Сите Про Тежина Прилагодливи Моќ Вест

Сите Про Тежина Прилагодливи Моќ Вест

DEN 1951.92

Неодамнешно

Това е достапна

Дизајниран за безбедност и удобност, без губење на срцето, белите дробови или ' рбетот. 20-lb вест - За мажите и жените; 40x1/2-lb wts.Тежина прилагодливи до 20 кг во 1/2-lb постепено солидна железо тегови.Патентиран дизајн обезбедува екстра амортизирање и дозволи целосна слобода на движење.Премиум квалитет за фитнес, здравје и благосостојба.Сите Про Вежба Производи е лидер во премиум квалитет, тежина прилагодливи, рачен или тело-носење на производи за фитнес, здравје и благосостојба.Сите Про патентирани производи се специјално дизајниран од страна на поранешниот водечките occupational therapist со здравјето, безбедноста и удобноста во умот.Сите Про нуди широк опсег на тежина прилагодливи производи, вклучувајќи го и глуждот тегови, зглобовите тегови, бедрото тегови, горниот дел од раката на тежини, Енергија Нозе конкурентни спортови обука тегови за долниот дел на нозете, Моќ Вест пондерирана елеци, Моќ Чекор пондерирана ремени, целосна линија на Водните вежба производи, Тежина-A-Бенд пондерирана се справи со отпор бендови, Тежат Да Скокаат пондерирана се справи со скок јажиња, cushioned зафат хром тегови, Моќ Макара просечна рачка на вратата макара, и повеќе.Ако сте во потрага за квалитетот, безбедноста и удобноста а потоа изберете Сите Про Вежба Производи.

Додатоци на производот

KUIDAMOS Пондерирана Вест, Тежина Обука Вест Прилагодливи 50KG Трајни Носат-Отпорни, со 12 Џебови за Кардио Неодамнешно
KUIDAMOS Пондерирана Вест, Тежина Обука Вест Прилагодливи 50KG Трајни Носат-Отпорни, со 12 Џебови за Кардио

Опремен со 12 џебови за задржување на песок или тегови, можете лесно може да се прилагоди вкупната тежина

DEN 703.20
Aduro Спорт Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 25lbs Телесна Тежина Вест Пакет со Вратата Седат До Вежба Бар, Неодамнешно
Aduro Спорт Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 25lbs Телесна Тежина Вест Пакет со Вратата Седат До Вежба Бар,

Тежини тренингот опрема е совршен за кардио и тежина обука, се зголемува интензитетот и ефикасноста на �

DEN 3093.36
PACEARTH Пондерирана Вест (12lbs) со Глуждот/врвката за Тегови и Gymnastic Прстени (1100lbs Капацитет) Неодамнешно Најдобра цена
PACEARTH Пондерирана Вест (12lbs) со Глуждот/врвката за Тегови и Gymnastic Прстени (1100lbs Капацитет)

【Надгради Сет со Глуждот / Зглоб Тегови】пондерирана вест за трчање е специјално опремени со глуждот ил

DEN 1391.76
Teerwere Пондерирана Вест Тежина Вест Ултра-Тенок Невидливи Прилагодливи Спорт Фитнес Работи Пондерирана Вест Неодамнешно
ZHUOMI Прилагодливи Тренингот Пондерирана Вест,110LB 50KG Вежба Сила за Обука Подготвеност за Трчање, Тренингот, Неодамнешно
adidas Перформанси Прилагодливи 20lb Пондерирана Вест - Ергономски Дизајн со Тежина Пошта, Сигурно се Вклопуваат Неодамнешно
Aduro Спорт Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 6lbs Телесна Тежина Вест Пакет со Вежбање Топката Пондерирана Неодамнешно
Aduro Спорт Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 6lbs Телесна Тежина Вест Пакет со Вежбање Топката Пондерирана

Тежини тренингот опрема е совршен за кардио и тежина обука, се зголемува интензитетот и ефикасноста на �

DEN 1197.60
Aduro Спорт Пондерирана Вест Тренингот Опрема, £ 20 на Телесната Тежина Вест Пакет со Никол Милер Зглоб Тежина Неодамнешно
Обука Вест, Маскирна Боја Вчитување Вест Прилагодливи Вчитување на Тежини за Спортски Тренинг за Воена Обука Неодамнешно
Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 6lbs £ 10 14lbs 18lbs Телесна Тежина Вест за Мажи, Жени, Деца Неодамнешно
Adurance Пондерирана Вест Тренингот Опрема, 6lbs £ 10 14lbs 18lbs Телесна Тежина Вест за Мажи, Жени, Деца

Зошто Да Изберете Adurance?Бидејќи ние се врати нашиот Пондерирана Вест со Живот Ограничена Гаранција и при

DEN 1319.76
Kuuleyn Пондерирана Вест,Тешки 50KG Пондерирана Вест Сила за Обука Јакна за Мажи Жени Тренингот Опрема Телесна Неодамнешно