Капа Barbell Капа Хексадецимален Гира Сет со Рек 100 LB

Капа Barbell Капа Хексадецимален Гира Сет со Рек 100 LB

DEN 6719.76

Неодамнешно

Това е достапна

Без дом салата е комплетна без број на тегови и КАПА 100 фунти Леано Железо Хексадецимален Гира Тежина Сет со Рек добива она што ви треба.Оваа група доаѓа со различни тежини и може да се користи и за горниот и долниот дел од телото, додека таргетирање на одредени мускулни групи.КАПА Леано Железо Хексадецимален Тегови глави се направени од ASTM A48 Класа 20 железо, се здружија заедно со 1018 студената-валани цврст челик се справи заврши со средна длабочина knurling, со кој се предвидува суштински контрола и безбедноста при користење, како и функција на хексагонална форма која го спречува тркалање и овозможува лесно складирање.Вклучени во собата е пет фунти гира пар, 10 фунти гира пар, 15 фунти гира пар, 20-фунти гира пар, и 20-инчни, A-рамка, гира решетката за лесни за складирање.Лифт, да се добие, и да го повтори со КАПА 100 фунти Леано Железо Хексадецимален Гира Тежина Сет со Решетката.

Додатоци на производот

88LBS Прилагодливи Гира Тежина Set - Дом Салата за Вежбање Фитнес Weightlifitng Сила за Обука Гира Сет Со Nonslip Неодамнешно
88LBS Прилагодливи Гира Тежина Set - Дом Салата за Вежбање Фитнес Weightlifitng Сила за Обука Гира Сет Со Nonslip

【Домаќинство заштита на животната средина материјали】надградена двојно заклучување орев дизајн ви о

DEN 1922.40
LUBAN Прилагодливи Гира и Kettlebell,Тежина Постави во Еден за Мажи и Жени, Совршен за Дом, Канцеларија, Теретана Неодамнешно
Тегови тегови сет тегови, прилагодливи на тежина на тегови, 20 кг пар тегови 25 кг пар тегови 15 кг пар тегови Неодамнешно
PUTEARDAT тегови 6 lbs пар - Гира Рака Тежина гира поставува салата за Вежбање Опрема Сила за Обука салата Неодамнешно
PUTEARDAT тегови 6 lbs пар - Гира Рака Тежина гира поставува салата за Вежбање Опрема Сила за Обука салата

【Атрактивни Мускулите】 : Совршен за користење во било која вежба или програма да го тонот и sculpt вашиот

DEN 1267.20
Прилагодливи Гира Barbell Set - Слободни Тежини Тегови Сет со Гира Прачки Гира Таблети Не се Лизга Справи Дома Неодамнешно
TOHOSP Barbell Сет Од 2 Хексадецимален Гума Гира,Со Метални Рачки Пар На 2 Тешки Гира,Гира Парови Црна Неодамнешно
TOHOSP Barbell Сет Од 2 Хексадецимален Гума Гира,Со Метални Рачки Пар На 2 Тешки Гира,Гира Парови Црна

Толку многу се користи : Со нашата мала единечна тежина, можете да се вклучат во секоја фитнес или сила з

DEN 311.52
PUTEARDAT тегови, 12 кг - тренингот тегови гира салата гира поставите Сила за Обука Опрема за дигање Вежбање Неодамнешно
PUTEARDAT тегови, 12 кг - тренингот тегови гира салата гира поставите Сила за Обука Опрема за дигање Вежбање

【Совршен за секоја Тежина Обука】 : За секој кој сака да се изгради сила, согорувате масти, или да се созд

DEN 479.76
AILI Гира Тегови, Заштита на Животната средина Гира 20 Кг Монтажни Мажите Rubberized Рака Бел Barbell Поставите Неодамнешно
AILI Гира Тегови, Заштита на Животната средина Гира 20 Кг Монтажни Мажите Rubberized Рака Бел Barbell Поставите

★ Несе лизга на зафат : Карактеристики со удобно ПВЦ текстура зафат за да се спречи лизгање кога се вежб

DEN 15205.20
DIDI Гира, Barbell Кревање Одговараат 50kg Мажите Железо Гира Фитнес Дома Прилагодливи Тежина Гира Одговараат Неодамнешно
DIDI Гира, Barbell Кревање Одговараат 50kg Мажите Железо Гира Фитнес Дома Прилагодливи Тежина Гира Одговараат

1 Зајакнување на вашиот јадро сила на ефикасен и безбеден начин, да ви помогне да согорувате калории, под

DEN 5039.04
PUTEARDAT 10 фунти dumbells пар - олимписки гира дом салата гира поставите Вежбање Опрема Сила за Обука тренингот Неодамнешно
Гира Поставите Прилагодливи Насловна Фитнес Barbell на Мажите и Жените за зајакнување на Мускулите Фитнес Опрема, Неодамнешно
AquaJogger Делта-Ѕвона Медиум Отпор Тегови, Сина Неодамнешно
AquaJogger Делта-Ѕвона Медиум Отпор Тегови, Сина

Медиум отпор.Идеален за почетокот на средно фитнес нивоа.Најдобро продавана.Се земе влијанието надвор

DEN 2335.20
Фитнес Гира, Количка за Тегови Сет Тегови, Анти-Roll Рака Тежина Жена Фитнес Гира за Кревање Обука(Сина 8-10KG Неодамнешно
Прилагодливи Тегови Тегови Barbell Одговараат Мажите Насловна Фитнес Клеча Директно Род Дигање Опрема за Вршење Неодамнешно
Гира Поставите Почетниот Тегови Прилагодливи Дома Тегови Поставите Dumbell Smart Гира Поставите Комбинација Неодамнешно
22 Килограми Тежина Тегови, Сет Од 2 - Прилагодлив Гира Поставени со Не се Лизга Barbell Род Гира Таблети Пот-Доказ Неодамнешно
МОЌ ВОДСТВО Прилагодливи Тегови во Собата, 5-во-1 Прилагодливи Тегови Плочи, Тројно Заклучување Безбедност Неодамнешно
LSYOA 2 во 1 Губење на Тегови во Собата, Прилагодливи Фитнес Barbell со Не се Лизга, се Справува со Поврзување Неодамнешно
LSYOA 2 во 1 Губење на Тегови во Собата, Прилагодливи Фитнес Barbell со Не се Лизга, се Справува со Поврзување

Материјал : Изградени од издржливи материјали кои ја зголемуваат цврстина и стабилност како што се обуч

DEN 2054.40
PUTEARDAT £ 10 тегови, на 2 - вежба & фитнес тегови салата гира поставите Сила за Обука Опрема Сила за Обука Неодамнешно
PUTEARDAT £ 10 тегови, на 2 - вежба & фитнес тегови салата гира поставите Сила за Обука Опрема Сила за Обука

【Атрактивни Мускулите】 : На гира тегови поставите идеален за обука на вашиот полно тело, сила и издржли

DEN 719.76
skko Фитнес Tools 2 парчиња ЕВА Вода Пена Лебди Гира Базен Тежина Аеробик Автоматски се Плови на Вода Гира Неодамнешно
skko Фитнес Tools 2 парчиња ЕВА Вода Пена Лебди Гира Базен Тежина Аеробик Автоматски се Плови на Вода Гира

Овој производ е одличен за подобрување на општата здравствена состојба или поттикнување на губење на т

DEN 779.04
Интелигентни Гира Меки Силиконски Фитнес и боди билдинг Јога Спорт Губење на Тежината Опрема 1.1 lb за Домашна, Неодамнешно
FYGL Гира Прилагодливи Тежина 3-во-1 Сет, Тегови, Сет од 2 со Гума Тренингот Бендови, Мултифункционален Barbells Неодамнешно Најдобра цена
FYGL Гира Прилагодливи Тежина 3-во-1 Сет, Тегови, Сет од 2 со Гума Тренингот Бендови, Мултифункционален Barbells

????️♀️3ВО1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Комбинираат гира, barbell, и еластична гума тренингот бендови три функции во

DEN 1199.76
5-50 Фунти Тегови Зафат Гира Тегови Хексадецимален Гума Гира со Метални Рачки за Сила за Обука целото Тело Неодамнешно
AMGI Безбедност за Заштита Стандард Спин-Заклучување на Фиксна Гира Стеги Dumbell Дигање Додатоци Хексагонални Неодамнешно