Отворено Шише за Вода Термички Изолирани Черепот на Кралот 01 Bpa Free Кафе Кафе Чај 8.5 оз

Отворено Шише за Вода Термички Изолирани Черепот на Кралот 01 Bpa Free Кафе Кафе Чај 8.5 оз

DEN 311.76

Неодамнешно

Това е достапна

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Кафе Купови е направен од висок квалитет на BPA-Free Пластика која е трајни и издржливи.Кој испорачува елегантен изглед и ви дава чиста и хигиенски исправна за пиење искуство,тесни храна одделение силиконски печат помага во спречување на јавните и одлевање.БЕЗБЕДНО и ОБНОВЛИВИ ЧАШИ КАФЕ : Ајде да се борат за еднократна употреба отпад една шолја кафе во исто време.Оваа иновативна купот е совршен за користење во канцеларија или на патот.Нема потреба да некогаш се користи за еднократна употреба кафе повторно!.ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА : Двоен слој за дизајн, со добра топлинска изолација функција, може да се користи за iced пијалаци и топли пијалоци, лесно да се носат.На дното на чашата е опремен со не се лизга мат за да се спречи вашата шолја од лизгање исклучување случајно за време на употреба.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Подигање на вашето семејство и пријатели како свадба подароци, Божиќ подароци или роденден подароци, е совршен за пиење чај и кафе по дома или во канцеларија.Тоа исто така ви овозможува да го носат околу пијалоци кога надвор за патување, спортување, кампување и возење. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : тимот е посветена да продолжат со највисок квалитет и нуди навремени услуги на клиентите.Ние сме посветени на обезбедување на вас со 100% задоволство решение за решавање на вашите било какви загриженост.Нашата најнова, on-the-go ултра-мобилен еко-купот е над-конструиран за да се осигура дека вие никогаш не треба еднократна првенство повторно.Функција : 1.Ова кафе е направена од еколошки материјали, безбедно и висока температура отпорни.Двоен слој за дизајн, со добра топлинска изолација функција, може да се користи за iced пијалаци и топли пијалоци, лесно да се носат.2.Постојат голем број на модерни бои за да изберете од, а капацитетот е погодно : 250 ml (8 унци) и 350 ml (12 унци)3.На дното на чашата е опремен со не се лизга мат за да се спречи вашата шолја од лизгање исклучување случајно за време на употреба.4.Ова е најдобриот подарок за семејството, пријатели и колеги кои сакаат кафе, топли и ладни пијалоци.Применливи сценарија : Таа е погодна за сите-ден активности на отворено, на состаноци, деловни патувања, патување, и др.Тоа е, исто така, совршен за патување кригла.Можете да донесе кафе од дома, да работат или имаат пие пред спиење во текот на ноќта.Перење инструкции : Тоа е лесно да се чисти и може да се користи постојано.Кога ќе примите тоа, ве молиме scald со врела вода пред да го користите за да ја отстраните правта генерирани во текот на процесот на производство на купот.Посебна Забелешка : Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во рок од 1cm.

Додатоци на производот

Дипломирањето Игри Израмнување На Средношколска Изолирани Шише за Вода 20oz Неодамнешно
Дипломирањето Игри Израмнување На Средношколска Изолирани Шише за Вода 20oz

✅ПРОИЗВОД PRINT & БРОД ОД САД : СО ГОРДОСТ 100% ПЕЧАТЕНИ & ИСПРАТЕНИ ОД САД!Ве молиме погледнете ја нашата гол�

DEN 715.20
Овошје Лето Модел Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна Пијат Неодамнешно
Ти си Голем Ќерка Адут Говор Божиќ 22oz Вакуум Изолирани Шише Бело Неодамнешно
Ти си Голем Ќерка Адут Говор Божиќ 22oz Вакуум Изолирани Шише Бело

Ти си Голем Ќерка Адут Говор Божиќ 22oz Вакуум Изолирани Шише Бело 12 мл.Sipper вино гимнастик.Двоен ѕид од не '

DEN 787.20
Нерѓосувачки Челик Шише за Вода 201ml Мини Вакуум Изолирани Течење Доказ за Спорт Кафе Пијат Шише за Вода Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Шише за Вода 201ml Мини Вакуум Изолирани Течење Доказ за Спорт Кафе Пијат Шише за Вода

Чувајте пијалоци топла и ладна : Мини Големина Вакуум Изолирани Шише за Вода се направени од храна оддел

DEN 443.76
Tempercraft 22 оз Вакуум Изолирани Спорт Шише | Custom Ласерски Гравирани Options | Нерѓосувачки Челик, Двојно Неодамнешно
Tempercraft 22 оз Вакуум Изолирани Спорт Шише | Custom Ласерски Гравирани Options | Нерѓосувачки Челик, Двојно

ОБИЧАЈ ЛАСЕРСКО ГРАВИРАЊЕ – Изберете од многу уникатни дизајни и да додадете свој сопствен текст.Сите �

DEN 782.40
Kapimex Bv Изолирани Шише, Од Не ' Рѓосувачки Челик Неодамнешно
Kapimex Bv Изолирани Шише, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Производителот гаранција може да не се применува.Часа на вкусот на свежо сварено кафе благодарение на к

DEN 811.92
Морско свинче Чукање на срцето Лесни Алуминиумски Спортски Шише за Вода BPA Free Со Keychain И Завртка Капа Неодамнешно
Морско свинче Чукање на срцето Лесни Алуминиумски Спортски Шише за Вода BPA Free Со Keychain И Завртка Капа

Овој пренослив спортски шише за вода телото е направено од Алуминиум,еколошки материјал.На алуминиумск

DEN 1452.00
Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Ретро Патриотски Американското Знаме Печати Термос Шише за Вода Неодамнешно
Inhomer Bullfinch Птици Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Термо Кригла Неодамнешно
Inhomer Bullfinch Птици Нерѓосувачки Челик Термос Вакуум Изолирани Шише за Вода со Капак 17 оз Термо Кригла

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца �

DEN 2395.20
Цвеќиња Dragonflies 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Неодамнешно
Цвеќиња Dragonflies 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76
KGEZW Нерѓосувачки Челик Изолирани Задржи Кул Термос Шолја Шише Вакуум Колби Двоен Ѕид Патување (Боја : Б) Неодамнешно
KGEZW Нерѓосувачки Челик Изолирани Задржи Кул Термос Шолја Шише Вакуум Колби Двоен Ѕид Патување (Боја : Б)

Огледало светла внатрешна лагер : Напредни деосветлувајќи мелење технологија полирање на купот на внат

DEN 7588.56
Снег Врв е Tsuzumi Шише 350, TW-350BK, Нерѓосувачки Челик, Вакуум-Запечатени, Двојно Ѕидови, Направени во Јапонија, Неодамнешно
Снег Врв е Tsuzumi Шише 350, TW-350BK, Нерѓосувачки Челик, Вакуум-Запечатени, Двојно Ѕидови, Направени во Јапонија,

Снег Врв е Tsuzumi Шише 350 е наменета за пиење onthego.Со својата тапан облик кој е лесен за контрола, овој вакуу�

DEN 470.88
Фламинго Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња) Неодамнешно
Фламинго Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на

DEN 671.76
Mulberry Овошје 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Неодамнешно
Mulberry Овошје 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 599.76
RTIC 6 Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Tallboy, 10 мл, од не ' Рѓосувачки Челик Неодамнешно
RTIC 6 Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Tallboy, 10 мл, од не ' Рѓосувачки Челик

Вакуум изолирани за да ги задржи вашите пијалоци мраз ладно подолго работи одлично за топли пијалаци.И�

DEN 311.52