Дрво Обоени Ајкула Заби Силикони Џвакање Ѓердан - Орален Сензорни Гумени Teething Ѓердан за Аутизам Chewers - Chewelry Teether за Момче или Девојка

Дрво Обоени Ајкула Заби Силикони Џвакање Ѓердан - Орален Сензорни Гумени Teething Ѓердан за Аутизам Chewers

DEN 167.76

Неодамнешно

Това е достапна

Издржливи - Мама ' s Touch chewlery е создадена со кул дизајн што може да се користи за деца со сетилните бараат потреби, како што се аутизмот, усни фиксации, цицање палец, АДХД, желба да се fidget или проблеми фокус, иако не се наменети за агресивно џвакање.А џвакањето ѓердан може да помогне и овие pendant chewies се големи оралните моторни терапија алатки што ги прави модерно парче stimming chewable накит и работат одлично како аутизам џвакање ѓердан и stim алатка.Вистински - Ние сме оригинални ајкула заби сензорни ѓердан!Голема сензорни џвакање играчки за децата со аутизам или дури и возрасните кои треба да се ѓердан за гризе или орална фиксација.Ова не е вашата просечна сензорни играчки и НЕ се едноставна бебе силикони teether играчка.Аутизам сензорни играчки за агресивни chewers обично изгледа глупо и привлекуваат несакано внимание.Вашето момче или девојка само ќе добиете пофалби во оваа chewerly.Кој не како ајкула заби ѓердан за момчиња, девојки и сите?.Нежно - BPA Free силикони накит е многу побезбедно за деца непцата од килибар teething ѓердани додека благотворно и џвакање.Мама е на Допир силикони chewlry ѓердани се изработени со највисок квалитет 100% храна одделение силиконски која функционира одлично како аутизам teether џвакање алатка!Доведе Слободни.Без ПВЦ, Phthalates, или други небезбедни хемикалии кои се користат на овој сетилен џвакање ѓердан за момчиња или девојчиња.На страна гребени помогне да се обезбеди добра орална помош на teething ѓердан за момчиња и девојчиња.Безбедно - Нашите родово-неутрални силикони teething ѓердан е трета страна тестирани за да ги исполни стандардите за безбедност па мама е запознајте го вашето дете е teething со сигурен и издржлив ѓердан.Поттикнување на агресивна chewers да се користи катници за џвакање на гумени ѓердан ќе ја зголеми живот на pendant и да се спречи помали рабовите од се bitten off.Отцепување затворач вклучени како дополнителна мерка за безбедност и chewlery за момчиња и девојки е овластен да ја надмине тестирање барања.Нашите специјални ѓердан е машина за миење садови безбедно за лесно чистење!Сетилните играчки за децата со аутизам, кај деца џвакање ѓердан и други chewable ѓердан сетилни предмети може да се добие валкани како ништо друго така лесно чистење е задолжително!Лесно чистење на валкани ѓердани, откако се во вашата чанта или притискање на ресторан кат со чистење на нив со благ сапун и вода.

Додатоци на производот

Sdesign Силикони Teething Играчка | Сензорни Џвакање Играчки за Бебиња | Супер Симпатична Обликувани Заби Играчка Неодамнешно
Бебе Yoda Teether,Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци,teethers за Бебиња момче и Девојка,Бебе yoda Играчка,Дрвени Неодамнешно
Бебе Yoda Teether,Teething Играчки за Бебиња 0-6 Месеци,teethers за Бебиња момче и Девојка,Бебе yoda Играчка,Дрвени

Рачно изработени ДРВЕНИ БЕБЕ ШТРАКААТ ПРСТЕН И TEETHING ИГРАЧКА дрво бебе играчки,во собата за младата прек

DEN 591.60
HATIKY Teething Цевки -Меки Силиконски Бебе Teething Играчки -ви Помага да се Смири Teething Иритација за Бебиња Неодамнешно
HATIKY Teething Цевки -Меки Силиконски Бебе Teething Играчки -ви Помага да се Смири Teething Иритација за Бебиња

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 239.52
Дрвени Бебе Teething Играчка-Teether Старечки Хривнија Силикони Teething Монистра-Храна Одделение Силиконски Неодамнешно
Дрвени Бебе Teething Играчка-Teether Старечки Хривнија Силикони Teething Монистра-Храна Одделение Силиконски

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 239.76
ГЕНЕРИЧКИ Бебе Орална Нега Сензорни Џвакање Ѓердан Бебе Катници Силикони Pendant Teether Силикони Teether Катници Неодамнешно
ГЕНЕРИЧКИ Бебе Орална Нега Сензорни Џвакање Ѓердан Бебе Катници Силикони Pendant Teether Силикони Teether Катници

Име На Производ : Силикони Пеперутка Teether / Силикони Змеј Teether.Боја : сина, црвена роза, сива, црвена, виоле�

DEN 163.68
Персоналните Име Бебе Teether за Момче и Девојка, Новина Прилагодено Teether Штракаат Shaker со Силиконски Неодамнешно
Персоналните Име Бебе Teether за Момче и Девојка, Новина Прилагодено Teether Штракаат Shaker со Силиконски

Safe материјали и дизајн – Panny & Mody персоналните бебе teether штракаат се направени од храна одделение силико�

DEN 215.76
shamjina Бебе Доенчиња Интелигентни Teething Телефон Играчка 6+ Месеци Едукативни Играчки - Розова, 14x11x3.5cm Неодамнешно
shamjina Бебе Доенчиња Интелигентни Teething Телефон Играчка 6+ Месеци Едукативни Играчки - Розова, 14x11x3.5cm

Направени од издржлива пластика и силикон, и може да издржи паѓа.Мала големина совршени за малку раце, д

DEN 311.76
50pcs Светло Сива Боја, со Силиконска Круг Монистра Сензорни 15mm Силикони Бисер Мушка најголемиот Дел Мајка Неодамнешно
YAQINUO 5 Компјутери/Set Бебе Салата Рамка Pendant Плетење Лист Tassel Дрвени Прстен Teether Штракаат Неодамнешно
YAQINUO 5 Компјутери/Set Бебе Салата Рамка Pendant Плетење Лист Tassel Дрвени Прстен Teether Штракаат

Направен од висок квалитет на дрво и плетење волнени материјал, безбеден и еколошки пријателски, нетокс

DEN 1999.20
Infantino Спин & Штракаат Teether Неодамнешно
Infantino Спин & Штракаат Teether

Мека, текстура teething ливчиња.Врти Виножито мушка штракаат во центар.Лесно да се одржи рачка, големина за �

DEN 143.76
Сетилните Џвакање Ѓердан за Деца, Момчиња и Девојчиња - Трактор Силикони Chewable Ѓердан за АДХД, Аутизам, Неодамнешно
Сетилните Џвакање Ѓердан за Деца, Момчиња и Девојчиња - Трактор Силикони Chewable Ѓердан за АДХД, Аутизам,

Секој џвакање pendant доаѓа со трајни мозок и отцепување затворач за да се спречи гушење или несреќи.Нашите

DEN 239.76
GooseWaddle Луксузни Дрво Маче Бебе Teether, Природни Долготрајни Силикони Teething Играчки за Деца на Возраст Неодамнешно Најдобра цена
GooseWaddle Луксузни Дрво Маче Бебе Teether, Природни Долготрајни Силикони Teething Играчки за Деца на Возраст

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашата дрвени & силикони teethers се направени со softest силикони и природни бре

DEN 269.76
DIY Силикони Хексагонални Бисер Монистра 50PC 17mm рачно изработени Накит Octagon Квадратен Облик Монистра Неодамнешно
DIY Силикони Хексагонални Бисер Монистра 50PC 17mm рачно изработени Накит Octagon Квадратен Облик Монистра

100% Храна одделение силиконски.Увезени.DIY монистра 17mm силикони Геометриски Хексагонални монистра.Пакув

DEN 445.92
Cribmates Големи Ткаенина Книга Неодамнешно
Cribmates Големи Ткаенина Книга

Задржи бебето зафатени додека сте во движење.Да ја искористам оваа природа тематските активност центар

DEN 238.80
N / Б Бебе Тренинг Банана Четка за заби, Млечни Џвакање, Силикони Млечни Стап, се користи за Храна Одделение Неодамнешно
Healifty 2 парчиња Силиконски Бебе Teething Играчка на Бебето Teethers Болка Силиконска Играчка Џвакање Играчки Неодамнешно
Healifty 2 парчиња Силиконски Бебе Teething Играчка на Бебето Teethers Болка Силиконска Играчка Џвакање Играчки

Со парична казна изработка, не е лесно да се носат и солза, што го прави многу практичен во употреба.Мали

DEN 258.96
Џвака Ѓердан за Момчиња и Девојчиња - Силиконска Chewable Pendant за Teething, Аутизам, Гризе, АДХД, СПД, Сензорни Неодамнешно Најдобра цена
Џвака Ѓердан за Момчиња и Девојчиња - Силиконска Chewable Pendant за Teething, Аутизам, Гризе, АДХД, СПД, Сензорни

100% БЕЗБЕДНА ХРАНА ЧИСТО СИЛИКОНСКИ Сите силикони chewable ѓердани се апсолутно безбедни за децата, без ник�

DEN 191.52
DHYLYXGS Мека Бебе Крпа Активност Чупка На Животните Книга Рано Образование Играчки Крпа Книга(Сина) Неодамнешно
DHYLYXGS Мека Бебе Крпа Активност Чупка На Животните Книга Рано Образование Играчки Крпа Книга(Сина)

1.Маска, задниот капак за да додадете звук на хартија дизајн, бебето ќе се направи "rustling" звукот кога го др

DEN 1910.40
50pcs Светло Розова Боја 17mm Силикони Хексагонални Монистра Силикони Бисер Монистра Силикони Геометрија Монистра Неодамнешно
RaZbaby RaZberry Плус Силикони Teether Бебе Играчка - BerryBumps ги Смири Бебиња Болка во Непцата - Доенче Неодамнешно
RaZbaby RaZberry Плус Силикони Teether Бебе Играчка - BerryBumps ги Смири Бебиња Болка во Непцата - Доенче

МЕКИ СИЛИКОНСКИ : Нетоксични храна одделение силиконски и е бесплатно на BPA, ПВЦ, phthalates, олово и кадмиум.BE

DEN 191.76
Healifty 2 парчиња Сензорни Џвакање Ѓердан Силикони Креда Молив Гумени Играчки за Џвакање Pendant Накит за Неодамнешно
Healifty 2 парчиња Сензорни Џвакање Ѓердан Силикони Креда Молив Гумени Играчки за Џвакање Pendant Накит за

На џвака ѓердан му помага на вашето дете да се смири, мирен, и да се фокусира.Направен од силикон материј�

DEN 167.76
Dingji Живот 4PCs Овошје Животинско Бебе Рано Образование Играчки, Допир и се Чувствуваат Мека Ткаенина Ткаенина Неодамнешно
Луси Мила Бебе Teething Играчки - Малку Уметникот Силикони Бебе Џвакање Играчка за 0-6 и 0-12 Месеци - BPA Неодамнешно
Луси Мила Бебе Teething Играчки - Малку Уметникот Силикони Бебе Џвакање Играчка за 0-6 и 0-12 Месеци - BPA

Размислување на совршен подарок за вашето бебе бебе момче или девојка?Било да се очекува од родител ќе а

DEN 263.76
RTYUBV Бебе Прст Заштитник,Деца Дете Цицање Палец Запре Прст Guard врвка за околу Бенд, Виолетова Неодамнешно
RTYUBV Бебе Прст Заштитник,Деца Дете Цицање Палец Запре Прст Guard врвка за околу Бенд, Виолетова

Овој третман за полнење е безбедна и ефикасна помош за децата да се запре цицање на палецот.Помага да се

DEN 221.76
RTYUBV Pacifier Клипови Синџири,Бебе Деца Момче Девојка Синџир Клип Носители Атарот Pacifier Soother Брадавица Неодамнешно
RTYUBV Pacifier Клипови Синџири,Бебе Деца Момче Девојка Синџир Клип Носители Атарот Pacifier Soother Брадавица

Бебе pacifier синџир носителот најдобар начин да се задржи soothers / атарот чисти и безбедни од испаѓање.Издржл

DEN 2188.80
Бебе Хартија Оригинални Чупка Teether и Сензорни Играчки за Бебиња и мали Деца | Стрели | Не-Токсични, Перат Неодамнешно
Бебе Хартија Оригинални Чупка Teether и Сензорни Играчки за Бебиња и мали Деца | Стрели | Не-Токсични, Перат

На ЧУПКА ИГРАЧКА И TEETHER СО ЗАБАВА НА ХАРТИЈА, И НИТУ еден ОД ХАОС Бебе Хартија е едноставен и уникатен чу�

DEN 167.76
Y-YUNLONG 3Pcs Новороденче Pacifier Клип Синџир Атарот Брадавица Поводник Рака Soother Носителот Неодамнешно
Y-YUNLONG 3Pcs Новороденче Pacifier Клип Синџир Атарот Брадавица Поводник Рака Soother Носителот

√Направени на здрав и екопријателски полиестер материјал, мека, безопасни и babyfriendly √Погодно за нив да �

DEN 226.56
Aeihevo Бебе Мека Книга, Водоотпорен Материјал Бебе Крпа Книги Почетокот на Едукативни Играчки Чупка Крпа Книга Неодамнешно
Сетилните Џвакање Ѓердан од Munchables - Вкусен-смолист (Бисер Аква) Неодамнешно
Сетилните Џвакање Ѓердан од Munchables - Вкусен-смолист (Бисер Аква)

Пренасочува џвакање од прсти и облека.Делува како еден inconspicuoстилски сензорни помошник нанижани на лес�

DEN 335.76
Wendysun 1pcs буковата Добиток рачно изработени Дрвени Прстени Играчки DIY Pendent Сет (1pcs) Неодамнешно
Wendysun 1pcs буковата Добиток рачно изработени Дрвени Прстени Играчки DIY Pendent Сет (1pcs)

Материјали : Буковата.Облик : Недовршени Буковата Добиток.Занает тип : DIY Изработка на Накит Додатоци.Про

DEN 2092.80