Retrax PowertraxONE XR Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | T-70311 | Вклопува 2004 - 2008 Ford F-150 Супер Екипажот & Супер Кабината 5' 6 Кревет (66)

Retrax PowertraxONE XR Стигнале Камионот Корито Tonneau Покрие | T-70311 | Вклопува 2004 - 2008 Ford F-150

DEN 23257.20

Неодамнешно

Това е достапна

Се Вклопува Во 2004 - 2008 Ford F-150 Супер Екипажот & Супер Кабината 5' 6" Кревет (66").ЛЕГЕНДАРНИОТ МОЌ Овој напојува стигнале покрие карактеристики далечински погон на работата и може да се заклучи на своето место, каде било по камион кревет, обезбедување лабава парчиња на товар премногу големи за да ги собере под капакот.ЛЕГЕНДАРНИОТ БЕЗБЕДНОСТ Овој напојува стигнале покритие може да биде безбедно заклучен во место, каде било по камион кревет шини од страна на камион со кревет latch или копче.Овозможувајќи за безбедна и разноврсна камионот корито употреба.ЛЕГЕНДАРНИОТ ФУНКЦИОНАЛНОСТ На Power Trax ONE MX карактеристики на мат-готови, засилен поликарбонат материјал кој може да го поддржи до 200 кг.на рамномерно распоредени тежина.ЛЕГЕНДАРНИОТ ГАРАНТИРА Сите Retrax погон, стигнале камионот корито опфаќа се направени во Северна Дакота и поддржани од страна на нашите НАС-врз основа на поддршка на корисниците на тимот, како и 3-годишна гаранција.На Retrax Power Trax ONE XR содржи истите карактеристики на Retrax ONE XR поликарбонат камион спиење маска, но се овозможува за раце-исклучи операција преку безжичниот далечински управувач.Retrax Power Trax опфаќа заклучување во било која позиција со помош на електромагнетна кочница и вклучуваат интегриран товар LED светло во спирала канистер дека карактеристики авто-shutoff.На Power Trax ONE XR напојува стигнале покрие овозможува Т-Слот додаток прилагодување.На XR Серија, иам Trax Железнички Систем, ви овозможува да се оптимизира товар капацитет над креветот со капак отворена или затворена, обезбедување на крајната флексибилност во карго управување.На Trax Железничкиот Систем ќе работи со повеќето Т-слот додатоци од Носорог Рек®, Yakima®, Thule®, и многу повеќе, нуди бескрајни можности.Оваа маска е направен од крути поликарбонат материјал за да се обезбеди отпорност и УВ заштита, како и овозможувајќи го поклопецот за да се изврши со температури од -50 до +200°С, совршен за ладно или жешко времето клима.Исто така, Power Trax ONE XR е компактен складирање сад има уникатна спирала песна систем за да се спречи капакот од тоа да биде во контакт со себе, како што тоа се отвора и retracts, заштита на завршница на капакот од гребнатини што произлегуваат од секојдневна употреба.На Power Trax ONE XR, исто така, има запечатени топката-имајќи ролери систем кој глајд модели без напор по железнички со пригоден се справи со тоа се елиминира потребата за повлече ремени, прилепува, или извори.На Power Trax ONE XR е оддалечен напојува и lockable во било која позиција, ви дава неограничен флексибилност и безбедност за вашиот товар складирање потреби.На Power Trax ONE XR е направен во Северна Дакота и поддржани од страна на нашите НАС-врз основа на поддршка на корисниците на тимот, како и 3-годишна гаранција.

Додатоци на производот

ROADFAR Тешко Три Пати Камионот Корито Покритие за Колорадо 2015-2020,за Кањон 2015-2020 Tonneau Покритие Одговара Неодамнешно
ROADFAR Тешко Три Пати Камионот Корито Покритие за Колорадо 2015-2020,за Кањон 2015-2020 Tonneau Покритие Одговара

СОВРШЕН FITMENT Одговара за Колорадо 20152020,за Кањон 20152020 само се вклопуваат 5 FT.НЕВЕРОЈАТНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ RO

DEN 1497.60
Карго Покрие Компатибилен Со 2006-2011 Benz ML Класа, Црна Vinly+Алуминиумски Шипки Tonneau Покрие Стигнале Неодамнешно
Карго Покрие Компатибилен Со 2006-2011 Benz ML Класа, Црна Vinly+Алуминиумски Шипки Tonneau Покрие Стигнале

Компатибилен со 20062011 Benz ML Класа W164 Материјал : Vinly+Алуминиумски род(ОЕМ материјал) Боја : Црна.Пакетот вкл

DEN 2279.76
Темпо Едвардс FMD77A01 Full-Метал JackRabbit Tonneau Капакот за Полнење Неодамнешно
Темпо Едвардс FMD77A01 Full-Метал JackRabbit Tonneau Капакот за Полнење

Темпото Едвардс Целосен метал jackrabbit tonneau поклопецот е специјално дизајниран за точно одговара на вашио

DEN 4452.24
KSCPRO Камионот Корито Tonneau Покрие Мека Навивам се Вклопува 2009-2021 Ford F-150 5.5 Нозе Кревет, Styleside Неодамнешно
KSCPRO Камионот Корито Tonneau Покрие Мека Навивам се Вклопува 2009-2021 Ford F-150 5.5 Нозе Кревет, Styleside

Совршено се Вклопуваат : Ова мека tonneau покрие Совршено се Вклопува 20152020 Ford F150 5.5 Нозе Кревет, Styleside, ова Ме

DEN 405.12
BAK BAKBox 2 Пати-Далеку Комунални Кутија | 92120 | Вклопува 2014 - 2021 Chevy/GMC Silverado/Сиера (w/o CarbonPro Неодамнешно
BAK BAKBox 2 Пати-Далеку Комунални Кутија | 92120 | Вклопува 2014 - 2021 Chevy/GMC Silverado/Сиера (w/o CarbonPro

Се вклопува во 2014 2021 Chevy / GMC Silverado / Сиера (w / o Carbon Pro Кревет) 1500, 201521 2500 / 3500 HD Сите Кревети.Уникатен ПатиДале

DEN 477.12
BAK BAKFlip FiberMax Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 1126203 | Вклопува 2002-2018, 2019-21 Класичен Неодамнешно
BAK BAKFlip FiberMax Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 1126203 | Вклопува 2002-2018, 2019-21 Класичен

Се Вклопува 20022018, 201921 Класичен Dodge Рам 1500, 200321 2500 / 3500 6' 6" Кревет (78").Панелите се одржа во место со автоматс

DEN 23037.12
5.8 ft Заклучување Тешко Три Пати Tonneau Покритие за 2014-2018 Chevy Silverado GMC Сиера,Лесно се Инсталира,Камионот Неодамнешно
5.8 ft Заклучување Тешко Три Пати Tonneau Покритие за 2014-2018 Chevy Silverado GMC Сиера,Лесно се Инсталира,Камионот

【Fitment】 : За 20142018 Chevy Silverado / GMC Сиера Supercrew Двојна Кабина 5.8 ft Кревет, Нарачана За Вашиот Камион За Совршено

DEN 1905.60
TruXedo TruXport Мека Навивам Камионот Корито Tonneau Покрие | 272801 | Вклопува 2019 - 2021 Chevy/GMC Silverado/Сиера Неодамнешно
TruXedo TruXport Мека Навивам Камионот Корито Tonneau Покрие | 272801 | Вклопува 2019 - 2021 Chevy/GMC Silverado/Сиера

Се вклопува во 2019 2021 Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 202021 2500 / 3500 HD 8' 2" Кревет (98.2").НЕВЕРОЈАТНО ФУНКЦИОНАЛЕН Tru Xport е

DEN 4536.00
LEER ROLLITUP | Вклопува 2004-2014 Ford F150 со 6.6' Кревет | Мека Навивам Камионот Корито Tonneau Покрие | Неодамнешно
LEER ROLLITUP | Вклопува 2004-2014 Ford F150 со 6.6' Кревет | Мека Навивам Камионот Корито Tonneau Покрие |

Се ВКЛОПУВА СОВРШЕНО / ЛЕСНО ДА се LATCH – ROLLITUP tonneau опфаќа совршено се вклопуваат во вашиот кревет шини и с

DEN 652.80
Темпо Едвардс FMD7833 Full-Метал JackRabbit Tonneau Капакот за Полнење Неодамнешно
Темпо Едвардс FMD7833 Full-Метал JackRabbit Tonneau Капакот за Полнење

Темпото Едвардс Целосен метал jackrabbit tonneau поклопецот е специјално дизајниран за точно одговара на вашио

DEN 263.76
LEER ROLLITUP | Вклопува 2007-2021 Тојота Тундра со 5.6' Кревет w/излез Песна | Мека Навивам Камионот Корито Неодамнешно
LEER ROLLITUP | Вклопува 2007-2021 Тојота Тундра со 5.6' Кревет w/излез Песна | Мека Навивам Камионот Корито

Се ВКЛОПУВА СОВРШЕНО / ЛЕСНО ДА се LATCH – ROLLITUP tonneau опфаќа совршено се вклопуваат во вашиот кревет шини и с

DEN 5496.00
ROADFAR Мека Три Пати Камионот Корито Покритие за Колорадо 2015-2020,за Кањон 2015-2020 Tonneau Покритие Одговара Неодамнешно
ROADFAR Мека Три Пати Камионот Корито Покритие за Колорадо 2015-2020,за Кањон 2015-2020 Tonneau Покритие Одговара

СОВРШЕН FITMENT Одговара за Колорадо 20152020,за Кањон 20152020 само се вклопуваат 5 FT.НЕВЕРОЈАТНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ RO

DEN 4312.56
Truxedo Кревет Покритие За Toyota, Тундра 2007-2020 5ft 6in Про X15 | w/Песна Систем | 1463801 Неодамнешно
Truxedo Кревет Покритие За Toyota, Тундра 2007-2020 5ft 6in Про X15 | w/Песна Систем | 1463801

Truxedo 0720 Компатибилен со Тојота Тундра w / Песна Систем 5ft 6in Про X15 Кревет Капак.Дел Број : 1463801 Xtra Низок Проф

DEN 15821.04
Gator ETX Мека Три Пати Камионот Корито Tonneau Покрие | 59102 | Вклопува од 2007-2013, 2014 HD Chevy/GMC Silverado/Сиера Неодамнешно
Gator ETX Мека Три Пати Камионот Корито Tonneau Покрие | 59102 | Вклопува од 2007-2013, 2014 HD Chevy/GMC Silverado/Сиера

Се вклопува во 2007 2013, 2014 HD Chevy / GMC Silverado / Сиера 6' 7" Кревет (78.7").БРЗО и ЛЕСНО НЕАЛАТКА за ИНСТАЛИРАЊЕ На Gator ET

DEN 2296.80
ECCPP Тешко Три Пати Камионот Корито Tonneau Покритие одговара за Форд Ренџер 2019 | Вклопува 5FT Камион Кревет Неодамнешно
ECCPP Тешко Три Пати Камионот Корито Tonneau Покритие одговара за Форд Ренџер 2019 | Вклопува 5FT Камион Кревет

PREFECT FIT Нашиот камион со кревет поклопецот е компатибилен за Форд Ренџер 2019 вклопува 5.FT кревет.БЕЗБЕДЕН

DEN 870.24
Lund Битие Три Пати Мека Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 95051 | Вклопува 2017 - 2021 Ford Супер Должност Неодамнешно
Lund Битие Три Пати Мека Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 95051 | Вклопува 2017 - 2021 Ford Супер Должност

Се Вклопува Во 2017 2021 Ford Супер Должност 8' 2" Кревет (98.1").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа т

DEN 6827.04
TMB Покрие Одбор за 2010-2017 Tiguan & 2018 Tiguan Ограничен Tonneau Штит Неодамнешно
TMB Покрие Одбор за 2010-2017 Tiguan & 2018 Tiguan Ограничен Tonneau Штит

Одговара : 20102017 "Фолксваген" Tiguan & 2018 Tiguan Ограничен.Висока Густина Платно покријте ја со алуминиумска мон

DEN 506.40
extang Trifecta ALX Мека Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 90475 | Вклопува 2015-2020 Ford F-150 5' Неодамнешно
extang Trifecta ALX Мека Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 90475 | Вклопува 2015-2020 Ford F-150 5'

Се Вклопува Во 2015 2020 Ford F150 5' 7" Кревет (67.1").ЕДНОСТАВНА ПРЕСВРТ ОПЕРАЦИЈА Trifecta ALX има Безбедна Ротари Ослоб

DEN 1115.04