88LBS Прилагодливи Гира Тежина Set - Дом Салата за Вежбање Фитнес Weightlifitng Сила за Обука Гира Сет Со Nonslip Поврзување Прачка 3 Во 1 Barbell Handweight Пар За Мажи Жени Почетник Трени?

88LBS Прилагодливи Гира Тежина Set - Дом Салата за Вежбање Фитнес Weightlifitng Сила за Обука Гира Сет Со Nonslip

DEN 1922.40

Неодамнешно

Това е достапна

【Домаќинство заштита на животната средина материјали】надградена двојно заклучување орев дизајн ви овозможува да се избегне ризикот од губење на плоча падне за време на вежбање.Опремата се користи еколошки тегови, безбедно и невкусна, исполнет со парична казна железо во прав цемент мешавина за заштита на подот од триење. 【Прилагодливи Тежина】На гира покрие донесува само-ротирачки заклучување орев, и тежина, лесно може да се прилагоди со додавање или намалување на тежината плоча на barbell.Прилагодливи тежина од 6.6 lbs да 88 lbs.Не се ограничени на различни гира комбинации, фитнес опрема доаѓа со поврзување прачка, која може да се состави во barbell да се подобри ефект на нога мускулите обука.Мултифункционален сила за обука опрема обезбедува подобра обука метод од било кој друг вид спортска опрема. 【Безбедно и Издржливи】19.7 инчи на безбедно декомпресија плус не се лизга, пот-доказ и удобна рачка.Збогатете го вашето јадро на сила во безбеден и ефикасен начин, да ви помогне да согорувате калории и подобрување на абдоминална издржливост. 【Заштедите време и пари】Нашите слободни тежини може да се вежба и да се зајакне вашата quadriceps, gluteal мускулите, колковите, abs, biceps, triceps, нозе и колена во секое време, насекаде дома или во теретана.Тоа е лесен за употреба, можете да вежба дома без да оди во теретана, погоден за домашни спортски сали и фитнес ентузијасти на сите нивоа.Со помош на ефикасно согорување масти фитнес опрема, телото обликување станува многу едноставен и лесен. 【Професионална услуга по продажбата】1x поврзување прачка, 12 гира плочи, 4x орев, 2x вратило се справи.Ние обезбедуваме совршен по-продажбата на услугата за секој гира продаваат.Ако имате било какви прашања, само нас контакт, ние ќе ви одговори брзо и да ви обезбеди со замена или рефундирање по ваш избор.Прилагодливи Тегови Тегови во Собата, Слободни Тежини Сет Со Поврзување Прачка 40 KG (88 LBS)Детали : [40 KG За почетници] 40 KG почетник дизајн, составен од 4x1.25 KG, 4x2 KG,8x3 KG barbell парчиња, масажа конектор со масажа функција може да се комбинираат во barbell, не се лизга дизајн.[Мулти-функционален дизајн] Гира прачки се поврзани за да формираат barbells преку конектори за да се задоволат потребите на нога мускулите обука.[Погоден за семејството употреба] На противтежа е покриен со гума за да се избегне оштетување на подот, погоден за семејна употреба.На поврзување прачка е обложен со гума за да се обезбеди цврст стисок.[Подарок], Сега се купи 2 за слободни не се лизга ракавици и 2 wristbands, Ние да се стави многу напор во овој производ.Ние веруваме дека ќе ви се допадне овој производ и ја даде на вашите пријатели како подарок.Производ вовед : Гира содржи : 4x1.25 KG barbell парче 4x2 KG barbell парче 8x3 KG barbell парче 2x 0.5 KG barbell bar Net тежина : 40 KGGross тежина : 40.5 KGDumbbell род : 50 CMBarbell род : 50 CMThe производ содржи : 2x 50 CM гира bar1x 50 CM connector4x 1.25 KG barbell piece4x 1 KG barbell4x 2 KG barbell2x не се лизга gloves2x Bracers.

Додатоци на производот

PUTEARDAT тегови, 12 кг - тренингот тегови гира салата гира поставите Сила за Обука Опрема за дигање Вежбање Неодамнешно
PUTEARDAT тегови, 12 кг - тренингот тегови гира салата гира поставите Сила за Обука Опрема за дигање Вежбање

【Совршен за секоја Тежина Обука】 : За секој кој сака да се изгради сила, согорувате масти, или да се созд

DEN 479.76
Гира Поставите Почетниот Тегови Прилагодливи Дома Тегови Поставите Dumbell Smart Гира Поставите Комбинација Неодамнешно
LYUN Тегови Octagonal Гира Гума Гира со Метални Рачки СТП Професионални Гира,Пар на 2 Солидна Гира 5.5 на 66 Неодамнешно
LYUN Тегови Octagonal Гира Гума Гира со Метални Рачки СТП Професионални Гира,Пар на 2 Солидна Гира 5.5 на 66

Мултифункционален теговиNeoprene тегови се моќни одење, групни вежби, bodybuilding, за зајакнување на мускулите,

DEN 967.20
AILI Гира Тегови, Заштита на Животната средина Гира 20 Кг Монтажни Мажите Rubberized Рака Бел Barbell Поставите Неодамнешно
AILI Гира Тегови, Заштита на Животната средина Гира 20 Кг Монтажни Мажите Rubberized Рака Бел Barbell Поставите

★ Несе лизга на зафат : Карактеристики со удобно ПВЦ текстура зафат за да се спречи лизгање кога се вежб

DEN 15205.20
Приоритет Култура Тегови Гира Парови,Дома Мажи Гира Тежина, Жените Фитнес Гира Сет, Мултифункционален Сила Неодамнешно
Тегови Гира Собата Чиста Челик Позлата Гира Насловна Фитнес Гира Мултифункционален Затворен Губење на Тежината Неодамнешно
Тегови неколку Хексадецимален Гира Мажите Handbell Еколошки ПВЦ Гира Дома Приватна Теретана Спорт Фитнес Опрема Неодамнешно
22 Килограми Тежина Тегови, Сет Од 2 - Прилагодлив Гира Поставени со Не се Лизга Barbell Род Гира Таблети Пот-Доказ Неодамнешно
BESPORTBLE Гира Рака Тегови за Вежбање Фитнес Гира потрошен материјал за Вежбање Тренингот Губење на Тежината Неодамнешно
Гира Поставите Прилагодливи Fillable Тегови во Собата,Мажите Насловна Фитнес Тегови, Комерцијални Опрема за Неодамнешно
PUTEARDAT 10 фунти dumbells на 2 - хексадецимален тегови гира поставува за домашна фитнес Опрема за Вежбање Неодамнешно
PUTEARDAT 10 фунти dumbells на 2 - хексадецимален тегови гира поставува за домашна фитнес Опрема за Вежбање

【Атрактивни Мускулите】 : За секој кој сака да се изгради сила, согорувате масти, и да се создаде снажен

DEN 1135.20
Интелигентни Гира Меки Силиконски Фитнес и боди билдинг Јога Спорт Губење на Тежината Опрема 1.1 lb за Домашна, Неодамнешно
Harilla Гира Поврзување Прачка, Дома Против Пролизгување Метал Носат-Отпор Гира Бар Barbell Конектор за Фитнес Неодамнешно
Harilla Гира Поврзување Прачка, Дома Против Пролизгување Метал Носат-Отпор Гира Бар Barbell Конектор за Фитнес

Оваа форма на обука има одлично здравје, како и естетски резултати.Горат масти поефикасно од обука со по

DEN 1823.76
22 Килограми Тежина Тегови, Сет Од 2 - Прилагодлив Тегови Сет со Гира Бар Гира Таблети Не се Лизга Справи Дома Неодамнешно
TJLSS ЕДЕН Пар на 30kgr. Гира Тежина Поставите Прилагодливи Солидна Кондиција Гира Поставите Безбедност Не Неодамнешно
TJLSS ЕДЕН Пар на 30kgr. Гира Тежина Поставите Прилагодливи Солидна Кондиција Гира Поставите Безбедност Не

Овој пар на тегови се добро направени со висок квалитет материјал, издржлив и долготрајна употреба.На 30k

DEN 1090.08
PUTEARDAT тегови 6 lbs пар - Гира Рака Тежина гира поставува салата за Вежбање Опрема Сила за Обука салата Неодамнешно
PUTEARDAT тегови 6 lbs пар - Гира Рака Тежина гира поставува салата за Вежбање Опрема Сила за Обука салата

【Атрактивни Мускулите】 : Совршен за користење во било која вежба или програма да го тонот и sculpt вашиот

DEN 1267.20