GLJ Пренослив Тоалет Семејство Мобилни Тоалети,Преносни Возрасни кои клечат Столче,Лесен и Практичен Кампување Тоалет (Боја : Розова боја, Големина : Стил 4)

GLJ Пренослив Тоалет Семејство Мобилни Тоалети,Преносни Возрасни кои клечат Столче,Лесен и Практичен Кампување

DEN 2073.60

Неодамнешно

Това е достапна

★[Интимни дизајн] Постојат безбедност потпирачи за раце од двете страни на тоалет, бремени жени и неповолно луѓе може поддршка, кога тие се седне и да се застане, дизајнот на двојно се покријат од внатре и од надвор, херметички, без мирис. ★[Удобно искуство] Таму е мека назад перница на грб на тоалет, која дава силно чувство на удобност и штити половината. ★[Кеса ѓубре може да се постави] структурата на тоалет може да се користи со кеса ѓубре, така што е погодно да се фрла ѓубре после одење во тоалет, заштеда на време и напор. ★[Погодно] Постои голем складирање оддел на страната на тоалет, итни материјали, мобилни телефони и други дребулии можат да бидат поставени по желба, и внатрешниот кофа има рачка за лесно замена. ★[Лизга-отпорни] дното на тоалет и е опкружен со не се лизга прстен, кој ќе не shift за време на употреба, и тоа може да се користат со доверба.Преносни мобилни тоалет е опремен со парапети, што е погодно за бремените жени и оние кои се неповолно за поддршка, кога тие се седне и да се застане.Тоа може да се користи со кеси за отпадоци, така што после одење во тоалет, тоа е погодно да се фрла ѓубре, да заштедат време и напор, е светлина и лесно да се движите, и може да се користи во кампување.Користење при патување.★Карактеристики : 1. Рачки на двете страни, погодно да се движи toilet2. Со кутија за складирање, може да се користи за да се стави на хартија за крпи, мобилни телефони и други objects3. Двојно покрие затворени за да се спречи мирис од overflowing4. Исклучете closed5. Против пролизгување дизајн, стабилен и safe6. Внатрешниот барел има рачка за лесно менување и washing7. Таму е мека назад перница на грб, кој е удобно и да го штити грбот★Спецификации : 1. Име : Преносни toilet2. Материјал : polypropylene3. Димензии : 57 x 57 x 40cm/22 x 22 x 16in★Пакет содржина : пренослив тоалет + внатрешен кофа (не вклучувајќи и други работи)★Потсетување : 1. Поради различни агли и снимање на набљудувачите, не може да биде малку боја разлики, ве молиме обратете се до конкретната примена.2. Големината е мерени рачно со нас.Таму може да биде 1-2 CM грешка.Ве молиме да земете во вистинската големина како главен фактор.★Услуга : 1. Ако ви требаат повеќе стилови, ве молиме кликнете на нашите други производи да се најдат на стил ви се допаѓа.2. Ако имате било какви прашања пред и по нарачка, можете да не контактирате во било кое време.

Додатоци на производот

Grandsire 021103 Klep, Бруто Неодамнешно
Grandsire 021103 Klep, Бруто

Обновено отворање ти овозможува да се провери стегање по затворањето на понудата против назад притисок

DEN 932.40
GLJ Пренослив Тоалет Затворен Бремените Жени кои клечат Тоалет,Двојно Покрие Кампување Тоалет,со Ткиво Носителот,Преносни Неодамнешно
Kohler 402101-0 Brella Toliet Сад, Бела Неодамнешно
Kohler 402101-0 Brella Toliet Сад, Бела

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4988.88
Kohler К-22661-0 Highline Тоалет Сад, Бела Неодамнешно
Kohler К-22661-0 Highline Тоалет Сад, Бела

Издолжена сад нуди додаде простор и удобност.Highline Високи сад нуди седишта 2" повисоки од Удобноста Висин

DEN 2566.80