GLJ Пренослив Тоалет Затворен Бремените Жени кои клечат Тоалет,Двојно Покрие Кампување Тоалет,со Ткиво Носителот,Преносни Мобилни Тоалет (Боја : Стил 1)

GLJ Пренослив Тоалет Затворен Бремените Жени кои клечат Тоалет,Двојно Покрие Кампување Тоалет,со Ткиво Носителот,Преносни

DEN 1888.80

Неодамнешно

Това е достапна

★[Удобен и практичен] Постои хартиена крпа носителот на страната на тоалет, која може да се користи за да се одржи мобилни телефони, хартија за крпи, мали предмети, итн., и внатрешниот кофа има рачка за лесно менување и за перење. ★[Двојно капак печат] внатрешниот и надворешниот капаци на пренослив тоалет имаат добри запечатување својства за да се спречи емисија на чуден мирис и одржување на внатрешна свеж воздух. ★[Кеса ѓубре може да се постави] структурата на тоалет може да се користи со кеса ѓубре, така што е погодно да се фрла ѓубре после одење во тоалет, заштеда на време и напор. ★[Анти-лизга дизајн] дното е специјално направен од силикон подлога + против пролизгување лента, двојно безбедност анти-пропадна, добро против пролизгување на перформансите, за да се спречи постари од паѓање поради непријатностите на нозе и стапала. ★[Лесни] тоалетот се изработени од полипропилен, кој е лесен и практичен, со рачка дупки на двете страни за лесно движење.На пренослив тоалет е лесен и практичен, лесен за носење, и може да се користи за дома или за време на кампување патувања.★Карактеристики : 1. Двојно покрие затворени за да се спречи мирис од overflowing2. Со ткиво носителот, лесно да се use3. Внатрешниот кофа има рачка за лесно менување и washing4. Против пролизгување дизајн, стабилен и safe5. Силна товарот капацитет, може да се користи со confidence6. Внатрешниот барел има голем capacity7. Со рачка, лесно да се движите★Спецификации : 1. Име : Преносни toilet2. Материјал : polypropylene3. Големина : 42 x 49 x 40cm /17 x 19 x 16in★Пакет содржина : пренослив тоалет + внатрешен кофа (не вклучувајќи и други работи)★Потсетување : 1. Поради различни агли и снимање на набљудувачите, не може да биде малку боја разлики, ве молиме обратете се до конкретната примена.2. Големината е мерени рачно со нас.Таму може да биде 1-2 CM грешка.Ве молиме да земете во вистинската големина како главен фактор.★Услуга : 1. Ако ви требаат повеќе стилови, ве молиме кликнете на нашите други производи да се најдат на стил ви се допаѓа.2. Ако имате било какви прашања пред и по нарачка, можете да не контактирате во било кое време.

Додатоци на производот

Kohler К-22661-0 Highline Тоалет Сад, Бела Неодамнешно
Kohler К-22661-0 Highline Тоалет Сад, Бела

Издолжена сад нуди додаде простор и удобност.Highline Високи сад нуди седишта 2" повисоки од Удобноста Висин

DEN 2566.80
Grandsire 021103 Klep, Бруто Неодамнешно
Grandsire 021103 Klep, Бруто

Обновено отворање ти овозможува да се провери стегање по затворањето на понудата против назад притисок

DEN 932.40
Kohler 402101-0 Brella Toliet Сад, Бела Неодамнешно
Kohler 402101-0 Brella Toliet Сад, Бела

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4988.88