Haaga 697 Profi-линија Батеријата Напојува Тројно Четка Sweeper, 38 Ширина

Haaga 697 Profi-линија Батеријата Напојува Тројно Четка Sweeper, 38 Ширина

DEN 3962.40

Неодамнешно

Това е достапна

38-инчи ширина. 13.2 литри остатоци сад.Батеријата напојува.Извишува казна, се разбира, нечистотијата, влажни и суви лисја.Ергономски притисни справи. 38" широк. 13.2 литри остатоци сад.Извишува парична казна & разбира, нечистотијата.Извишува wet & dry лисја.Страна ролки кои го прават убедливо заедно ѕидови и леснотија.Одржување слободни мотор & батеријата.Мала тежина за лесна употреба.Застане складирање дизајн за лесно складирање.Доаѓа со лубрикант спреј.Батеријата напојува.Haaga високо ефикасни, напојува батерија, лесен за ракување, 38-инчи ширина, тројно четка систем sweeper.патентираната Турбо убедливо систем извишува два пати со еден потег.На два пред четки ротира во спротивни насоки грабање остатоци директно во предниот дел на sweeper додека четка ролери на дното зема сите фини честички, сите остатоци потоа се депонира во голем лесно да се празни 13.2 галон сад.На Profi-линија батеријата sweeper е следниот избор на новата генерација на батеријата чистачи.Опремени со турбо патентиран три четка убедливо систем на sweeper е многу лесен за употреба во работењето.Со сите три четки се батерија управувано до 90 минути убедливо во аглите е далеку полесно, како четки се ротирачки дури и кога sweeper не се движат напред.Дури и откако батеријата е празна the sweeper може да се користи во рачна работа што ја прави овој sweeper исклучително разновиден.По завршувањето на вашиот работат само поврзете ја единицата со полнач е предвидено и оставете го преку ноќ, па тоа ќе биде подготвен за следниот ден.Ефикасноста е зголемена во оваа нова низа со нови дополнувања на sweeper.Промени во корпа, убедливо плоча, филтри и прашина печати околу трета четка имаат сите подобрување на прашина задржување заедно со убедливо перформанси.Нови ергономски рачка за замор без операција.Водечки ролери и четка guider од една страна дава само додадената предност од убедливо во аглите, на другата страна без ролери овозможува испакнати четка да издржам подобро во рамките на преклопување на раб.Опрема опфаќа исто така, се опремени над предниот диск драјвови за зголемување на издржливост.Лесен за складирање и со батерија за функционирање на оваа sweeper е светлина и лесен за употреба.Домашни : 4 години четка носат,2 години за целосно sweeper.Комерцијална : 12 месеци на целосна sweeper.

Додатоци на производот

Haaga 677 Profi-линија Батеријата Напојува Тројно Четка Sweeper, 31 Ширина Неодамнешно Најдобра цена
Haaga 677 Profi-линија Батеријата Напојува Тројно Четка Sweeper, 31 Ширина

31инчи ширина 13 2 литри остатоци сад.Батеријата напојува.Извишува казна, се разбира, нечистотијата, влажн

DEN 743.76
Rubbermaid Комерцијални Двојна Акција Sweeper, Свиња/Најлон Влакната, 42 Инчен Челик/Пластична Рачка, Црна/Жолта Неодамнешно
Rubbermaid Комерцијални Двојна Акција Sweeper, Свиња/Најлон Влакната, 42 Инчен Челик/Пластична Рачка, Црна/Жолта

Природни свиња четка за фино чистење, crimped најлон четка за тешки остатоци.За гол подови или нискокуп теп�

DEN 1127.76