GYMO Електрични Топла Вода Првенство, Преносни Патување Греење, Мини Литургија, Паметни Топлина Зачувување Мини Здравје Првенство, Мали Врела Вода Термос Шолја,Розо?

GYMO Електрични Топла Вода Првенство, Преносни Патување Греење, Мини Литургија, Паметни Топлина Зачувување

DEN 1415.28

Неодамнешно

Това е достапна

★Издржлив и лесен за користење : 304 од не ' рѓосувачки челик внатрешен резервоар, врела вода нема да има чуден мирис, посилни отпорност на корозија, автоматски напојување-исклучување за да се спречи гори сува, прецизна контрола на температурата и вистински вриење. ★Едно-копче прекинувач : По вклучувањето на, притиснете го прекинувачот за да ја внесете врела режим, и тоа автоматски ќе се исклучи по околу 4-5 минути. ★Безбедно топлинска изолација, не топли раце : тоа може да се задржи топлината дури и ако моќ отсечени.Двоен слој за анти-scalding, навистина се реализира на топло и ладно надвор од садот, што ќе ви овозможи да се прелива вода безбедно на површината без гори вашите раце. ★Лесно да се чисти : Користење на лесна печат и се протега формирање процес, фалсификување лесна едно парче лагер, без дамки, не скалирање, превенција на бактериски раст, безбеден, хигиенски и лесен за чистење, без бактериски раст, и вода за пиење, поздрав. ★Една машина со повеќе функции : греење со врела вода, интимни избор, готвење тестенини, затоплување, млеко, пиво кафе, долгорочно топлина за зачувување на кафе, вода, млеко, сок, чај.Купот тело тежи околу 0.5 кг, и тоа не заземаат простор во торбата или куферот.Карактеристики на производот : ★дното не се лизга лепак зголемува триењето на десктоп и го задржува производ balanced Wide дијаметар купот на устата★Авто-запечатување технологија автоматски печати помеѓу пристаништа за да се спречи истекување и претекување; капакот за заклучување може да спречите случајно притискање на авто-печат копчето за време на патувањето★Висока-квалитет патна кригла, вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик шише без BPA; анти-пот дизајн гарантира дека вашите течност останува во термос шолја, не outside Parameter : име : Преносни електрични топла вода cupcolor : розова, whitesize : 10.5*10.5*24cmgross тежина : 0.5 kg Note : ★димензиите на производи се рачно мери, ве молиме овозможи errors Packing Листа : 1*Мали преносни електрични топла вода првенство.

Додатоци на производот

Society6 Розова Коњ Печати, Рака Подготвени, Коњи и Цвеќиња, Девојки Соба, со Cateandrainn на Шише за Вода Неодамнешно
Society6 Розова Коњ Печати, Рака Подготвени, Коњи и Цвеќиња, Девојки Соба, со Cateandrainn на Шише за Вода

Достапни во 12 оз, 18 оз и 32 оз големини.Располагање со спорт, слама и да се справи со капак опции.Направена

DEN 328.80
Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Риба, Бело Печатење Термос Шише за Вода за Топли и Ладни Пијалоци Неодамнешно
Спорт Изолирани Шише за Вода со Капка Капак и да се Справи 20oz Леопард Cheetah Печати Leakproof Обновливи Неодамнешно
Спорт Изолирани Шише за Вода со Капка Капак и да се Справи 20oz Леопард Cheetah Печати Leakproof Обновливи

【ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ】 спорт изолирани шише за вода со слама е двојно ѕидови и вакуум изолација, Лесни, тра

DEN 695.76
Обичај Шишиња со Вода, 17oz Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Термос Шишиња за Персоналните Подароци, Неодамнешно
Обичај Шишиња со Вода, 17oz Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Течење Доказ Термос Шишиња за Персоналните Подароци,

❤Custom Name Шише за Вода : Прилагодите вашето име или текст на шише за вода од страна на Ласерски Гравирани (�

DEN 1329.60
UMIRIKO Corgi Куче Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани Неодамнешно
UMIRIKO Corgi Куче Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери�

DEN 647.76
Вакуум Колба Капакот Отворен За Патување Купот На Топлинска Шише Опфаќа Изолација Првенство Капа Кригла Затка Неодамнешно
Linqin Смешно Божиќ Лос Бакнување Спорт Шише за Вода со Капка Капак Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Неодамнешно
Кошарка Портокал 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Неодамнешно
Qinyayoa Вакуум Изолирани Шише, Вакуум Првенство Smart Нерѓосувачки Челик 420ML со Температура на Екранот Функција Неодамнешно
Cffdoi Термос Храна Двапати Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Колби 350ml Автомобил Шолја Кафе Чај Патување Кригла Неодамнешно
BlenderBottle Strada 24-унца (710 ml Капацитет) - Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Протеини Shaker Шише -Црвена Неодамнешно
BlenderBottle Strada 24-унца (710 ml Капацитет) - Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Протеини Shaker Шише -Црвена

24оз (710 ml).Флексибилни Носат Јамка.PushButton Флип Капа.Заклучување На Капак.Мерење Ознаки Внатре Првенство.Ble

DEN 959.76
Tervis Сара Berrenson-Насликани Песок Ikat Шема Тројно Ѕидови Изолирани Гимнастик, 40oz Широка Уста Шише, од Неодамнешно
Tervis Сара Berrenson-Насликани Песок Ikat Шема Тројно Ѕидови Изолирани Гимнастик, 40oz Широка Уста Шише, од

Печатени со екопријателски растителна основа мастила или во прав обложени со BPAfree материјал директно о�

DEN 1031.76
Среќа Ирски Детелина Лисја За Св. Патрик 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот Неодамнешно
Hakney Коњ Чукање на срцето Спас Ласерски Гравирани Шише за Вода Индивидуализира Поларните Камила не ' Рѓосувачки Неодамнешно
Расте Цвет Шема 17 Унца Кафе Термос Шише За Вода Патуваат Кригла Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Термос Неодамнешно
LYJL Smart Екранот Потоплите Тенџере Изолација Тенџере Домаќинство Топла Вода Литургија Стакло Внатрешна Литургија Неодамнешно
Inhomer Риби Со Црвено Перки И Опашки Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Неодамнешно
Inhomer Риби Со Црвено Перки И Опашки Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца �

DEN 2301.60