Raxinbang виткање маса Преносни Алуминиум Легура Компјутер Лаптоп Стои Со Usb Вентилатор 360 ° Rotatable Табела Нозе Прилагодливи Круг Кревет Биро Автомобил Лаптоп Биро, Рабо?

Raxinbang виткање маса Преносни Алуминиум Легура Компјутер Лаптоп Стои Со Usb Вентилатор 360 ° Rotatable Табела

DEN 2746.80

Неодамнешно

Това е достапна

[Стабилна и не-форумот вертикална лифт] : Z-тип на вертикална лифт структура нема промена во предниот и задниот дел од платформата за време на кревање.Нема потреба да се движат телото или табела на елементи, за да се прилагодат. [Десктоп глувчето може да се трансформира вертикално] : На хуманизирано дизајн на десктоп глувчето може да се "ротира" и договор. [Удобно табела дизајн] : пространа десктоп компјутер палубата дизајн, нека вашата работа корисна.Погодна за сите големини на лап-топ компјутери. [360 ° rotatable табела нозе] : Прес-тип заеднички прилагодување е полесно, 360 "ротација за една секунда за да го заклучите.Лесно да се прилагоди на удобно висина.Повеќе прилагодување на агол.Подобро товарот капацитет.Максимална тежина може да биде 15kg. [Брз топлина дисипација на високо-квалитетни алуминиумски панел] : се усвојува алуминиум алуминиумски панел, кој има добри топлина дисипација и анти-пропадна функција, и решетката дупки и израснат во светот имајте мазна вентилација.Покрај тоа, USB вентилатор е додадена на десктоп backplane.Дисипација на топлина е подобро.

Додатоци на производот

4-Pack Прст Прстен Стојат, Мобилен Телефон Носителот,Универзален Телефон да Ѕвони Потпирачот Компатибилни со Неодамнешно
UGREEN Таблета Стојат Носителот Пакет Прилагодливи Компатибилен за iPad 10.2 2019, iPad Про 11 Инчен 2020, Неодамнешно Најдобра цена
UGREEN Таблета Стојат Носителот Пакет Прилагодливи Компатибилен за iPad 10.2 2019, iPad Про 11 Инчен 2020,

Силиконски влошки на дното и колевка се заштити двата вашиот таблет и да застане од лизгање и гребнатин

DEN 939.84
Светот паметни телефони Силиконски Phone Држач за ZTE Grand S Flex Црна Неодамнешно
Светот паметни телефони Силиконски Phone Држач за ZTE Grand S Flex Црна

Производителот гаранција може да не се применува.Оваа симпатична палецот планината ќе ви овозможи да г

DEN 665.28
Ahpagoo се Залагаме за MagSafe Полначот - Силиконска MagSafe Држачи за Држачот за Маса, Мобилен Телефон Стојат Неодамнешно
Ahpagoo се Залагаме за MagSafe Полначот - Силиконска MagSafe Држачи за Држачот за Маса, Мобилен Телефон Стојат

【Премиум Силикони се Залагаме за Mag Safe Полначот】Овој Телефон Трибина наменета за Mag Safe, која ги сподели

DEN 407.76
PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони и Таблети - Guipure Чипка Неодамнешно
PopSockets: PopGrip со Swappable Врвот за мобилни Телефони и Таблети - Guipure Чипка

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн

DEN 239.76
Мобилен Телефон Стојат, Алуминиум Легура Прилагодливи Телефон Носителот Стојат на Биро, Потполно Склоплива Неодамнешно
Планината-Тоа! Се обезбеди Универзален Таблета Киоск ПОС - Заклучување Таблета ПОС Контра-топ Стојат Прилагодливи Неодамнешно
Лаптоп Стојат на Биро, EPN Ергономски Алуминиум Легура Лаптоп Носителот Прилагодлива Висина Компјутер Стојат Неодамнешно
FeiyuTech Vimble Еден Рачни Gimbal за паметен Телефон Неодамнешно
FeiyuTech Vimble Еден Рачни Gimbal за паметен Телефон

Една оска свитлива стабилизатор.До 6 часа на батеријата.Поддржува payloads до 250 g и 6.6 инчи.Еден копчето за да

DEN 1559.76
Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот - Pikabo Сјајот Мобилен Телефон Ѕвони Зафат со Искра Вештачки Дијамант, Неодамнешно Најдобра цена
Модерен Маскирна Шема Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Неодамнешно
Универзална Паметен Мобилен Телефон Стои,360 Ротирачки Виси на Вратот Мобилен Телефон Мобилен Планината Носител Неодамнешно
JIAX 3D Телефон Екран Засилувач со Звучници, 12 Инчен Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон, HD Екран Засилувач Неодамнешно
Шут Случај Selfie Стап-10775 Selfie Стап Метал за полнење за Motorola Мото G5 паметен Телефон Пол Android и Неодамнешно
Шут Случај Selfie Стап-10775 Selfie Стап Метал за полнење за Motorola Мото G5 паметен Телефон Пол Android и

Производителот гаранција може да не се применува.Метал Selfie се Држиме за полнење за Motorola Мото G5 паметен Т

DEN 617.76
PSRAT MagSafe Прстен Носителот Компатибилен со Маг Безбедно за iPhone 12 13 Pro/Max/Мини, Отстранлив Магнетни Неодамнешно
PSRAT MagSafe Прстен Носителот Компатибилен со Маг Безбедно за iPhone 12 13 Pro/Max/Мини, Отстранлив Магнетни

Наменета за i Phone 12 13 Серија : Силна Магнетна привлечност не се грижите за паѓањеоф.САМО компатибилни со i

DEN 239.76
YoYaFe Телефонот се Залагаме за Magsafe Полначот Држачот за Magsafe Полначот Стојат Compitable со iPhone 12 Неодамнешно
YoYaFe Телефонот се Залагаме за Magsafe Полначот Држачот за Magsafe Полначот Стојат Compitable со iPhone 12

Сите Нови за Magsafe полначот : Yo Ya Fe Magsafe е совршено подесени да Magsafe полнач за сите безжични полнење i Phone ве

DEN 239.76
MOMOSTICK_FLAT СТАП : Телефон Зафат/Застане/Носителот | Безжични Полнење | Применуваат (Google) Плати | Нова Неодамнешно
MOMOSTICK_FLAT СТАП : Телефон Зафат/Застане/Носителот | Безжични Полнење | Применуваат (Google) Плати | Нова

НОВАТА ФУНКЦИЈА за ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЛАНСИРАН : за да се површината остануваат секогаш станот, ова заклучувањ

DEN 239.76
Дизни Lilo и Бод Акварел Brushstrokes PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети Неодамнешно
Дизни Lilo и Бод Акварел Brushstrokes PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Службен Дизни Стока.Lilo се префрлите од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за бе

DEN 455.76