Gemice Стакло Козметички Контејнери Празни Примерок Тегли со Leakproof Капаци Шминка Примерок Контејнери BPA free Тенџере Тегли за Козметички, Лосион, Крем (4 Парчиња)

Gemice Стакло Козметички Контејнери Празни Примерок Тегли со Leakproof Капаци Шминка Примерок Контејнери BPA

DEN 239.76

Неодамнешно

Това е достапна

Патување Додатоци : За патување шишиња се пакет на 4pcs козметички сад направен од BPA-free стакло.Корисни Крем Јар : Овие патни контејнери се погодни за чување лосиони, крем, шампон, прав, мирудии, итн.Mutiple користи за овие стакло козметички контејнери.Leakproof Дизајн : Овие крем тегли се дизајнирани со анти-капе флип капа за да се спречи истекување и се истури.Соодветни мини димензии и мала тежина е одлична за патување, добра печат карактер без да се грижиш за боење на вашиот багаж,leakproof патување тегли.Го прави голем дар или порибување-stuffer.Лесен за Чистење : Можете лесно да се чисти овие силиконски шминка контејнери со топла сапуница вода.Safe : стакло козметички тегли, BPA FREE примерок контејнери, ги користат со доверба.Gemice-ТЕГЛА.

Додатоци на производот

Beauticom 4 мл. (120g/120ML, Количина: 6 Парчиња) Дебел Ѕид Круг Течење Доказ Јасно Акрилик Тегли w/Капаци Неодамнешно Најдобра цена
Beauticom 4 мл. (120g/120ML, Количина: 6 Парчиња) Дебел Ѕид Круг Течење Доказ Јасно Акрилик Тегли w/Капаци

Супериорен Квалитет 120 G / 120 ML или 1 мл.Теглите со Рамен Врвот Капак Садот Тегли Обновливи Акрилик Тегли з�

DEN 383.76
Onwon 10 Парчиња Празни Јасно Пластика Шминка Примерок Контејнери со 2 Парчиња Мини Шпатула 3/5 / 10/15 / 20 Неодамнешно
Onwon 10 Парчиња Празни Јасно Пластика Шминка Примерок Контејнери со 2 Парчиња Мини Шпатула 3/5 / 10/15 / 20

[10 КОМПЈУТЕРИ КРЕМ САД] Направени од добар квалитет јасно пластика која е отпорна на кршење; Секој сад и�

DEN 191.52
Конзервирање Тегла Lifter Силикони Расклопна Инка Магнетни Конзервирање Капак Тегла Lifter за Тегли, Свитлива Неодамнешно Најдобра цена
Adabocute 1.5 oz 20 пак Хексагонални Мини Стаклени Тегли Мед со Дрво Сок, Злато Капаци, Пчела Привезоци, Jutes Неодамнешно
Adabocute 1.5 oz 20 пак Хексагонални Мини Стаклени Тегли Мед со Дрво Сок, Злато Капаци, Пчела Привезоци, Jutes

❀【Поставите Вклучени】 20 парчиња стакло тегли, 20 парчиња златен капаци,20 парчиња златни привезоци, 20 па

DEN 527.28
Стаклени Тегли,7 мл Јасно Јогурт Тегли Со Црна Капаци, Чаша Пудинг Тегли Јогурт Тегли Идеален за Џем Тегли Неодамнешно
Beauticom® Висок Квалитет 30G/30ML (1 Мл) Круг Јасно Тегли со Бела Капаци за Апчиња, Лекови, Миро и Други Убавина Неодамнешно
Beauticom® Висок Квалитет 30G/30ML (1 Мл) Круг Јасно Тегли со Бела Капаци за Апчиња, Лекови, Миро и Други Убавина

Боја : Бела.Количина : 6 Парчиња (Тегла) и Капакот).Димензии : 1.7 Инчи x од 1,5 Инчи.Висок Квалитет Акрилик Отп�

DEN 1478.40
30 ml(1 мл)24 Пакет Сребро Алуминиум Круг Lip Balm Калај Складирање Тегла Контејнери со Завртка Капа за Lip Неодамнешно
30 ml(1 мл)24 Пакет Сребро Алуминиум Круг Lip Balm Калај Складирање Тегла Контејнери со Завртка Капа за Lip

Еден Купувачот Коментар : Добро печат.Ми се допаѓа облоги на овие капаци.На капаци имаат многу тенка лаг�

DEN 263.76
Козметички Тегли со Leakproof Капаци,50 грам Козметички Контејнери,Патување Крем Тегли,TSA Одобрени Leakproof Неодамнешно
Козметички Тегли со Leakproof Капаци,50 грам Козметички Контејнери,Патување Крем Тегли,TSA Одобрени Leakproof

TSA ОДОБРЕНИ & ПРЕНОСНИ Капацитет е 50g / ml, TSA носат на одобрени големина направи тоа погодност за вас да се �

DEN 238.80
UPlama 24 Пакет Козметички Контејнери, Пластични Примерок Контејнерите со Капаци со Внатрешните Облоги Leakproof Неодамнешно
Водител На Hocking 2 Литри Наследство Ридот Тегла Неодамнешно Најдобра цена
Водител На Hocking 2 Литри Наследство Ридот Тегла

Гроздобер стил стакло складирање тегла со 2 литри капацитет.Одлична за употреба чување колачиња, шеќер,

DEN 1246.08
Foraineam 48 Pack 2 мл Круг Lip Balm Метални Канти - Алуминиум Козметички Примерок Контејнери со Завртка Капак Неодамнешно
Foraineam 48 Pack 2 мл Круг Lip Balm Метални Канти - Алуминиум Козметички Примерок Контејнери со Завртка Капак

Вредност 48 Пакет : Вклучува 48 парчиња на стилски мат црна завртка врвот круг tins спакувани во лесензаотво

DEN 383.76