SHANG-ЈУНИ Тетоважа Машина Ротари Тетоважа Пенкало Авиони Алуминиум Силен Мотор CNC Процес Кертриџ Тетоважа Машина за Shader Лагер Материјали и Тетоважа Опрема (Боја : Си?

SHANG-ЈУНИ Тетоважа Машина Ротари Тетоважа Пенкало Авиони Алуминиум Силен Мотор CNC Процес Кертриџ Тетоважа

DEN 1720.80

Неодамнешно

Това е достапна

1.Оваа ротари тетоважа пенкало е дизајнирана за да ви дадат чувство за вистинско пенкало,удобен зафат дизајн.Ова можете да го користите пенкало тетоважа, постојан веѓа шминка, усните линија, око линија,Сите во една тетоважа машина. 2.Оваа тетоважа машина компатибилна со речиси брендови напојување и кертриџ игли видови. 3.Оваа тетоважа на машина со Japn coreless мотор,силна енергија,супер стабилна,ниско ниво на бучава. 4.Оваа тетоважа машина е одлично за поставата и сенчење. 5.Ве молиме имајте на тетоважа пенкало работи под 12 V за заштита на ротари систем и мотор. 1.Материјал : Авион алуминиум alloy2.Игла издаденост : 0-4mm3.Мотор : 12 V/12000 Rpm4.Предлагам Напон : 6-9 V5.Конектор : РКА Plug6.Големина на тетоважа пенкало : Висина : 119mm ; Дијаметар : 25mm; Тежина : 124g7.Пакетот вклучува : ротари тетоважа машина и еден РКА кабелот.

Додатоци на производот

Подножјето на Возилото 5 Бои Тетоважа на Ногата Педалата за Тетоважа Машини за Контрола на Веѓа Усна Eyeliner Неодамнешно
Zwen Професионални Ротари Тетоважа Пенкало за Лагер Shader Тетоважа Пиштол Моторни Microblading Тетоважа Машина Неодамнешно
Zwen Професионални Ротари Тетоважа Пенкало за Лагер Shader Тетоважа Пиштол Моторни Microblading Тетоважа Машина

★Нови лизгачот моторни тетоважа рамката на машината е направена од алуминиум во просторот и полиран и �

DEN 1003.20
SHANG-ЈУНИ Тетоважа Машина Карбонски Влакна Професионални Трајна Шминка РКА Тетоважа Ротари Пенкало Машина Неодамнешно
Заврши Тетоважа Комплет Inkstar Потфат Ротари Машина Пиштол Напојување Светли Бои Црна Професионални Мастило Неодамнешно
Тетоважа Машина Пенкало DC Ротари Тетоважа Пенкало Комплет Телото Уметност Додатоци Сина (Со Серпентина Жица) Неодамнешно
Тетоважа Машина Сет, Професионални Тетоважа Машина за Полнење Тетоважа Машина Тетоважа Напојување за Полнење Неодамнешно
Тетоважа Пенкало Машина ОТКРИЕ УРЕД Ѕвезденото-11000RPM РКА Тетоважа Машина Професионални Тетоважа на Машина Неодамнешно
FK Песна Spektra Ореол 2 Crossover Ротари Тетоважа Машина Пиштол Професионални Лесни за Tattooing, Bubblegum Неодамнешно
FK Песна Spektra Ореол 2 Crossover Ротари Тетоважа Машина Пиштол Професионални Лесни за Tattooing, Bubblegum

ОПТИМИЗИРАН ПЕРФОРМАНСИ – Воведување на Spektra Ореол 2, FK Песна Crossover ротари тетоважа машина.Со нови карак�

DEN 13438.80
Тетоважа Дополнителен Комплет Тетоважа Машина Тетоважа Машина Пирсинг & Тетоважа Обезбедува Напојување Алатка Неодамнешно
Прилагодливи Удар Директно се Вози Ротари Тетоважа Машина РКА Кабелот за Лагер Shader Тетоважа на Снабдување Неодамнешно
ЖУ-CL Тетоважа Комплет, Безжични Тетоважа Пенкало Литиум Батерија Единство Машина Професионални Coreless Моторни Неодамнешно
Qkiss Професионални Ротари Тетоважа Машина, Ротари Тетоважа Моторни Пиштол Тетоважа Машина, Torsion Бар Пакет Неодамнешно
Qkiss Професионални Ротари Тетоважа Машина, Ротари Тетоважа Моторни Пиштол Тетоважа Машина, Torsion Бар Пакет

ПРЕДНОСТИ : ги Содржи високо квалитетни моторни, силна моќ, стабилна, и не топлина за долго време.На монт�

DEN 1082.16
Најновите Трајна Шминка Тетоважа Машина Artmex V9 Око Веѓата Усна Ротари Пенкало МЦ PMU Систем Неодамнешно
Најновите Трајна Шминка Тетоважа Машина Artmex V9 Око Веѓата Усна Ротари Пенкало МЦ PMU Систем

Пакување : Шминка Тетоважа Машина*1 се Справи со*1 Педалата switch*1 адаптер*1 се Справи со жица*1 МЦ игли*3 PMU иг

DEN 287.76
Мебел за Домот Тетоважа Пенкало Тетоважа Комплет Ротари Тетоважа на Машина со Дигитални Тетоважа Напојување Неодамнешно
Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машина, SemiPermanent Тетоважа Снабдувањето Со 4 компјутери Игли За Веѓа Eyeliner Неодамнешно
Трајна Шминка Ротари Тетоважа Машина, SemiPermanent Тетоважа Снабдувањето Со 4 компјутери Игли За Веѓа Eyeliner

【МултиФункции】Оваа трајна шминка ротари пенкало обезбедува различни функции, како што се веѓа, eyeliner, у

DEN 729.36
Дигитален Дисплеј Безжична Енергија Банка, Тетоважа Машина Батеријата, Тетоважа Машина Моќ Банка, Тетоважа Неодамнешно
Врв Матрица Пенкало Ротари Тетоважа Машина — Сребро. Неодамнешно
Врв Матрица Пенкало Ротари Тетоважа Машина — Сребро.

Боја : Сребро Удар : 4mm.Faulhaber германски мотор, Оперативен Брзина : 7.5 V 9000s.Работен Напон : 7.5–10v; не надминува

DEN 7199.76
ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Светлина Direct Drive Ротари Тетоважа Машина Прилагодливи Потези за Про Тетоважа Неодамнешно
ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Светлина Direct Drive Ротари Тетоважа Машина Прилагодливи Потези за Про Тетоважа

Оваа ротари тетоважа машина карактеристики на висококвалитетни coreless мотор, тоа тече мирно и без пробле�

DEN 295.20
Издржлив Мотор Тетоважа Машина Тетоважа Машина Моторни Тетоважа Tatoo Моторни Пиштол За Тетоважа Почетник Со Неодамнешно
Тетоважа Машина за Полнење, Серпентина Тетоважа Машина Set Моќ Клип Кабелот Подножјето на Возилото Игла Мастило Неодамнешно
Мастило за Постојан Сабја Безжична Ротари Пенкало Тетоважа на Машина со Костец, 10500 Вртежи во минута Coreless Неодамнешно Најдобра цена
Мастило за Постојан Сабја Безжична Ротари Пенкало Тетоважа на Машина со Костец, 10500 Вртежи во минута Coreless

Професионални Ротари Тетоважа Машина – Одлично за почетници и про тетоважа уметници оваа тетоважа пен�

DEN 4798.80
SHANG-ЈУНИ Тетоважа Машина за Трајна Шминка Машина Ротари Тетоважа Пиштол Пенкало Веѓа Усни Тетоважа Уред Поставување Неодамнешно