SSCEEL 304 од не ' Рѓосувачки Челик Супена Лажица Домаќинство Возрасни Долго се Справи со Лажица Креативни Дете Јаде со Лажица Симпатична Лажица Железо во Прав Оброк Ла?

SSCEEL 304 од не ' Рѓосувачки Челик Супена Лажица Домаќинство Возрасни Долго се Справи со Лажица Креативни

DEN 878.40

Неодамнешно

Това е достапна

★ Сјајни изглед, концизен линии, елегантен стил, уникатен чувствуваат, стилски и великодушни. ★ Погодни за секојдневна употреба : на Оваа страна-полиран производ има огледало сјај и е лесно да се чисти.Тоа може да се користи во дом, канцеларија, ресторан и кафе dishwashers. ★ Вкупната големина : 20.5 cm x 4 см (должина х ширина). ★ Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, нерѓосувачки челик, безбедноста на храната, безбедноста, здравјето, заштита на животната средина, издржливи. ★ Безбедно и практично : нерѓосувачки челик прав има сјај, дебел метал, долго и нежно се чувствуваат, не е лесно да се наведнувам, ергономски рачка, издржливи. ★ Име : Лажица★ Материјал : не ' Рѓосувачки челик ★ Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, многу издржливи★ Ергономски дизајн, лесно да се користат; мазна рачка, огледало полирање агент★ за чај, кафе, cappuccino, еспресо, десерт, млеко , Павлака, путер, итн.★ Безбедно и лесно да се чисти, погоден за домови, ресторани, bistros и барови.★ Исплакнете јадења прво со топла сапуница вода, а потоа исплакнете со обработка на остатоци лево повеќе од процесот на производство.★ Чисти садови, ги користите по секојдневна употреба и чувајте ги на суво место да се задржи на рокот на траење.★ Не користете груби агенси за чистење, челична волна, хигиенски крпа или остри објекти за да се избегне гребење. ★ Совет : ★ Овој производ е лажица, други производи не се во овој опсег!★ Рачно да се измери разликата на големината 1-2cm.Ве молиме да се разбере дека.Ви благодариме.

Додатоци на производот

Лажица Керамички Супена Лажица Сини и Бели Порцелански Лажица Големина Супена Лажица Десерт Супена Лажица Ориз Неодамнешно
Mepra AZC10191135 Супена Лажица Сол, од не ' Рѓосувачки Челик Неодамнешно
Mepra AZC10191135 Супена Лажица Сол, од не ' Рѓосувачки Челик

Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18 / 10 нерѓосувачки челик.Лесно да се Мијат.Машина за миењ

DEN 14226.00
Прав Злато Супена Лажица, од не ' Рѓосувачки Челик Обоени Вечера Лажица, Круг Главата Месо Супена Лажица, апарати Неодамнешно
Сант' Андреа Квантна Тркалезна Чинија Супа Лажици (Сет од 12) Неодамнешно
Сант' Андреа Квантна Тркалезна Чинија Супа Лажици (Сет од 12)

Ултра Елегантни Форма.Супериорен Заврши.Совршено Избалансиран за Удобност и Ракувањето.Машина За Миењ�

DEN 3388.56
Садовите Опремен со Лажица во Јапонски Стил на рачно изработени Керамички Лажица Ретро Јадење Мала Лажица Лажици Неодамнешно
Анти-scald се Справи со Супена Лажица Силикони Супена Лажица отпорни на Топлина Кујната Готвење Алатката Не Неодамнешно
супена лажица Креативни И Убава Swan Семејство Симпатична Лажици Мала Лажица Долго се Справи со Керамички Злато Неодамнешно
Anbers 7.3-инчен Нерѓосувачки Челик Круг Лажици Супа, 12 Парчиња Круг Бујон Лажица Неодамнешно
Anbers 7.3-инчен Нерѓосувачки Челик Круг Лажици Супа, 12 Парчиња Круг Бујон Лажица

12 парче круг лажици, 7.3 инчи долго.Совршен за супа, житарки, soba, бујон или топло чоколадо.Овие круг лажици

DEN 325.20
Челик Готвење Лажица Месинг Бакар Уметноста Не-стап Тенџере Супена Лажица Домаќинство Висока Температура Отпорни Неодамнешно
Мали Дупчиња Лажици,AOOSY Модерни Стилски Густа, Тешка тежина Краток справи со не ' Рѓосувачки Челик 10 Дупки Неодамнешно
Класичен од Michelsen Sterling Silver Место Супена Лажица 7 3/8 Неодамнешно
Класичен од Michelsen Sterling Silver Место Супена Лажица 7 3/8

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Michelsen.Тип : Лажица.Бренд : Michelsen.КЛАСИЧЕН ОД MICHELSEN Sterling Silver МЕСТО СУ

DEN 2616.00
Фрањо I од Страна на Полињата и Barton Стариот Фунта Место Супена Лажица Стар Стил 7 1/4 Неодамнешно
Фрањо I од Страна на Полињата и Barton Стариот Фунта Место Супена Лажица Стар Стил 7 1/4

Возраст : 19001940, Производител : Reed & Barton.Модел : Френсис Јас, Вклучени Иновации И Подобрувања : Полињата За Ba

DEN 3336.00
Ximkee 8 Парчиња, Корејски Нерѓосувачки Челик Ориз Лажица/Супена Лажица/Лажичка Кафе - Долго-Ракува Голем Круг Неодамнешно
супена лажица .Симпатична Голем Круг Главата Лажица Керамички Цртан филм Долго се Справи со Лажица Нерѓосувачки Неодамнешно
Керамички Супа Лажици 6.5-инчен Сет од 6 (Светла зелена) Неодамнешно
Керамички Супа Лажици 6.5-инчен Сет од 6 (Светла зелена)

【Количината и Големината】 LEETOYI порцелански лажици се 6парче сет, и големината на секој лажица е 6.5 "L * 2" W.

DEN 311.76
5-парчиња Супа Вечера Лажица 8-Инчен Виножито Метал корејски Лажица Нерѓосувачки Челик Маса Лажици од страна Неодамнешно