Brajttt Плоштадот Чаша Јогурт Тегли,Пудинг Тегли со Плута капаци, Десерт Стаклени Тегли, 4 Мл Стаклени Тегли за Џем,Млеко, Мед, Чаша Јогурт Сад со Етикети и Стрингови.

Brajttt Плоштадот Чаша Јогурт Тегли,Пудинг Тегли со Плута капаци, Десерт Стаклени Тегли, 4 Мл Стаклени Тегли

DEN 647.76

Неодамнешно

Това е достапна

Спецификации : 30 парчиња 4 мл пудинг тегли, секој мерење 2" W × 3.7" H со капак, екстра burlap Жици и Етикета Тагови вклучени.Висок квалитет : Направен од дебела висок квалитет бела чисто стакло, 100% рециклираат, не-токсични, конзерванс и висока температура отпор,Тоа е, исто така, безбедни во машина за миење садови.Идеален за секојдневна употреба : Овие пудинг тегла може да се стави во чинија-машина за перење, микробранова печка, безбедни и здрави, секој може да се користи за партиите, бебе, родендени, свадби,исто така, може да се користи како зачин шишиња, бонбони шишиња, млеко шишиња, итн.DIY складирање : добар начин да се продавница пудинг,мед,јогуртот,ramekin,домашно метеж,желе, косата и други мали десерт и зачини така натаму, лесен и брз.Имајте на ум : вие треба да го нападне овој чаши јогурт со топла вода.Ако џем јар имаат квалитет проблем се јавуваат во рок од една година замена, и ние ќе ви даде 100% наплата во рок од 90 дена од купувањето.Тоа е нашата намера да понуда на најдобри услуги на клиентите на.

Додатоци на производот

Beauticom® Висок Квалитет 30G/30ML (1 Мл) Круг Јасно Тегли со Бела Капаци за Апчиња, Лекови, Миро и Други Убавина Неодамнешно
Beauticom® Висок Квалитет 30G/30ML (1 Мл) Круг Јасно Тегли со Бела Капаци за Апчиња, Лекови, Миро и Други Убавина

Боја : Бела.Количина : 6 Парчиња (Тегла) и Капакот).Димензии : 1.7 Инчи x од 1,5 Инчи.Висок Квалитет Акрилик Отп�

DEN 1478.40
Конзервирање Тегла Lifter Силикони Расклопна Инка Магнетни Конзервирање Капак Тегла Lifter за Тегли, Свитлива Неодамнешно Најдобра цена
Стаклени Тегли,7 мл Јасно Јогурт Тегли Со Црна Капаци, Чаша Пудинг Тегли Јогурт Тегли Идеален за Џем Тегли Неодамнешно
Foraineam 48 Pack 2 мл Круг Lip Balm Метални Канти - Алуминиум Козметички Примерок Контејнери со Завртка Капак Неодамнешно
Foraineam 48 Pack 2 мл Круг Lip Balm Метални Канти - Алуминиум Козметички Примерок Контејнери со Завртка Капак

Вредност 48 Пакет : Вклучува 48 парчиња на стилски мат црна завртка врвот круг tins спакувани во лесензаотво

DEN 383.76
30 ml(1 мл)24 Пакет Сребро Алуминиум Круг Lip Balm Калај Складирање Тегла Контејнери со Завртка Капа за Lip Неодамнешно
30 ml(1 мл)24 Пакет Сребро Алуминиум Круг Lip Balm Калај Складирање Тегла Контејнери со Завртка Капа за Lip

Еден Купувачот Коментар : Добро печат.Ми се допаѓа облоги на овие капаци.На капаци имаат многу тенка лаг�

DEN 263.76
Adabocute 1.5 oz 20 пак Хексагонални Мини Стаклени Тегли Мед со Дрво Сок, Злато Капаци, Пчела Привезоци, Jutes Неодамнешно
Adabocute 1.5 oz 20 пак Хексагонални Мини Стаклени Тегли Мед со Дрво Сок, Злато Капаци, Пчела Привезоци, Jutes

❀【Поставите Вклучени】 20 парчиња стакло тегли, 20 парчиња златен капаци,20 парчиња златни привезоци, 20 па

DEN 527.28
UPlama 24 Пакет Козметички Контејнери, Пластични Примерок Контејнерите со Капаци со Внатрешните Облоги Leakproof Неодамнешно
Beauticom 4 мл. (120g/120ML, Количина: 6 Парчиња) Дебел Ѕид Круг Течење Доказ Јасно Акрилик Тегли w/Капаци Неодамнешно Најдобра цена
Beauticom 4 мл. (120g/120ML, Количина: 6 Парчиња) Дебел Ѕид Круг Течење Доказ Јасно Акрилик Тегли w/Капаци

Супериорен Квалитет 120 G / 120 ML или 1 мл.Теглите со Рамен Врвот Капак Садот Тегли Обновливи Акрилик Тегли з�

DEN 383.76
Козметички Тегли со Leakproof Капаци,50 грам Козметички Контејнери,Патување Крем Тегли,TSA Одобрени Leakproof Неодамнешно
Козметички Тегли со Leakproof Капаци,50 грам Козметички Контејнери,Патување Крем Тегли,TSA Одобрени Leakproof

TSA ОДОБРЕНИ & ПРЕНОСНИ Капацитет е 50g / ml, TSA носат на одобрени големина направи тоа погодност за вас да се �

DEN 238.80
Водител На Hocking 2 Литри Наследство Ридот Тегла Неодамнешно Најдобра цена
Водител На Hocking 2 Литри Наследство Ридот Тегла

Гроздобер стил стакло складирање тегла со 2 литри капацитет.Одлична за употреба чување колачиња, шеќер,

DEN 1246.08
Gemice Стакло Козметички Контејнери Празни Примерок Тегли со Leakproof Капаци Шминка Примерок Контејнери BPA Неодамнешно
Gemice Стакло Козметички Контејнери Празни Примерок Тегли со Leakproof Капаци Шминка Примерок Контејнери BPA

Патување Додатоци : За патување шишиња се пакет на 4pcs козметички сад направен од BPAfree стакло.Корисни Кре�

DEN 239.76
Onwon 10 Парчиња Празни Јасно Пластика Шминка Примерок Контејнери со 2 Парчиња Мини Шпатула 3/5 / 10/15 / 20 Неодамнешно
Onwon 10 Парчиња Празни Јасно Пластика Шминка Примерок Контејнери со 2 Парчиња Мини Шпатула 3/5 / 10/15 / 20

[10 КОМПЈУТЕРИ КРЕМ САД] Направени од добар квалитет јасно пластика која е отпорна на кршење; Секој сад и�

DEN 191.52