Haetingcare Дрвени Taco Послужавник,Има 1 Taco,Taco Држачот за Мали до Големи Tacos,одговара на Меки Школка и Тешко Tacos,Добра вторник Партија,Голема Служат во Рестораните Камиони,

Haetingcare Дрвени Taco Послужавник,Има 1 Taco,Taco Држачот за Мали до Големи Tacos,одговара на Меки Школка

DEN 191.76

Неодамнешно

Това е достапна

Совршен за доделување еден taco.НАПРАВЕНИ ОД ПРВО ОДДЕЛЕНИЕ БАМБУС - Дизајн за долгорочна употреба во вашата кујна.ТОКМУ СОБРАА - рабови се најубаво изшкуркан, Столбовите се accurat.ПРИРОДАТА БОЈА - не белење, без боја, без сликарство, само премачкани со масло за јадење.СЛОБОДНИ се ВРАТИ Квалитет загарантирана, ние обезбеди замена или рефундирање за да се осигура вашата комплетна сатисфакција.Објектот облик : Правоаголни.дрвени taco стојат направени од Прво Одделение Бамбус, се вклопува 1 taco на голема/средна/мала големина, нема белење,без боја,без сликарство на површината, природна боја и само премачкани со масло за јадење.

Додатоци на производот

Prepara Десет Taco Рингишпил, 10, жолта/бела Неодамнешно
Prepara Десет Taco Рингишпил, 10, жолта/бела

Издржливи меламнин изградба.Има и до 10 tacos.Центар област остава простор за сад на натопи.Лесно да се чист

DEN 837.12
Norpro Taco Носители, различно обоени, Сет од 4 Неодамнешно
Norpro Taco Носители, различно обоени, Сет од 4

Мерки : 2.5" x 1.5" x 1.5", Сет од 4, портокалова и црвена.Мора да имаат за taco љубовници!Реквизитите до tacos за да се

DEN 218.64
Нерѓосувачки Челик 2 Пакет Taco Носителот,Rustproof Taco Рек Држи До 4-5 Tacos Секој Taco Стојат Taco Послужавник Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик 2 Пакет Taco Носителот,Rustproof Taco Рек Држи До 4-5 Tacos Секој Taco Стојат Taco Послужавник

【Широка Употреба】Совршен за хотел, бар маса, градина, канцеларија, ресторан, дом, партија и други собир

DEN 335.76