Keychron K12 60% Изгледот Топла Swappable Bluetooth Безжична/USB Кабелска Механички Игри Тастатура со Gateron Црвено Switch Бела LED позадинско осветлување, Компактен 61-Копче за Компјутерс?

Keychron K12 60% Изгледот Топла Swappable Bluetooth Безжична/USB Кабелска Механички Игри Тастатура со Gateron

DEN 1031.76

Неодамнешно

Това е достапна

Keychron K12 е компактен 60% изгледот на топло-swappable бела светлина bluetooth безжична механички тастатура е направена за Mac и Windows.Тоа се прилагодите на пишување искуство за секој клуч без лемење, само поп нив и тоа е направено.Со уникатна Mac изгледот и Windows компатибилност, на K12 нуди лесен пристап до сите важни мултимедијални и функцијата на копчињата преку комбинација на притискања на копчињата, но сепак доволно компактен за да ви овозможи да стигнете до вашата глувчето полесно.Екстра keycaps и за двата Windows и Mac оперативни системи се вклучени.Се поврзува со до 3 уреди преку сигурен Broadcom Bluetooth 5.1 чипсет и да се префрлувате помеѓу нив лесно за мултитаскинг потреби.На K12 е најдобро да одговара дом, канцеларија и светлина игри користите додека се поврзувате со вашиот паметен телефон, лаптоп и i Pad.Тоа, исто така, има жичен режим со USB Тип-C врска.На K12 дава слобода да ја прилагодите вашиот пишување искуство со нејзините топло-swappable ПХБ.Со пре-инсталиран Gateron црвено switch обезбедување незаменлива линеарна еднаквост на црвениот прекинувач со трајни 50 милиони притискање животен век. *Приклучок на Gateron (Топло-swappable) се компатибилни со речиси сите MX стил 3-pin-от и 5-пински механички прекинувачи на пазарот (вклучувајќи ги и Gateron, Цреша, Kailh, итн.).На K12 може да трае и до 200 часа (со светлото исклучите) со 4000 m Ah големи батерија, што е една од најголемите во механички тастатури.Две ниво прилагодливи нозе и склони дното рамка обезбедува одлична ергономски поддршка за долготрајни пишување удобност. 1 x Keychron K12 Топло-swappable Механички Тастатура. 1 x Windows Keycaps. 1 x USB-за да го USB Тип-C Кабел. 1 x Keycap Puller. 1 x Switch Puller. 1 x Прирачник за Корисникот.Keychron K12 е 60% compact layout (61-копче) бела светлина Топла swappable Bluetooth механички тастатурата за Mac и кои составуваат еден добар пример на простор-ефикасна употреба.Со уникатна Mac изгледот обезбедува сите потребни Mac функција копчиња, додека компатибилен со Windows.Тоа се поврзува со до 3 уреди со најновите Broadcom Bluetooth 5.1 чипсет се покажа од време на време.Топло-swappable значи да се прилагодите на пишување искуство за секој клуч без лемење, само поп нив и тоа е направено. *Приклучок на Gateron (Топло-swappable) се компатибилни со речиси сите MX стил 3-pin-от и 5-пински механички прекинувачи на пазарот (вклучувајќи ги и Gateron, Цреша, Kailh, итн.).

Додатоци на производот

Тастатура, RGB Светлото Безжична Тастатура за Телефонот за Таблет(Бела, Тајландски) Неодамнешно
Тастатура, RGB Светлото Безжична Тастатура за Телефонот за Таблет(Бела, Тајландски)

Постојат 3 јазици за вас да се избере, имено, шпански, Тајландски и руски јазик 10in проширува и зголемена о

DEN 1831.20
Игра Додаток Безжична Текст Гласник Игра Тастатура Контролер CHATPAD за XBOX 360 жичен контролер/ безжичен Неодамнешно
Игра Додаток Безжична Текст Гласник Игра Тастатура Контролер CHATPAD за XBOX 360 жичен контролер/ безжичен

Висок Квалитет На Компјутер Додатоци;.Лесно работи; 100% Сосема Нов;.Премиум изработка;.Еквивалент на заме

DEN 1271.76
Ultrathin Безжична Тастатура, 10in Bluetooth3.0 Молчи Режа Стил Тастатура, Круг Капа, за паметни телефони, Неодамнешно
Ultrathin Безжична Тастатура, 10in Bluetooth3.0 Молчи Режа Стил Тастатура, Круг Капа, за паметни телефони,

【10inch Ultrathin Безжична Тастатура】 10inch проширува и зголемена обработка, има се повеќе и пошироко копчињат

DEN 491.76
Perixx PERIBOARD-409P Жичен PS2 Мини Тастатура, Црна, НИ на англиски Распоред Неодамнешно Најдобра цена
Perixx PERIBOARD-409P Жичен PS2 Мини Тастатура, Црна, НИ на англиски Распоред

Мини звучници со PS2 тастатура (12.36 x 5.75 x 0.79 инчи) кој е погоден за ограничени простори.Едноставно поврзете

DEN 551.76
Безжична Тастатура за Мулти-Уред, Bluetooth и 2.4 G на Dual Mode, се Префрлат на 3 Уреди за мобилен телефон, Неодамнешно
Безжична Тастатура за Мулти-Уред, Bluetooth и 2.4 G на Dual Mode, се Префрлат на 3 Уреди за мобилен телефон,

【Двоен Режим на Конекција : 2.4 G и Bluetooth】 : 2.4 G За Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп без bluetooth функцијата.Bluetooth 3.0 те

DEN 791.76
Jazar Безжична Тастатура, 360 Степен Ротација Тастатура Панел Ултра Тенок Удобно Безжична Конекција со Полнење Неодамнешно
EGMOTAO Замена Тастатурата е Компатибилна со Lenovo ideaPad 320-15ABR 330-15AST 330-15ARR 320-15IAP 320-15IKB Неодамнешно
EGMOTAO Замена Тастатурата е Компатибилна со Lenovo ideaPad 320-15ABR 330-15AST 330-15ARR 320-15IAP 320-15IKB

Компатибилен Модел : Lenovo idea Pad 32015 ABR 33015 AST 33015 ARR 32015 IAP 33015 ISK 32015 IKB, idea Pad 32017 ABR 32017 AST 32017 IKB 32017 ISK, idea Pad S14515 AST S1451

DEN 383.76
Havit Механички Тастатура Жичен 89 Клучеви Игри Тастатура и Лаптоп Ладење Подлога со Телефонот Носителот Неодамнешно
Havit Механички Тастатура Жичен 89 Клучеви Игри Тастатура и Лаптоп Ладење Подлога со Телефонот Носителот

【89копче на тастатурата】89копче за дизајн, Заштедува простор на премисата на зачувување на најчесто се

DEN 1223.76
ВКЛУЧИЈА NB681 Nimbleback RGB Жичен 65% Топло-Swappable Механички Тастатура(Сина Switch)& ВКЛУЧИЈА Обичај Извиткани Неодамнешно Најдобра цена
ВКЛУЧИЈА NB681 Nimbleback RGB Жичен 65% Топло-Swappable Механички Тастатура(Сина Switch)& ВКЛУЧИЈА Обичај Извиткани

Топлоswappable Тастатура Hotswap PCB ви овозможува да го замени 3 игли / 5 иглички прекинувачи, компатибилен со б

DEN 1919.76
Logitech K400 Плус Безжични RF AZERTY француски Црна тастатура Неодамнешно
Logitech K400 Плус Безжични RF AZERTY француски Црна тастатура

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1049.04
Logickeyboard KeyboardDesigned за Adobe Photoshop CC Компатибилен со Windows 7-10 - LKBU-PHOTOCC-APBH-US Неодамнешно
Logickeyboard KeyboardDesigned за Adobe Photoshop CC Компатибилен со Windows 7-10 - LKBU-PHOTOCC-APBH-US

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 3598.80
OMOTON Ултра-Тенок Bluetooth Тастатура Компатибилен со iPad 10.2(9/ 8/ 7 Генерација)/ 9.7, iPad Воздухот 4-та Неодамнешно
OMOTON Ултра-Тенок Bluetooth Тастатура Компатибилен со iPad 10.2(9/ 8/ 7 Генерација)/ 9.7, iPad Воздухот 4-та

1 КабелСлободни.Bluetooth Конекција со вашиот Мобилен Уреди како што се Таблети и мобилни телефони, да ви Дон

DEN 479.76
2020 iPad Воздухот 4-та Генерација Безжична Тастатура,Универзална Тенок Преносни Bluetooth Тастатура Компатибилен Неодамнешно
Dell 8G017 Новиот француски Канадски Clavier Вистински ОЕМ географска Ширина E6220 E6230 E6320 E6330 E5420 Неодамнешно
Dell 8G017 Новиот француски Канадски Clavier Вистински ОЕМ географска Ширина E6220 E6230 E6320 E6330 E5420

Вистински ОЕМ DELL Лаптоп тастатура.Одговара : Географска Ширина E6220 E6230 E5420 E5430 E6420 E6430 E6440 Лаптоп.Француски

DEN 439.20
SPLD Тастатура Компјутери Додатоци V708 Мулти-режим на позадинско осветлување Игри Механички Тастатура за Компјутер, Неодамнешно
GAOCHENG Лаптоп Сива Тастатурата за MSI PS42 8RB PS42 8M MS-14B PS42 8RC MS-14B2 PS42 8RA 8MO MS-14B3 англиски Неодамнешно
GAOCHENG Лаптоп Сива Тастатурата за MSI PS42 8RB PS42 8M MS-14B PS42 8RC MS-14B2 PS42 8RA 8MO MS-14B3 англиски

Опис : Лаптоп Тастатура.Објектот Состојба : Нова.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиет

DEN 852.00
Безжична Тастатура, 60% Ултра Тенок Молчи Мини Тастатура со Ергономски Стојат Мултимедијални HotKeys, 79 Копчиња Неодамнешно
Метал Kailh Switch Настроената Тестер Смазка прекинувачи на Механички Тастатура Алуминиум Легура се Префрлите Неодамнешно
Паметен телефон Bluetooth Безжична Тастатура Флип Случај Покрие со Штанд, Универзал за 4.5-6.8 Мобилен Телефон, Неодамнешно
Woeunse Јапонски Bluetooth Тастатура за Ipad, Тастатура за Galaxy Tab, Тастатура за Мобилни телефони, Таблети Неодамнешно
Woeunse Јапонски Bluetooth Тастатура за Ipad, Тастатура за Galaxy Tab, Тастатура за Мобилни телефони, Таблети

★ КабелСлободно : Bluetooth Конекција со вашиот Мобилен Уреди како што се Таблети и мобилни телефони, да ви Д

DEN 1320.00
Protable Безжична Bluetooth Тастатура Надворешна Батерија Cordless Тастатура за Андроид Windows Surface Таблет Неодамнешно
Protable Безжична Bluetooth Тастатура Надворешна Батерија Cordless Тастатура за Андроид Windows Surface Таблет

Стабилен и Сигурен Bluetooth Конекција : напредни Bluetooth 3.0 технологија може да обезбеди стабилна, сигурна и м

DEN 239.76
XIXIDIAN Механички Тастатура,Тастатура за Windows/PC/Лаптоп/Desktop, Поддршка Музика, Ритам и Звук Контрола Неодамнешно
XIXIDIAN Механички Тастатура,Тастатура за Windows/PC/Лаптоп/Desktop, Поддршка Музика, Ритам и Звук Контрола

Игри на тастатура со ергономски дизајн keycap и тастатура полица,држете ги прстите и зглобовите во повеќет

DEN 686.40
Yencoly Безжична Тастатура, Подвижни Магнетни Виткање Bluetooth Безжична Тастатура за Android, iOS Windows Неодамнешно
Yencoly Безжична Тастатура, Подвижни Магнетни Виткање Bluetooth Безжична Тастатура за Android, iOS Windows

Компатибилен со 3 Главни Оперативни Системи : iphone / Андроид / Windows, ова Bluetooth виткање тастатурата е дизај

DEN 2071.20
Виткање Bluetooth Тастатура,Безжични Виткање Bluetooth Тастатура LED Светлото Touchpad Тастатура со Преносни Неодамнешно
Виткање Bluetooth Тастатура,Безжични Виткање Bluetooth Тастатура LED Светлото Touchpad Тастатура со Преносни

☑【Слободно да се Прилагоди на Агол】Поддршка 360 степени хоризонтална ротација и 180 степен флип, слободн

DEN 1476.00