Прилагодливи Агол Свитлива Таблета Стојат Алуминиум Преносни

DEN 551.76

Неодамнешно

Това е достапна

【Цврстата Структура】Овој i Pad биро застане е направен од висок квалитет на алуминиум легура и силиконски материјали.IPad заградата е многу погодна за сликарство, гледање видеа на кревет или во кујната, видео камери, и екран проекции. 【Силна Компатибилност】Таблет/i Pad држачот за маса е компатибилен со било microsoft surface серија на таблети, i Pad серија, i Phone Xs Max i Pad Про 9.7, 10.5,12.9, i Pad Mini 1-4, Nintendo Прекинувач, ipod touch2/3, Поттикне Оган, Samsung Галакси Картички и сл.Се препорачува максималната големина е до 13 инчи. 【Мулти-агол и Прилагодлива Висина】Таблет/i Pad/површина про застане е Двојно шахти Стојат, придружните род може да се прилагоди од 0-180°, и панел може слободно да се прилагоди од 0-180°, која може да ви овозможи со различни агли и височини, што е корисно за да се поправи на држење на телото и да се намали притисокот на вратот и грбот.Ако вашиот таблет е нестабилен кога е поставен, можете да го прилагодите својот агол за да се обезбеди стабилност. 【Свитлива и Преносни】потполно склоплива таблета стојат, без разлика каде се наоѓате, вие може да го носи тоа со вас.На уникатен дизајн ви носи олеснување на секојдневниот живот.Можете да ја стави во schoolbag, ранец или куферот, така што ќе може да го користи кога ќе треба. 【Против пролизгување Мат и Топлина Емисија】На база на количка за ipad стојат има силикони против пролизгување подлога и горниот одбивни има силикони рампа, од кои и двете може да го заштитите уредот од гребнатини и лизгање, без да се грижиш за телефонот превртување или отфрлање.Зошто секој изберете оваа таблета застане?Ако имате овој таблет издржи, може да се стави вашите таблети на масата со количка за таблет стојат, кој има две вертикално вратило поени, што им овозможи на вашиот таблет да биде ставен во речиси секој агол, за работа или се забавува на маса, и обезбедува удобен гледате на вашиот екран.Можете да го поставите вашиот таблет хоризонтално за да се види видеа, или вертикално да се читаат учебници.Идеален за дома или канцеларија употреба, таблет стенд овозможува погодност за различни големини на таблети (7-13 инчи) Карактеристики на Производот-Цврсти квалитет метал-Свитлива и преносни доволно за да се носат со-Дозволете им на кабелот за напојување за да се приклучиш во-Доаѓа со гума, за покривање кука и nonskid нозете треба да ви треба за нив-за Ладење подобро Спецификација за Производ-Материјал : Алуминиум Легура и Силициум-Поддршка : До 13" Таблет-Отвори Големина : 5.9 x 4.9 x 7 инчи Пати Големина : 5.9 x 4.9 x 2.1 инчи-Тежина : 0.8 lbs.

Додатоци на производот

Модерен Маскирна Шема Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Неодамнешно
Светот паметни телефони Силиконски Phone Држач за Wiko Виножито Џем Црна Неодамнешно
Светот паметни телефони Силиконски Phone Држач за Wiko Виножито Џем Црна

Така можете да гледате видео записи или да слушате музика со рацете да ви бидат слободни.Компактен и кул

DEN 702.00
YoYaFe Телефонот се Залагаме за Magsafe Полначот Држачот за Magsafe Полначот Стојат Compitable со iPhone 12 Неодамнешно
YoYaFe Телефонот се Залагаме за Magsafe Полначот Држачот за Magsafe Полначот Стојат Compitable со iPhone 12

Сите Нови за Magsafe полначот : Yo Ya Fe Magsafe е совршено подесени да Magsafe полнач за сите безжични полнење i Phone ве

DEN 239.76
Светот паметни телефони Силиконски Phone Држач за ZTE Grand S Flex Црна Неодамнешно
Светот паметни телефони Силиконски Phone Држач за ZTE Grand S Flex Црна

Производителот гаранција може да не се применува.Оваа симпатична палецот планината ќе ви овозможи да г

DEN 665.28
Freaking Љубов Крави Животинско Љубов Роденденски Подарок PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Неодамнешно
Freaking Љубов Крави Животинско Љубов Роденденски Подарок PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони &

: Јас само Freaking љубов Крави цитат зафат симпатична дизајн карактеристики седечка Крава е совршен подаро

DEN 455.76
Симпатична Метал Месинг Октопод Телефон Носителот Против Пролизгување Дома Биро Оркестарот Пенкало Мобилен Неодамнешно
Дизни Lilo и Бод Акварел Brushstrokes PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети Неодамнешно
Дизни Lilo и Бод Акварел Brushstrokes PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Службен Дизни Стока.Lilo се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за бе

DEN 455.76
KAKAWIN 3PACK Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот - 360° на Ротација Метален Прстен Зафат за Магнетни Неодамнешно
KAKAWIN 3PACK Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот - 360° на Ротација Метален Прстен Зафат за Магнетни

【 Компатибилност】ТЕЛЕФОН да ЅВОНИ НОСИТЕЛОТ КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН : Телефонот назад ко

DEN 263.76
PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони и Таблети - Guipure Чипка Неодамнешно
PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони и Таблети - Guipure Чипка

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн

DEN 239.76
Clip-за Случај на Универзалната Ергономски Таблета Стојат (Tripod Полнење) и паметен Телефон Планината за iPhone, Неодамнешно
WISVANAI 360 Photobooth Машина 360pro Бавно Движење Ротирачки Преносни Selfie Платформа Спин 360 степени Фото Неодамнешно
WISVANAI 360 Photobooth Машина 360pro Бавно Движење Ротирачки Преносни Selfie Платформа Спин 360 степени Фото

Направи луѓето ѕвезда во магија 360 ротирачки видео кабина искуство каде што сите висококрај ops a.к.а папа

DEN 1583.76
JIAX 3D Телефон Екран Засилувач со Звучници, 12 Инчен Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон, HD Екран Засилувач Неодамнешно
BZLSFHZ Мобилен Телефон Стојат Десктоп Живо Онлајн Лекција Потера Драма Таблета Универзална Виткање Носат-Поддршка Неодамнешно
4-Pack Прст Прстен Стојат, Мобилен Телефон Носителот,Универзален Телефон да Ѕвони Потпирачот Компатибилни со Неодамнешно
Симпатична Крава со Цвет Акварел на Бела PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети Неодамнешно
Симпатична Крава со Цвет Акварел на Бела PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Симпатична Крава со Цвет Акварел на Бела одлична за фарма девојка или крава мајка дека сака крави.Ако ст

DEN 359.76
Универзална Паметен Мобилен Телефон Стои,360 Ротирачки Виси на Вратот Мобилен Телефон Мобилен Планината Носител Неодамнешно
DLROJSL Мобилен Телефон Носителот Стојат Прилагодливи Таблета Стојат Десктоп Држачот за Монтирање (Боја : Сина) Неодамнешно
Планината-Тоа! Се обезбеди Универзален Таблета Киоск ПОС - Заклучување Таблета ПОС Контра-топ Стојат Прилагодливи Неодамнешно
Алуминиум Десктоп, Таблет Компјутер (Мобилен Телефон) Застане, Погоден за 4.7~12.9 Инчен Таблет Компјутер (Мобилен Неодамнешно