ZYBW Перат Шема Tablecloth Водоотпорни ПВЦ Tablecloths Прашина Доказ Перат Табела Покритие за Кујна, Трпезариска Маса Декорација (Правоаголник,43x63 инчен,Шарени Чаша)

ZYBW Перат Шема Tablecloth Водоотпорни ПВЦ Tablecloths Прашина Доказ Перат Табела Покритие за Кујна, Трпезариска

DEN 1439.76

Неодамнешно

Това е достапна

ВИСОК КВАЛИТЕТ TABLECLOTH - Донесување на активни боење технологија,нашите трајни табела заштитник е направен од 100% ПВЦ.TABLECLOTH ГОЛЕМИНА - Достапна во повеќе големини,ве молиме да се измери вашата маса големина пред купување.ОТПОРЕН на ВОДА TABLECLOTH - Нашиот празник tablecloth е масло,дамки,гребење и отпорен на вода.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Толку лесно за чистење на било кои кафе,сок или вино се истури на обновливи tablecloths.На перат tablecloth е, исто така, дамка, отпорни,со секое миење,без оглед на хаос и украс на оваа tablecloth,излегува чисти како нови.Миење : Машина перат со студена и деликатна циклус,се исуши,железо, на ниски температури како што е потребно.ФУНКЦИЈА - Заштита на вашите мали или големи јадење/кафе/чај табели од неочекувани гребнатини,дамки,нота,носат и солза,додека украсување вашата кујна,партија и банкет.Сина и бела памучен ткаенина на карета проверете tablecloth исто така е совршен за пикник,кампување,свадба,роденден,ресторан,бифе,Велигден,денот на Благодарноста и Божиќ.МАТЕРИЈАЛ - 100% еко-пријателски PVCAVAILABLE ДИМЕНЗИИ - 30 инчен круг со дијаметар - 40 инчи круг со дијаметар од 50 инчи круг со дијаметар - 60 инчи круг со дијаметар - 90 инчен круг со дијаметар - 108 круг со дијаметар инчен - 120 инчен круг со дијаметар - 132 инчен круг со дијаметар - 24 x 54 инчен правоаголник - Правоаголник 30 x 54 инчи - Правоаголник 35 x 54 инчи - Правоаголник 40 x 54 инчи- -Правоаголник 54 x 54 инчи - Правоаголник 54 x 63 инчи - Правоаголник 54 x 70 инчи - Правоаголник 54 x 80 инчи- Правоаголникот 54 x 86 инчи - Правоаголник 60 x 84 инчи - Правоаголник 60 x 102 инчи - Правоаголник 60 x 120 inches PACKAGE ВКЛУЧЕНИ - 1 x tablecloth We има повеќе стилови на tablecloth : табела тркач,табела маска,пластика tablecloth,винил tablecloth,tablecloth плоштад,placemats,пластична маса маска,водоотпорен tablecloth..Ако ви треба други стилови на tablecloth можете да ја разгледате нашата продавница по волја.

Додатоци на производот

Божиќ Tablecloth, Сина Снегулка Маса Крпа, Божиќ Светиот Бела Tablecloths за Јадење во Кујна Зимски Одмор, Неодамнешно Најдобра цена
Божиќ Tablecloth, Сина Снегулка Маса Крпа, Божиќ Светиот Бела Tablecloths за Јадење во Кујна Зимски Одмор,

ОСНОВИ ЗА БОЖИЌ : Овој Божиќ tablecloth има сини снегулка шема, и оваа зима елемент е неопходен декорација со

DEN 477.84
Garnier Thiebaut Palazzina Linea Nocturne Tablecloth, 69x120, Повеќе Неодамнешно
Garnier Thiebaut Palazzina Linea Nocturne Tablecloth, 69x120, Повеќе

Направени во Франција.Жакард 100% екстрадолго главен Памук.Зелена Слатко : дознајте повеќе за нашите рево

DEN 1304.16
fgdjtyyj Солидна Боја, Памук, Лен Tablecloths,Tablecloths за Правоаголник Круг Плоштадот Tablecloths за Трпезариска Неодамнешно
fgdjtyyj Солидна Боја, Памук, Лен Tablecloths,Tablecloths за Правоаголник Круг Плоштадот Tablecloths за Трпезариска

Материјал : Висок квалитет на памук и лен помеша ткаенина.Технологија : Памук, чипка процес.Предности : У

DEN 455.76
Dachshund Куче Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи Неодамнешно
Dachshund Куче Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

DEN 684.00
Цветни Уметност Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи Неодамнешно
Цветни Уметност Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

?60 инчи / 152.4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина ?Круг дизајн? :

DEN 431.76
Виолетова Лен Согласност Гроздобер Флорални Кругови Шема Полиестер Везени Чипка Tablecloth, 70 X 180, Бела Неодамнешно
Виолетова Лен Согласност Гроздобер Флорални Кругови Шема Полиестер Везени Чипка Tablecloth, 70 X 180, Бела

Материјал Тие се произведени од супер тешко носи 100% полиестер платно, со лесна конструкција дека нема л

DEN 4548.96
Маса Крпа Маса Крпа, Памук и Лен Кафе на Маса, Маса Крпа Правоаголна Модерна Едноставна Солидна Боја Трајни Неодамнешно
Kadut Плоштадот Tablecloth 70 x 70 Инчен Ловец Зелена Маса Крпа за Плоштад или Тркалезна Маса | Тешки Перат Неодамнешно
Kadut Плоштадот Tablecloth 70 x 70 Инчен Ловец Зелена Маса Крпа за Плоштад или Тркалезна Маса | Тешки Перат

Полиестер ☑️ ОКОФАЌАЊЕ на додатна опрема за ДА ги ПОДИГНЕТЕ СЕКОЈ ОБРОК – Надградба на вашиот кујнска

DEN 311.76
ЛА Лен 90 страна 132 Правоаголни Полиестер Poplin Tablecloth/Заоблени Агли/Пакување од 1 / Тиркизна. Неодамнешно
ЛА Лен 90 страна 132 Правоаголни Полиестер Poplin Tablecloth/Заоблени Агли/Пакување од 1 / Тиркизна.

100% Полиестер.Произведено во САД.ЛА Лен ексклузивни Големина и нега на етикетата за да се обезбеди автен

DEN 901.92
Hewaba Правоаголник Печатени Tablecloth - 60 x 104 Полиестер Перат Табела Маска, Седишта 8-10 Луѓе, Навремено Неодамнешно
Hewaba Правоаголник Печатени Tablecloth - 60 x 104 Полиестер Перат Табела Маска, Седишта 8-10 Луѓе, Навремено

✔ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Екопријателски 100% Полиестер, трајни, дамка доказ, истуридоказ, навремен

DEN 455.76
Plaid Декоративни Лен Tablecloth Со Tassel Водоотпорен Oilproof Дебели Правоаголна Свадба Трпезариска Маса Неодамнешно
Plaid Декоративни Лен Tablecloth Со Tassel Водоотпорен Oilproof Дебели Правоаголна Свадба Трпезариска Маса

1.Производ донесе лен ткаенини боење и печатење, прирачник за сечење, материјал е исклучителна, убаво,д

DEN 1556.64
Карирани Табела се Тркалаат (црно-бело) Партија Додаток (1 број) (1/Pkg) Неодамнешно Најдобра цена
Карирани Табела се Тркалаат (црно-бело) Партија Додаток (1 број) (1/Pkg)

Големина е 40Инчен од 100 Метри.Пластичен Материјал.Табела Декорација 1 по пакет.Партија Додаток.Checkerd Табе

DEN 679.68
Фламинго Tablecloth Тешка Тежина Памук, Лен Ткаенини Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop Неодамнешно
Фламинго Tablecloth Тешка Тежина Памук, Лен Ткаенини Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Tabletop

ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ Перат tablecloth без чуден мирис,мазна површина, Тоа нема да се лизна на маса.нашите tabletop оп

DEN 1326.96
SARO начин на ЖИВОТ Колекција Везени Fleur-де-Lis Tablecloth, 69 x 104, Природни Неодамнешно
SARO начин на ЖИВОТ Колекција Везени Fleur-де-Lis Tablecloth, 69 x 104, Природни

Големина : 69" x 104" Триаголник.Tablecloth е unlined.Материјал : 90% полиестер 10% лен + Грижа : кул машина за миење.Фенси

DEN 2520.48
ЛА Лен Правоаголна Карирани Tablecloth 60 x 108, Ловец Зелена и Бела Неодамнешно
ЛА Лен Правоаголна Карирани Tablecloth 60 x 108, Ловец Зелена и Бела

100% Предиво Обоена 1" Карирани Полиестер.Направен во САД.Surged работ за чист изглед.Дамка и брчка отпор, со в

DEN 1055.76
Eelivero Плоштадот Tablecloth 52 Инчен, Farmhouse Burlap Лен Табела Облека за Кујна Dinning Tabletop Оркестарот, Неодамнешно
Eelivero Плоштадот Tablecloth 52 Инчен, Farmhouse Burlap Лен Табела Облека за Кујна Dinning Tabletop Оркестарот,

【ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ】Сите течности, па дури и вино, можат да бидат брзо избришани чистење со влажна крпа и

DEN 732.00
Tablecloth за Виткање Маса-Опремени Правоаголна Маса Крпа за 6 Нога - Големина 32 x 72 инчен - (180 x 75 см) Неодамнешно Најдобра цена
Tablecloth за Виткање Маса-Опремени Правоаголна Маса Крпа за 6 Нога - Големина 32 x 72 инчен - (180 x 75 см)

ЕФИКАСНА ЕЛАСТИЧНА ДИЗАЈН со внатрешно еластична надеж на сите на пат околу, така што ќе висат над околу

DEN 235.20
Zonfer за Еднократна употреба Божиќ Tablecloths Пластични Банкет Партија Табела Покрие Маса Крпа Садови Правоаголник Неодамнешно
SARO начин на ЖИВОТ Alessandra Колекција Beaded & Везени Дизајн Scalloped Tablecloth, 72 x 72, слонова коска Неодамнешно
SARO начин на ЖИВОТ Alessandra Колекција Beaded & Везени Дизајн Scalloped Tablecloth, 72 x 72, слонова коска

Големина : 72" x 72" Плоштад.Материјал : 100% полиестер / Нега : машина перат.Дизајнот е наменет за користење о

DEN 7228.56