Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Mio Дух 7700 LM Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот ]

Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Mio Дух 7700 LM Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

DEN 383.52

Неодамнешно

Това е достапна

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри/ 30 метри.Целиот нов snap-и-заклучување печат клип и целосно ограден работ помош водоотпорен случај постојано се заштити вашиот мобилен телефон од вода окупатор добро.Водоотпорен телефон торбичка го штити вашиот објект од вода, снег, песок и нечистотија, можете да уживате во активности на отворено како што snorkelling, kayaking, пловењето, пливање, одбојка на плажа, сурфање и скијање, или домашна употреба како и во бања, кујна.Високо-квалитетна мека TPU материјал е специјално направени за нежен допир и одговор.Обезбедување на нормално користење на екран на допир, камера и други функции во вода ( Не за допир ID отпечаток.).Опремен со lanyard и armband , должината и стегање на armband може да се прилагоди според различни луѓе, и моќни Велкро е исто така лесно да се поправи и да ги отстраните.Пријателски Потсетување : 1.Не за допир ID отпечаток.Ќе може да се разбуди вашиот телефон со копчето или употреба "се Подигне и да се Разбуди" функција : Поставување->Display & Brightness->Raise да се разбуди-> ON. 2. Мобилен телефон може да страдаат хидрауличен притисок под одредени вода длабочина, кои ќе влијаат на работата на екранот на допир.Ве молиме да фотографии со волумен копчиња во овој случај. 3.Овој водоотпорен случај е дизајниран за екстремни услови како што се рафтинг, пливање, плажа играње и обичните нуркање, но не се препорачува кога нуркање во повеќе од 49 стапки на вода длабочина. 4.Да се чува далеку од било какви остри предмети.5.Водоотпорен перница не може да се користи за топла пролет.

Додатоци на производот

F-боја 2 Пакет Лебди Јасно Водоотпорен Случај на Пакет со F-боја 9 Џебови Мрежа Плажа Торба Неодамнешно
F-боја 2 Пакет Лебди Јасно Водоотпорен Случај на Пакет со F-боја 9 Џебови Мрежа Плажа Торба

Овој пакет вклучува 2pack водоотпорен случај и плажа торба.Плажа торба може да се сместат сите патни предм

DEN 575.76
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Elephone S8 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот Неодамнешно
24 Парчиња Водоотпорен Телефон Торбичка Универзална Транспарентен Телефон Сува PVC Кеса Водоотпорен Телефон Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Infinix S5 Лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Infinix S5 Лајт Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Oppo К3 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот Неодамнешно
geckobrands Optixtreme Водоотпорен Телефон Tote - Отворено Телефон Торбичка & Сува Торба Одговара на Повеќето Неодамнешно
geckobrands Optixtreme Водоотпорен Телефон Tote - Отворено Телефон Торбичка & Сува Торба Одговара на Повеќето

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ ВРЕДНОСТИ БЕЗБЕДНО и СУВА – На Optixtreme телефон tote е дел од нашата постава на премиум вод

DEN 1199.76
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со XPLORA ОДИ Клип Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со XPLORA ОДИ Клип Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Симпатична Водоотпорен Телефон Торбичка - Јасно Водоотпорен Перница,Водоотпорен Случај,Количка за Анти-Тоне Неодамнешно
CFORWARD Водоотпорен Сува Торба, Сува Торба со Bluetooth Звучник Соларен Погон и USB Напојува RGBW LED Светло, Неодамнешно
CFORWARD Водоотпорен Сува Торба, Сува Торба со Bluetooth Звучник Соларен Погон и USB Напојува RGBW LED Светло,

Замислете на летните ноќи, дува вечер ветре, гледањето на ѕвездите на небото, го слушате убава музика ти�

DEN 839.76
Бивол Опрема Drybag 40L 60L 80L Водоотпорен Duffle Патување Duffel Сува Торба Тешки Торба за Kayaking, Рафтинг, Неодамнешно
Бивол Опрема Drybag 40L 60L 80L Водоотпорен Duffle Патување Duffel Сува Торба Тешки Торба за Kayaking, Рафтинг,

【Високо Водоотпорен】Направени од издржлив висока јачина ПВЦ решетката ткаенина, сите шевовите се тер�

DEN 1319.76
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Colorfly Џеб HiFi U6 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Однапред 5.0 Про Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Однапред 5.0 Про Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Happystar Отворено Двојно Рамо Водоотпорен Перница Клип Мрежа Торба Гумени Отпорен на Вода Складирање Торба Неодамнешно
JOTO Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Случај на Пакет со Procase TSA Одобрени Патување Toiletry Неодамнешно
Универзална Водоотпорен Мобилен Телефон Торба, Погоден за iPhone 12 Про 11 Про Max XS Max XR X 8 7 Samsung Неодамнешно
Универзална Водоотпорен Мобилен Телефон Торба, Погоден за iPhone 12 Про 11 Про Max XS Max XR X 8 7 Samsung

На лесензаработат touch screen функција не е погоден за допир ID отпечатоци од прсти.Ќе може да се разбуди ваши

DEN 1850.40
Екран На Допир За Транспарентен Пливање, Нуркање Под Вода Телефон Запечатени Ќеси Водоотпорен Телефон Торбичка Неодамнешно
Водоотпорен Телефон Торбичка 2 Пакет IPX8 Универзална Лебди Водоотпорен Телефон Случај,TPU Јасно Сува Торба Неодамнешно
3 Пакет ProCase Универзална Видиме Водоотпорен Торбичка Сува Торба Подводни Случај на Пакет со 2 Пакет JOTO Неодамнешно
3 Пакет ProCase Универзална Видиме Водоотпорен Торбичка Сува Торба Подводни Случај на Пакет со 2 Пакет JOTO

Овој пакет содржи : 3 Pack Универзална големина водоотпорен случај сува торба со јасна боја, одговара на си

DEN 311.76
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Motorola Мото E6 Игра Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Неодамнешно
MIER Големи Водоотпорен Duffel Торба Rolltop Сува Ранец Duffle Кеси за Kayaking, Рафтинг, Пловењето, Пливање, Неодамнешно
MIER Големи Водоотпорен Duffel Торба Rolltop Сува Ранец Duffle Кеси за Kayaking, Рафтинг, Пловењето, Пливање,

100% Водоотпорни Само 3.3 кг; Велкро големи отворање и доволно простор за брзо складирање, води вашите рабо�

DEN 1547.76
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Nokia Lumia 925 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со Nokia Lumia 925 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со OUKITEL WP17 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со OUKITEL WP17 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 926.40
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со Мауи Припејд паметен Телефон Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Студио Мега 2019 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со BLU Студио Мега 2019 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со vivo U3 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај, Компатибилен со vivo U3 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Филмот

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52
Skog Å Kust BackSåk Про Водоотпорен Лебди Ранец со Надворешноста Херметички Zippered Џеб | Сина, 35L Неодамнешно
Skog Å Kust BackSåk Про Водоотпорен Лебди Ранец со Надворешноста Херметички Zippered Џеб | Сина, 35L

Солиден Сите Временски услови Заштита : Back Sak Про е направен од тешки 420denier Ripstop Најлон обложени со TPU да с�

DEN 3118.80
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со OnePlus 8 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник Неодамнешно
Vaxson Телефон Случај Црна, Компатибилен со OnePlus 8 Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Екран Заштитник

Целосно подводните и IPX8 заверена водоотпорен до 100 метри / 30 метри.Целиот нов snapизаклучување печат клип

DEN 383.52