XYACM Свадба Коса Додатоци Свадба Коса Чешел Бисер и Сребро Флорални Коса Pin Headpiece - За Невести и Пратилки Косата додатоци Tassel Монистра

XYACM Свадба Коса Додатоци Свадба Коса Чешел Бисер и Сребро Флорални Коса Pin Headpiece - За Невести и Пратилки

DEN 984.24

Неодамнешно

Това е достапна

Кинески коса стап кој е Ретро стил,без Оглед на Божиќ подарок или Роденденски подарок за вашите пријателки или семејството или само прекрасен украси, тоа е сигурно да се направи да се фокусира.Одлично за свадба, партии, специјални прилики, kinki или секојдневниот живот,Косата Декор,Тоа е добар избор за вас сопствена употреба или да ги испратите како подарок за посебна личност во вашиот живот.Големина : 10*8 CM, тежина : 7g.Убави додатоци : добар помошник за вашиот сочинуваат и лесно да се DIY свој фризура.Елегантен стил и дизајн роман : На свадбата е незаборавен момент за секоја жена, булчински косата игли предизвика во сонцето, заличи на вашата коса и презентирање на вашата елеганција.Исклучителна ретро ракотворби, одговараат за свадба, cosplay, забава, танцување и сл.Како што е совршен подарок за вашите пријателки и себе си.Големина : 10*8 CM, тежина : 7g Good за повеќето прилики : Прекрасни декорации на вашата коса за празници, свадби, proms, или како секојдневниот изглед да се облекуваат работите, добар прилог на жената коса додатоци кутија.Пакет Содржина - 2 x Свадба Коса Pinsperfect за булчински косата додаток, деверуша headpiece, годишнини, исклучителен подарок, специјални прилики, proms и партија.

Додатоци на производот

5 Компјутери Мали Пластични Коса Страна Чешли Бонбони Боја Овошје Косата со Чешел Pin Клипови Коса Додатоци Неодамнешно
Lurrose Бисер Лист Невеста, Свадба Коса Чешел Косата Парче Кристал Headpiece за Жени и Девојчиња (Златен) Неодамнешно
Lurrose Бисер Лист Невеста, Свадба Коса Чешел Косата Парче Кристал Headpiece за Жени и Девојчиња (Златен)

Носи оваа headdress, што ќе го нападне everyones око и да стане сјајна ѕвезда.Тоа е исто така прекрасна алатка за ф

DEN 324.72
JIAQ Кристал Лист Злато Headwear Косата со Чешел за Невестата Коса, Накит Бисер Кристал Свадба Коса Чешел Косата Неодамнешно
Salliy Свадба Коса Чешел Злато Лист Свадба Коса Парче Сребро Кристал Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (К) Неодамнешно
Salliy Свадба Коса Чешел Злато Лист Свадба Коса Парче Сребро Кристал Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (К)

Злато свадба коса чешел е прекрасен избор за да одговара на вашиот свадбен превез.Таа додава мека, супти

DEN 431.76
Невестата рачно изработени Свадба Накит за Коса,Сјај за Циркон Мали Чешел Гроздобер Свадба Коса Парче Бисери Неодамнешно
Свадба Коса Чешел за Невести, Пратилки - Кристал и Симулирани Бисер Розово Злато Свадба Коса Додатоци за Жени Неодамнешно
Campsis Свадба Коса Чешел Сребро Цвет Кристал Зелена Мушка Свадба Коса Клипови Додатоци за Невести и Деверуша Неодамнешно
DKJGH Прекрасен Бел Цвет Бисери на Косата Стапови Свадба Коса Чешел Косата Игли Клипови Поставите Свадба Коса, Неодамнешно
Бисери Чешел Косата Невестата Rhinestones Коса Страна Чешел Headpiece Свадба Headdress Неодамнешно
Бисери Чешел Косата Невестата Rhinestones Коса Страна Чешел Headpiece Свадба Headdress

Нежна коса чешел со бисери и rhinestones оркестарот, им даде на вашиот фризура уникатен шарм и елеганција.Под

DEN 335.76
ЛЕЛЕ БУЛЧИНСКИ Свадба Коса Клип Мали Розови Лак Свадба Коса Додатоци за Жени, Девојки Свадба Коса Чешел Неодамнешно
Франција Luxe Основните Страна Чешел, Опера Сребро - Разноврсна Решение Стил Неодамнешно
Франција Luxe Основните Страна Чешел, Опера Сребро - Разноврсна Решение Стил

Во текот на целиот ДЕН се НОСАТ ова чешел може да се користи за да ги даде на вашата коса на напор поттик

DEN 384.00
Catery Свадба Коса Чешел Rhinestones Страна Чешли Кристал Коса, Накит Невестата Коса Парчиња Свадба Коса Додатоци Неодамнешно
Свадба Коса Чешел Банкет Сини Кристал Коса Додатоци Невести Коса Клип за Деверуша и Жени и Девојки Неодамнешно
Свадба Коса Чешел Банкет Сини Кристал Коса Додатоци Невести Коса Клип за Деверуша и Жени и Девојки

[Материјал] : На свадбата на коса и чешел е направен од кристал rhinestones, легури, монистра, и чешли.Тоа е добр

DEN 206.16
Косата со Чешел Клипови Булчински Цвет Шноли за Девојки Жените Коса Додатоци Корисни и Пргав Неодамнешно
Косата со Чешел Клипови Булчински Цвет Шноли за Девојки Жените Коса Додатоци Корисни и Пргав

Оваа булчински hairpin е важен додаток за невестата на свадба тоа е клучен момент во булчински живот.Во при

DEN 279.84
SWEETV 2 парчиња Свадба Коса Чешел Сет,Сребрена Свадба Коса Додатоци за Свадба Жени Неодамнешно Најдобра цена
SWEETV 2 парчиња Свадба Коса Чешел Сет,Сребрена Свадба Коса Додатоци за Свадба Жени

❀Материјал : Сребрена свадба коса додатоци се направени од таписерии кристали, симулирани бисери, мека

DEN 743.52
KUKISHOP Свадба Коса Додатоци за Невести Парче Коса за Жени Булчински Страна Чешли Клипови, Одлична за Невести Неодамнешно
Aukmla Сончоглед Косата со Чешел Цвет Коса Додатоци Кристал Коса Парче Бисер на Коса и Накит за Жените и Девојките Неодамнешно
Casdre Цвет Невеста, Свадба Коса Чешел Сребрена Бисер Свадба Коса Додатоци Лист Страна Чешел Косата Парче за Неодамнешно Најдобра цена
Mariell Сребро Кристал Кристал Лозата Булчински Чешел, Свадба или на Матурска Чешел Косата Додаток за Жените, Неодамнешно Најдобра цена
Unicra Сребрена Свадба Невестата Коса Чешел Кристал Булчински Headpiece Лист Коса Додатоци Пром Коса Парче Неодамнешно
Unicra Сребрена Свадба Невестата Коса Чешел Кристал Булчински Headpiece Лист Коса Додатоци Пром Коса Парче

Рачно изработени сребрени невестата коса страна чешел во уникатен дизајн и одлична изработка, направен

DEN 239.76
Свадба Цвет Коса Чешел Гроздобер Мраз Страна Чешел Флорални Булчински Headpiece Бохемски Коса Парчиња Прибор Неодамнешно
Домот Бисер & Кристал Коса Акцент Чешел Неодамнешно
Домот Бисер & Кристал Коса Акцент Чешел

Современа и прекрасна, овој цвет чешел, има една голема сребрена позлатен бисер и Сваровски кристали цв

DEN 303.84