Моден Свадба Булчински Косата со Чешел за Невести со Рака-Насликани Глеѓ Цвеќиња, Лисја & Австриската Кристали

Моден Свадба Булчински Косата со Чешел за Невести со Рака-Насликани Глеѓ Цвеќиња, Лисја & Австриската Кристали

DEN 295.20

Неодамнешно

Това е достапна

Совршен свадба чешел косата додатоци за невести или пратилки.Оваа убава коса дел е украсен со Австриската јасни кристали, rhinestones.Идеален подарок за Невестата или Пратилки, Свадба партија, Матурска, Мајката на Невестата, враќањето дома, Празници, Божик, Нова Година Ева, меден Месец, Денот на Вљубените, Ден на Мајката и други прилики за фризура.Овој исклучителен дизајниран свадба превез чешел е совршена алтернатива за храбар главата парчиња како круна, тиара, headband или други коса накит.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви загриженост за оваа точка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ветување брилијантен шопинг искуство за вас.Косата со Чешел е совршен за Посебен Момент : * Лице * Роденден * Свадба * Божиќ * Дипломирањето * Годишници * Ангажирање * Ден на Мајката * за Денот на Вљубените * Романтични Изненадувања Сите Jewelries се дизајнирани од страна на Франција е топ дизајнерите на накит, водечки редови на моден дизајн со висок квалитет технологијата и рака инкрустирани - полиран парчиња.Апсолутно одличен избор за подароци кои било дама ќе уживаат примање, се разбира, тоа е исто така одличен подарок за себе, бидејќи секоја жена го заслужува да се погледне и да се чувствува убава.Одржување Настава a.Чувајте го сув и да се избегне носење на тоа кога капење, го прават работа и пливање.б.Парфем е, исто така, корозивни да накит.Носете го вашиот парфем пред ставање на парче.в.Не допирајте тоа често, маснотии и пот на рацете ќе предизвика корозија.г.Бришење на вашиот Накит со бебе брише, тие се изврши чуда на кристал накит без оштетување на површината, а потоа тријте со чиста сува мека памучна крпа за да се врати сјајот.e.Чувајте вашиот Накит внатре мека крпа џеб или ткаенина swath.Никогаш не оџакот тоа да го избегне од триење против други накит во вашата колекција и обидете се да не го испуштите на тврда површина.

Додатоци на производот

Aukmla Сончоглед Косата со Чешел Цвет Коса Додатоци Кристал Коса Парче Бисер на Коса и Накит за Жените и Девојките Неодамнешно
Catery Свадба Коса Чешел Rhinestones Страна Чешли Кристал Коса, Накит Невестата Коса Парчиња Свадба Коса Додатоци Неодамнешно
Sither Свадба Коса Чешел за Булчински Бисери на Коса и Чешел Сребро за Жените Свадба Коса Додатоци за Невестата Неодамнешно
Casdre Цвет Невеста, Свадба Коса Чешел Сребрена Бисер Свадба Коса Додатоци Лист Страна Чешел Косата Парче за Неодамнешно Најдобра цена
Roseeden рачно изработени Свадба Коса Додатоци за Невести Пратилки Кристал Бисер Булчински Глава Парче Страна Неодамнешно
Франција Luxe Основните Страна Чешел, Опера Сребро - Разноврсна Решение Стил Неодамнешно
Франција Luxe Основните Страна Чешел, Опера Сребро - Разноврсна Решение Стил

Во текот на целиот ДЕН се НОСАТ ова чешел може да се користи за да ги даде на вашата коса на напор поттик

DEN 384.00
Mariell Сребро Кристал Кристал Лозата Булчински Чешел, Свадба или на Матурска Чешел Косата Додаток за Жените, Неодамнешно Најдобра цена
ЛЕЛЕ БУЛЧИНСКИ Свадба Коса Клип Мали Розови Лак Свадба Коса Додатоци за Жени, Девојки Свадба Коса Чешел Неодамнешно
Свадба Коса Чешел Банкет Сини Кристал Коса Додатоци Невести Коса Клип за Деверуша и Жени и Девојки Неодамнешно
Свадба Коса Чешел Банкет Сини Кристал Коса Додатоци Невести Коса Клип за Деверуша и Жени и Девојки

[Материјал] : На свадбата на коса и чешел е направен од кристал rhinestones, легури, монистра, и чешли.Тоа е добр

DEN 206.16
Salliy Свадба Коса Чешел Злато Лист Свадба Коса Парче Сребро Кристал Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (К) Неодамнешно
Salliy Свадба Коса Чешел Злато Лист Свадба Коса Парче Сребро Кристал Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (К)

Злато свадба коса чешел е прекрасен избор за да одговара на вашиот свадбен превез.Таа додава мека, супти

DEN 431.76
Heread Бисер Невеста, Свадба Коса Чешел Кристално Сребро Свадба Коса Парче Rhinestones Страна Чешли Коса Додатоци Неодамнешно
Свадба Цвет Коса Чешел Гроздобер Мраз Страна Чешел Флорални Булчински Headpiece Бохемски Коса Парчиња Прибор Неодамнешно
SWEETV 2 парчиња Свадба Коса Чешел Сет,Сребрена Свадба Коса Додатоци за Свадба Жени Неодамнешно Најдобра цена
SWEETV 2 парчиња Свадба Коса Чешел Сет,Сребрена Свадба Коса Додатоци за Свадба Жени

❀Материјал : Сребрена свадба коса додатоци се направени од таписерии кристали, симулирани бисери, мека

DEN 743.52
JONKY Коса Страна Чешли Коса Чешли француски Коса Парчиња Коса Додатоци Дневна Датум Матурска Чешли за Жени Неодамнешно
Домот Бисер & Кристал Коса Акцент Чешел Неодамнешно
Домот Бисер & Кристал Коса Акцент Чешел

Современа и прекрасна, овој цвет чешел, има една голема сребрена позлатен бисер и Сваровски кристали цв�

DEN 303.84
Lurrose Бисер Лист Невеста, Свадба Коса Чешел Косата Парче Кристал Headpiece за Жени и Девојчиња (Златен) Неодамнешно
Lurrose Бисер Лист Невеста, Свадба Коса Чешел Косата Парче Кристал Headpiece за Жени и Девојчиња (Златен)

Носи оваа headdress, што ќе го нападне everyones око и да стане сјајна ѕвезда.Тоа е исто така прекрасна алатка за ф

DEN 324.72
Косата со Чешел Клипови Булчински Цвет Шноли за Девојки Жените Коса Додатоци Корисни и Пргав Неодамнешно
Косата со Чешел Клипови Булчински Цвет Шноли за Девојки Жените Коса Додатоци Корисни и Пргав

Оваа булчински hairpin е важен додаток за невестата на свадба тоа е клучен момент во булчински живот.Во при�

DEN 279.84
Невестата рачно изработени Свадба Накит за Коса,Сјај за Циркон Мали Чешел Гроздобер Свадба Коса Парче Бисери Неодамнешно
5 Компјутери Мали Пластични Коса Страна Чешли Бонбони Боја Овошје Косата со Чешел Pin Клипови Коса Додатоци Неодамнешно
Campsis Свадба Коса Чешел Сребро Цвет Кристал Зелена Мушка Свадба Коса Клипови Додатоци за Невести и Деверуша Неодамнешно
Casdre Кристал Невеста, Свадба Коса Чешел Сребрена Свадба Страна Чешел Косата Парче Свадба Коса Додатоци за Неодамнешно
JIAQ Кристал Лист Злато Headwear Косата со Чешел за Невестата Коса, Накит Бисер Кристал Свадба Коса Чешел Косата Неодамнешно
Свадба Коса Чешел за Невести, Пратилки - Кристал и Симулирани Бисер Розово Злато Свадба Коса Додатоци за Жени Неодамнешно
Unicra Сребрена Свадба Невестата Коса Чешел Кристал Булчински Headpiece Лист Коса Додатоци Пром Коса Парче Неодамнешно
Unicra Сребрена Свадба Невестата Коса Чешел Кристал Булчински Headpiece Лист Коса Додатоци Пром Коса Парче

Рачно изработени сребрени невестата коса страна чешел во уникатен дизајн и одлична изработка, направен

DEN 239.76
Mariell Дизајнер Злато Булчински Косата со Чешел со Рачно Насликани Сребрена-Златни Лисја и Отворајќи Кристали Неодамнешно
НЕКОГАШ ВЕРА Зима Снегулка Коса Страна Чешел Јасно Австриската Кристално Неодамнешно Најдобра цена
НЕКОГАШ ВЕРА Зима Снегулка Коса Страна Чешел Јасно Австриската Кристално

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 287.76
DKJGH Прекрасен Бел Цвет Бисери на Косата Стапови Свадба Коса Чешел Косата Игли Клипови Поставите Свадба Коса, Неодамнешно
Бисери Чешел Косата Невестата Rhinestones Коса Страна Чешел Headpiece Свадба Headdress Неодамнешно
Бисери Чешел Косата Невестата Rhinestones Коса Страна Чешел Headpiece Свадба Headdress

Нежна коса чешел со бисери и rhinestones оркестарот, им даде на вашиот фризура уникатен шарм и елеганција.Под�

DEN 335.76
KUKISHOP Свадба Коса Додатоци за Невести Парче Коса за Жени Булчински Страна Чешли Клипови, Одлична за Невести Неодамнешно