LEIJUE Специјалното Пенкало за iPad со Дланка Одбивање/Навалите Чувствителност,Надградени Моќ Екранот Магнетни Молив Компатибилен со 2021 iPad Про 11/12.9 (2018-2020), iPad 6/7/8 Генера

LEIJUE Специјалното Пенкало за iPad со Дланка Одбивање/Навалите Чувствителност,Надградени Моќ Екранот Магнетни

DEN 540.96

Неодамнешно

Това е достапна

★Компатибилност : Наменети за i Pad 2018-2021 : i Pad 6 Генералот 9.7", i Pad 7 Генералот 10.2", i Pad 8 Генералот 10.2", i Pad Mini 5 7.9", i Pad Воздух 3 10.5"/ Ер 4 10.9", i Pad Про 11"2 сини светла : 40%-70% Енергија;1 сини светла : 1%-40% Моќ.Се пали црвено кога полнењето, и се исклучува автоматски кога целосно наполнета. ★Дланка Отфрлање : Дланка отфрлање на технологијата обезбедува природна пишување чувство и брз, лесен интеракција со екранот, што ви дава повеќе прецизност и контрола против екранот.Ние препорачувам да можете да ја користите оваа пенкало на i Pad со чаша екран заштитник.Answer : ___________________________ NOTE : Нашиот перо пенкало има Навалите Чувствителност функција.Тоа е различно од притисок чувствителност. ★Прецизни и Мазна : 1.5 mm пенкало совет може да го замени вашиот прст за да се изврши пофини инструкции.Не заостануваат/офсет/критична точка!Во споредба со обичните специјалното пенкало, тоа има поголема чувствителност, повеќе точни сигнал и поудобно рака.Не е лесно да се пробие!. ★Долго Чекање : Нема потреба да го инсталирате на Bluetooth или Апликации, таа автоматски ќе се претвори во "Sleep Mode" по мрзлив за 5 минути за да се заштеди енергија. 20 часа континуирана работа, 90 минути бесплатно, 365 дена времето на мирување.Она што Ќе Добиете за : 1* Специјалното Пенкало, 1* Замена Совети, 1* USB Полнење Кабел, 1* прирачник за Корисникот.i Pad Про 9.7" : A1673/A1674/A1675. i Pad Про 10.5" : A1701/A1709/A1852. i Pad Воздух 1-2 Генерација : A1474/A1475/A1476/A1566/A1567. i Pad Про 12.9" 1-2 Генерација : A1584/A1652/A1670/A1671/A1821. i Pad mini 1-4 Генерација : A1432/A1454/A1455/A1489/A1490/A1491/A1599/A1560/A1538/A1550. i Pad 1-5 Генерација : A1219/A1337/A1395/A1396/A1397/A1416/A1430/A1403/A1458/A1459/A1460/A1822/A1823. Не се работи со i Phone, Андроид, Microsoft уреди.На Lei Jue Специјалното Пенкало за i Pad нуди мазна, природна искуство кое ја враќа мазна протокот на четка или молив.Високо прецизен и чувствителни за навалување на столбот.Може да се постигне реален ефект, додека цртање .Перо Пенкало Со Дланка Одбивање функција,Можете да остатокот вашата дланка удобно на екранот додека пишување или цртање.i Pad Про 9.7" : A1673/A1674/A1675i Pad Про 10.5" : A1701/A1709/A1852i Pad Воздух 1-2 Генерација : A1474/A1475/A1476/A1566/A1567i Pad Про 12.9" 1-2 Генерација : A1584/A1652/A1670/A1671/A1821i Pad мини 1-4 Генерација : A1432/A1454/A1455/A1489/A1490/A1491/A1599/A1560/A1538/A1550i Pad 1-5 Генерација : A1219/A1337/A1395/A1396/A1397/A1416/A1430/A1403/A1458/A1459/A1460/A1822/A1823 Not работа со i Phone, Андроид, Microsoft уреди.

Додатоци на производот

Молив за Samsung Galaxy Tab О7 Перо, Rsepvwy Активни Дигитално Пенкало со 1.5 mm Ултра парична Казна Совет Неодамнешно
Молив за Samsung Galaxy Tab О7 Перо, Rsepvwy Активни Дигитално Пенкало со 1.5 mm Ултра парична Казна Совет

На пример,кога користите оваа пенкало во Apple "Белешки" стан,ќе треба да кликнете на мали пенкало за пишув�

DEN 383.76
MMOBIEL Перо S Pen Замена Екран на Допир за да го Заклучите (Без Bluetooth) Компатибилен со Samsung Галакси Неодамнешно
MMOBIEL Перо S Pen Замена Екран на Допир за да го Заклучите (Без Bluetooth) Компатибилен со Samsung Галакси

MMOBIEL Перо S Pen Замена Екран на Допир за да го Заклучите (без Bluetooth) компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 9

DEN 239.76
Осетлив на Допир Специјалното Пенкало за LG Stylo 6 Q730TM Q730AM Q730VS Q730MS Q730PS Q730CS Сите Верзија Неодамнешно
Осетлив на Допир Специјалното Пенкало за LG Stylo 6 Q730TM Q730AM Q730VS Q730MS Q730PS Q730CS Сите Верзија

Stylo 6 Специјалното Пенкало Замена На Делови ( Светло Сино ).Одговара за Stylo 6 / Stylo 6 Pl(Q730 TM Q730 AM Q730 VS Q730 MS Q730 PS

DEN 2080.80
CLCCON Специјалното Пенкало за Apple iPad и iPhone, Перо Капацитивни Батерија Пенкало за iPad Воздух 2,3 iPad Неодамнешно
CLCCON Специјалното Пенкало за Apple iPad и iPhone, Перо Капацитивни Батерија Пенкало за iPad Воздух 2,3 iPad

√Сеопфатна Компатибилност : Дизајнирани за совршено компатибилни со сите Apple i OS и Android уреди.Меѓу друго�

DEN 719.76
NuVision 2 во 1 Перо Ballpoint Пенкало,За Универзална Допир Скрин Уреди,Рампа/паметен Телефон и Таблет Kindle, Неодамнешно
NuVision 2 во 1 Перо Ballpoint Пенкало,За Универзална Допир Скрин Уреди,Рампа/паметен Телефон и Таблет Kindle,

ПРЕКРАСНИ БОИ Доаѓаат со сет на 7 Бои Перо Ballpoint пенкала – Виолетова,Црна,Сина, Портокалова,Небо сина, Цр

DEN 191.76
Smart Специјалното Пенкало за Допир на Екранот, Батерија 1.4 mm Прецизни Точка Контрола Активни Специјалното Неодамнешно
Перо Пенкало за HP EliteBook 840 G5 (Перо Пенкало со BoxWave) - FineTouch Капацитивни Перо, Супер Прецизни Неодамнешно
Перо Пенкало за HP EliteBook 840 G5 (Перо Пенкало со BoxWave) - FineTouch Капацитивни Перо, Супер Прецизни

???? [РАЗНОВРСНА И УНИВЕРЗАЛНА] Оваа неверојатна перо работи со ТОЧНИ СОВРШЕНСТВО на вашиот Elite Book 840 G5 и си

DEN 358.80
Перо S Pen за P580 P585,Biuboom Samsung Galaxy Tab 10.1 ГОДИНА СМ-P580 P580 P585 Перо Екран на Допир за Неодамнешно
Перо S Pen за P580 P585,Biuboom Samsung Galaxy Tab 10.1 ГОДИНА СМ-P580 P580 P585 Перо Екран на Допир за

Компатибилен Модел : За Samsung Galaxy Tab 10.1 2016 ГОДИНА СМP580 P580 P585 Бренд Нови Origina Загарантирани!.S Pen Најдобар Рак�

DEN 215.76
Перо Молив за Apple iPad (2018 и Подоцна), Дланка Одбивање, Магнетни Адсорпција & Навалување Детекција за iPad Неодамнешно
Перо Молив за Apple iPad (2018 и Подоцна), Дланка Одбивање, Магнетни Адсорпција & Навалување Детекција за iPad

Не се работи за i Phone, android, Microsoft уреди, i Pad Про 1&2, i Pad про 10.5", i Pad про 9.7", претходните верзии на i Pad.Ве молиме

DEN 695.76
Сина LCD Екран на Допир за Специјалното Пенкало Замена за LG Stylo 6 Q730 6.8 Q730AM Q730TM Q730MM Q730NM Картичка Неодамнешно
Сина LCD Екран на Допир за Специјалното Пенкало Замена за LG Stylo 6 Q730 6.8 Q730AM Q730TM Q730MM Q730NM Картичка

Компатибилен со LG Stylo 6 Q730, Stylo 6 Плус ,Зајакнување НА&Т Trac Fone Verizon Спектар Xfinity ТМобиле Спринт Крикет Безжич

DEN 166.32
schicj133mm N5Stylus Пенкала за Допир на Екранот,Универзална Анти-Нула Двојно Мека Nib Капацитивни Екран на Неодамнешно
schicj133mm N5Stylus Пенкала за Допир на Екранот,Универзална Анти-Нула Двојно Мека Nib Капацитивни Екран на

▶ БЕЗ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИ ПРСТИ пенкало има подобар контакт точка од врвот на вашиот прст даваат подобри точ�

DEN 102.96
Перо Пенкало за LG Грам 15.6 (15Z990) (Перо Пенкало со BoxWave) - AccuPoint Активно Пенкало, Електронско Пенкало Неодамнешно
Перо Пенкало за LG Грам 15.6 (15Z990) (Перо Пенкало со BoxWave) - AccuPoint Активно Пенкало, Електронско Пенкало

???? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] На Accu Point Активни Перо НЕ бара било каква форма на спарување на вашиот Грам 15.6" (15 Z990)!Едн�

DEN 694.80
Broonel Сива Rechargable користејќи го свое Пенкало Пен - Компатибилен со HP Chromebook - 14a-na0503sa (20R25EA) Неодамнешно
Broonel Сива Rechargable користејќи го свое Пенкало Пен - Компатибилен со HP Chromebook - 14a-na0503sa (20R25EA)

Креирате, изменувате, цртам, пишувам и лавра со пенкалоточка точност.Користејќи го свое Согласност да с

DEN 1439.76
Сребро Галакси Забелешка Плус 10 Пенкало за Samsung Галакси Забелешка 10 5G Екран на Допир за Специјалното Неодамнешно
Сребро Галакси Забелешка Плус 10 Пенкало за Samsung Галакси Забелешка 10 5G Екран на Допир за Специјалното

Ова пенкало дојде без Далечински функција , друга функција е работа 100% Нови и Најдобар Квалитет.на pen мож

DEN 215.76
NTHJOYS Активни Перо Пенкала за iPad со 2 Парчиња Мрежа Капи Замена Пакет Неодамнешно Најдобра цена
NTHJOYS Активни Перо Пенкала за iPad со 2 Парчиња Мрежа Капи Замена Пакет

????️ 2Во1 Практична Активни Специјалното Пенкало Дизајниран со елегантна бела тело.Магнетно затворање �

DEN 695.28
Adsire Перо на Екранот на Допир за да го Заклучите, Лесен за Употреба Шарени Пенкала Широк Компатибилност Перо Неодамнешно
Перо Пенкало за Амазон Fire HD 8 (10 Генералот 2020) (Перо Пенкало со BoxWave) - Куршум Капацитивни Перо, Мини Неодамнешно
Перо Пенкало за Амазон Fire HD 8 (10 Генералот 2020) (Перо Пенкало со BoxWave) - Куршум Капацитивни Перо, Мини

???? [НОВА НАДГРАДЕНА МОДЕЛ] најдобар само што влегов подобро!Куршум Капацитивни Перо сега е со можност да

DEN 286.80
NTHJOYS Перо Пенкала за Android & iOS Допир на Екранот и 2 Парчиња Мрежа Капи Замена Пакет Неодамнешно Најдобра цена
NTHJOYS Перо Пенкала за Android & iOS Допир на Екранот и 2 Парчиња Мрежа Капи Замена Пакет

????️【ОДЛИЧНА 2ВО1 ДИЗАЈН】Ова црно пенкало за допир на екранот со едно копче дизајн, лесно за било една о�

DEN 695.52
ZenPad Z8s ZT582KL / Z8 ZT582KL-VZ1 Случај,Мама Устата СТП Кожа Folio 2-Виткање Стојат Покрие со Перото на Неодамнешно
ZenPad Z8s ZT582KL / Z8 ZT582KL-VZ1 Случај,Мама Устата СТП Кожа Folio 2-Виткање Стојат Покрие со Перото на

Специјално дизајнирани за 7.9" AsZen Pad Z8s ZT582 KL / Z8 ZT582 KLVZ1 Андроид 7.0 Таблета (Постојат осум бои за овој таблет

DEN 261.12
Перо Пенкало за iPad и GU10 Smart Сијалица(3 Pack) Неодамнешно Најдобра цена
Перо Пенкало за iPad и GU10 Smart Сијалица(3 Pack)

Далечински Управувач : Кога ќе најде дека led светилки во боја се менува дома не е исклучено кога сте надв�

DEN 844.32
Перо Пенкало Замена Компатибилен со Галакси Z 3 Пати Перо S Pen за Samsung Галакси Z Пати 3 Edition (Без Bluetooth) Неодамнешно
Перо Пенкало Замена Компатибилен со Галакси Z 3 Пати Перо S Pen за Samsung Галакси Z Пати 3 Edition (Без Bluetooth)

♥КВАЛИТЕТ : Brand New Висок Квалитет Загарантирана!Без Bluetooth ♥Компатибилен : за Samsung Галакси Z 3 Пати Специја�

DEN 863.76
CKANDAY 21 Пакет Перо Пен Збир, Универзална Екран на Допир Капацитивни Styli Компатибилен со iPad, iPhone 6 Неодамнешно
CKANDAY 21 Пакет Перо Пен Збир, Универзална Екран на Допир Капацитивни Styli Компатибилен со iPad, iPhone 6

Гребење И Отпечатоци Отпорни : перо пенкало имаат исклучителна мека гума совет,кој може да се заштити ва

DEN 191.76