Сакам Poodle Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

Сакам Poodle Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

DEN 479.76

Неодамнешно

Това е достапна

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран во место и да го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање на најголем степен.Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според различни гледање потреби, да ви обезбеди удобен агол на гледање, и намалување на вратот и грбот притисок.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Мали и преносливо, тоа може да се здипли во мини тело, лесно да се носат, се навраќа на еден мал простор, и е погодно да се носат во секоја сцена.Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 9 см/3,5 инчи, ширина : 6 cm/2.4 инчи, висина : 16 cm/6,3 инчи, со овој мобилен телефон носител е компатибилен со 4-13 инчен паметни телефони, таблети и e-читање на Уредот.Во внатрешноста на пакет : мобилен телефон носителот, кој е составен од пластика, алуминиум и акрилни закрпи.Симпатична мобилен телефон држачот е многу лесен за употреба, само извлечете го држачот на грбот.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, јога, учење, гледање филмови во авионот, тоа е совршен придружник во вашиот живот.Совршен подарок за пријатели, пријателки, колеги и семејството на родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во опсег од 0.5-1cm.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail за консултации.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гарантира дека вашиот мобилен телефон или таблет е цврсто фиксиран во место и да го штити вашиот уред од гребнатини и лизгање на најголем степен.Оваа десктоп телефон носител е прилагодлив, може да се прилагоди на висината според различни гледање потреби, да ви обезбеди удобен агол на гледање, и намалување на вратот и грбот притисок.Таму е резервирана за полнење дупка, што е погодно за вас, за полнење на уред кога го користите овој став.Мали и преносливо, тоа може да се здипли во мини тело, лесно да се носат, се навраќа на еден мал простор, и е погодно да се носат во секоја сцена.Симпатична мобилен телефон носителот, многу лесен за употреба, само се повлече од задната страна на носителот, многу погоден за секојдневна употреба, дома, во канцеларија, патување, учење, гледање филмови во авионот, тоа е совршен придружник во вашиот живот.Одличен избор за подарок за пријатели и колеги за време на празници.Потсетување : препорачливо е да се избрише и се чисти редовно.

Додатоци на производот

Површина Про Држач за iPad Биро Стојат, Мулти-Прилагодливи Агол Свитлива Таблета Стојат Алуминиум Преносни Неодамнешно
PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони и Таблети - Guipure Чипка Неодамнешно
PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони и Таблети - Guipure Чипка

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн

DEN 239.76
Модерен Маскирна Шема Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Неодамнешно
Дизни Lilo и Бод Акварел Brushstrokes PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети Неодамнешно
Дизни Lilo и Бод Акварел Brushstrokes PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Службен Дизни Стока.Lilo се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за бе

DEN 455.76
KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Универзална Количка за Десктоп Телефон/Таблет Поддршка Заградата Стои Неодамнешно
YoYaFe Телефонот се Залагаме за Magsafe Полначот Држачот за Magsafe Полначот Стојат Compitable со iPhone 12 Неодамнешно
YoYaFe Телефонот се Залагаме за Magsafe Полначот Држачот за Magsafe Полначот Стојат Compitable со iPhone 12

Сите Нови за Magsafe полначот : Yo Ya Fe Magsafe е совршено подесени да Magsafe полнач за сите безжични полнење i Phone ве

DEN 239.76
Алуминиум Десктоп, Таблет Компјутер (Мобилен Телефон) Застане, Погоден за 4.7~12.9 Инчен Таблет Компјутер (Мобилен Неодамнешно
Амазон Основите Мулти-Агол Преносни се Залагаме за iPad Таблет, E-Reader и Phone - Црно-Таблет Прилагодлив Неодамнешно
Амазон Основите Мулти-Агол Преносни се Залагаме за iPad Таблет, E-Reader и Phone - Црно-Таблет Прилагодлив

Опис на производот Основите МултиАгол Преносни се Залагаме за i Pad Таблет, Ereader и Phone ЦрноТаблет Прилагод

DEN 481.92
Универзална Паметен Мобилен Телефон Стои,360 Ротирачки Виси на Вратот Мобилен Телефон Мобилен Планината Носител Неодамнешно
Fawns Премногу Прилично Количка За Телефонот Носителот Таблета Стојат Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Биро Неодамнешно
Симпатична Метал Месинг Октопод Телефон Носителот Против Пролизгување Дома Биро Оркестарот Пенкало Мобилен Неодамнешно
Мобилен Телефон Стојат, Алуминиум Легура Прилагодливи Телефон Носителот Стојат на Биро, Потполно Склоплива Неодамнешно
Raxinbang виткање маса Преносни Алуминиум Легура Компјутер Лаптоп Стои Со Usb Вентилатор 360 ° Rotatable Табела Неодамнешно
Raxinbang виткање маса Преносни Алуминиум Легура Компјутер Лаптоп Стои Со Usb Вентилатор 360 ° Rotatable Табела

[Стабилна и нефорумот вертикална лифт] : Zтип на вертикална лифт структура нема промена во предниот и зад

DEN 2746.80
4-Pack Прст Прстен Стојат, Мобилен Телефон Носителот,Универзален Телефон да Ѕвони Потпирачот Компатибилни со Неодамнешно
Братучеди Направи Најдобри Пријатели Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Неодамнешно
Гроздобер 1962 година Направени Во САД 60. Роденден PopSockets Swappable PopGrip Неодамнешно
Гроздобер 1962 година Направени Во САД 60. Роденден PopSockets Swappable PopGrip

Ретро гроздобер дизајн за Дедото, таткото, Бабата или мајка роден во 1962 година наполнат 60 Години.Pop Grip со

DEN 1027.20
Светот паметни телефони Силиконски Phone Држач за ZTE Grand S Flex Црна Неодамнешно
Светот паметни телефони Силиконски Phone Држач за ZTE Grand S Flex Црна

Производителот гаранција може да не се применува.Оваа симпатична палецот планината ќе ви овозможи да г

DEN 665.28
Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот - Pikabo Сјајот Мобилен Телефон Ѕвони Зафат со Искра Вештачки Дијамант, Неодамнешно Најдобра цена