AUKOURLI Коса Straightener и Виткање Железо 3-во-1 Коса Straightener со Монтажни Кабелот за Напојување Турмалин Керамички Влакна Straightener Косата Алатка Прилагодлива Температура 140℉-4

AUKOURLI Коса Straightener и Виткање Железо 3-во-1 Коса Straightener со Монтажни Кабелот за Напојување Турмалин

DEN 719.76

Неодамнешно

Това е достапна

[Ново надгради 3 во 1] straightener и виткање железо функција се интегрирани, што е удобен и лесен за носење, што ќе ви овозможи да се создаде вашиот идеален фризура во секое време, насекаде. [High-tech функција] професионалните коса железо е направен од 3 D подвижна плоча, која може да се намали коса триење при обликување процес и да се избегне конфузија на косата.Ion frizz-слободна технологија промовира мазност и сјај. [Температура функција] температурата погоден за коса може да се прилагоди по волја да се избегне scalding или оштетување на косата. [Соодветна за публиката] Погоден за секого, погоден за губење на различни текстури. [Сервис и Гаранција] AUKOURLI придава големо значење на квалитетот и изгледот.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволително решение.

Додатоци на производот

Lidow 2 во 1 Коса Straightener&Виткање Железни, Керамички Турмалин Рамен Железо Коса Straightener , со 3D Подвижна Неодамнешно
Lidow 2 во 1 Коса Straightener&Виткање Железни, Керамички Турмалин Рамен Железо Коса Straightener , со 3D Подвижна

⭐【 2 во 1 Керамички Влакна Straightener】PTC керамички слој плоча dissipates топлина рамномерно, за да се произведе Н

DEN 804.24
Aoutecen Коса Curler Мат Преносни Коса Straightener Заврши Не-Токсични за Салонот Barbers за Патување(Црна) Неодамнешно
Aoutecen Коса Curler Мат Преносни Коса Straightener Заврши Не-Токсични за Салонот Barbers за Патување(Црна)

Лесно да се чисти, погоден за професионални коса салон и за домашна употреба.Има отпорни на топлина и пр

DEN 323.76
Lurrose 2 компјутери 2 - во - 1 Коса Curler Straightener Електрична Плоча Стил Алатка за Жените Дама со НАС Неодамнешно
Lurrose 2 компјутери 2 - во - 1 Коса Curler Straightener Електрична Плоча Стил Алатка за Жените Дама со НАС

Оваа коса straightener може да се исправи или навивам вашата коса без никаков напор.Правење frizzy, груба коса ел

DEN 1454.16
Професионални Обновува Оштетената Коса Алатка со Ултразвучно Инфраред за Нега на Коса Железо, Ладно Рамен Железо Неодамнешно
QQT Коса Straightener, Двојна Намена и Фризер за Директно и Кадрава Коса, Виткање Песна, Турмалин Керамички Неодамнешно
QQT Коса Straightener, Двојна Намена и Фризер за Директно и Кадрава Коса, Виткање Песна, Турмалин Керамички

1 Двострани 3 D лебдечки панел : топла плоча лебди нагоре и надолу со притисок на прстот во тек стил, која м

DEN 475.20
QQCCK LCD Дисплеј Влажни и Суви со Двојна Употреба Plug-in Тип Стабилна Постојана Температура Систем Прилагодлива Неодамнешно
Косата Crimper Брановидни Железо Професионални Мал Бран Curler Пченка Перм Треска Виткање Песна Титаниум Рамен Неодамнешно
Rhinestop Висок Квалитет Вампир Усни Железо на преносот на Топлината Дизајн амбуланта корегирање Неодамнешно
Rhinestop Висок Квалитет Вампир Усни Железо на преносот на Топлината Дизајн амбуланта корегирање

Висок квалитет bling Железона кристал дизајн.Персонализирајте го вашиот облека,торби или било кој предме

DEN 191.76
Браун ST550 Празник Издание Styler Керамички Рамен Железо Коса Straightener (220V нема да Работат во САД) Неодамнешно
Браун ST550 Празник Издание Styler Керамички Рамен Железо Коса Straightener (220V нема да Работат во САД)

220 volt, не ќе работат во Северна Америка.Сатенски коса straighteners работи со температури кои се докажани за да

DEN 1559.76
Професионални Коса Straightener Турмалин Керамички Рамен Железо, 2 во 1 Пресврт Зацврстување Виткање Железо Неодамнешно Најдобра цена
Професионални Коса Straightener Турмалин Керамички Рамен Железо, 2 во 1 Пресврт Зацврстување Виткање Железо

Керамичка антистатички обложени греење плоча со argan масло, турмалин придобивките на косата со доставув

DEN 671.76
ЧИ Керамички Турмалин 1 Виткање Железо, Црна Неодамнешно Најдобра цена
ЧИ Керамички Турмалин 1 Виткање Железо, Црна

Променлива Топлина Settings.Брзо Се Загреваат 6.5 ft (2м) Вртливата Кабелот.Опис на производот ЧИ 1" Керамички В

DEN 805.20
Ким Kimble Airwave 3 во 1 Styler Straightener и Curler, Црна, Dual Напон Неодамнешно
Ким Kimble Airwave 3 во 1 Styler Straightener и Curler, Црна, Dual Напон

Револуционерниот Ким Kimble Air Wave Styler користи висока брзина на нано фан дека propels кул воздух преку алатките

DEN 959.76
Топла Алатки HPK12PINKTITANIUM Салон Титаниум Рамен Железо 1 Инч Неодамнешно
Топла Алатки HPK12PINKTITANIUM Салон Титаниум Рамен Железо 1 Инч

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1007.76
LCD Дисплеј Коса Straightener Професионални Косата Алатка за производство на Електрична Коса Straightener за Неодамнешно
LCD Дисплеј Коса Straightener Професионални Косата Алатка за производство на Електрична Коса Straightener за

Кабелот за напојување може да се ротира во 360 степени, со користење на 2 x 0.75 mm чист бакар гума круг жица.Ка

DEN 707.76
Вулканска Лава Керамички Виткање Железо - 1 1/4 Инчи Мазна Планирам & Ionic Сјај Неодамнешно
Вулканска Лава Керамички Виткање Железо - 1 1/4 Инчи Мазна Планирам & Ionic Сјај

направени со вулканска лава, комбинирано со моќта на ХИ керамички, создавање на мазна, елегантни резулт

DEN 1199.04
2-во-1 Мини Коса Straightener, Преносни Керамички Рамен Виткање Железо Коса Curlers за Жените Кратка Коса Удира Неодамнешно
2-во-1 Мини Коса Straightener, Преносни Керамички Рамен Виткање Железо Коса Curlers за Жените Кратка Коса Удира

2во1 Коса Зацврстување Виткање Песна : Права коса кога се отвори, заоблени рабови за уникатен флип и нави

DEN 292.56
QQCCK Електрични Коса Styler Curler Виткање Песна Фенови Патување Коса Straightener Керамички Ionic Коса Curler Неодамнешно
QQCCK Електрични Коса Styler Curler Виткање Песна Фенови Патување Коса Straightener Керамички Ionic Коса Curler

Лесно прилагодување на температура од 80 степени до 200 степени за да одговараат на парична казна, нормалн

DEN 5197.44
Спаси 30% на Надгради Рамен Железо Коса Straightener Четка Заедно со Фен Четка Неодамнешно
Спаси 30% на Надгради Рамен Железо Коса Straightener Четка Заедно со Фен Четка

nstant Подготвени Up PLAVOGUE еден удар зацврстување чешел карактеристики PTC технологија која обезбедува една

DEN 1823.76
YYQTGG Коса Straightener Заврши Силикони Мат Торбичка Безбедно Коса Curler Мат за Патување за Домаќинство за Неодамнешно
YYQTGG Коса Straightener Заврши Силикони Мат Торбичка Безбедно Коса Curler Мат за Патување за Домаќинство за

Има отпорни на топлина и против пролизгување функција, совршен за чување на косата straightener или виткање ж

DEN 311.76
SYWJ 2-во-1 Ротирачки Коса Curler и Straightener, Стил Алатки за Сите Видови Коса Неодамнешно
SYWJ 2-во-1 Ротирачки Коса Curler и Straightener, Стил Алатки за Сите Видови Коса

БРЗО ТОПЛИНА ВО 60 СЕКУНДИ Нашата коса straightener четка трае само 60 секунди за да се постигне идеална темпер

DEN 1185.60
Виткање Стапче, janelove 1 Розово Злато Керамички Навивам Коса Стапче LCD Дисплеј, 10 Топлина Прилагодувања, Неодамнешно
Виткање Стапче, janelove 1 Розово Злато Керамички Навивам Коса Стапче LCD Дисплеј, 10 Топлина Прилагодувања,

Погоден за сите : Дали имате кратка или долга; дебели или тенки, таа работи како шарм.Во Минути Дома!Уморн

DEN 623.76
Косата Straightener и Curler 2in1,Негативни Јони Коса Curler и Straightener во Еден,Керамички Титаниум Зацврстување Неодамнешно
Косата Straightener и Curler 2in1,Негативни Јони Коса Curler и Straightener во Еден,Керамички Титаниум Зацврстување

【Помалку Штета】Ionic Зацврстување железо и виткање на железо во еден ќе го објави 2000 илјади денари+ негат

DEN 671.76
UXZDX CUJUX Мини Cordless Рамен Железо Професионална Керамичка Коса Straightener USB Температура Прилагодливи Неодамнешно
UXZDX CUJUX Мини Cordless Рамен Железо Професионална Керамичка Коса Straightener USB Температура Прилагодливи

Користење на високаперформанси литиум батерија, безбеден и удобен.Мини големина, лесно да се носат.Спец

DEN 2586.24
Mostsola Мини Патува Жена Керамички Преносни Керамички Влакна Straightener (Црна) Неодамнешно
Mostsola Мини Патува Жена Керамички Преносни Керамички Влакна Straightener (Црна)

❤ Висок квалитет солидна керамичка плоча, smoothes косата лесно и без штети на косата ❤ Парична казна керам

DEN 167.76
Професионални Титаниум Рамен Железо Коса Straightener, Керамички Турмалин Ionic Рамна Коса Железо Титаниум Неодамнешно
Професионални Титаниум Рамен Железо Коса Straightener, Керамички Турмалин Ionic Рамна Коса Железо Титаниум

ПРОФЕСИОНАЛНИ САЛОН : Со само се повлече и пресврт ви дава прекрасни коса; се насоки кои се свиленкаста,

DEN 866.40
Професионални Коса Straightener и Виткање на Железо 1 1/4 инчи Сет Неодамнешно Најдобра цена
Професионални Коса Straightener и Виткање на Железо 1 1/4 инчи Сет

????【Се спречи Опаѓањето на Штета】Со антистатички, керамички, турмалин ionic и мазна планирам обложени пло

DEN 1679.76