gofanco Пророштвото 1x2 HDMI 2.0 Splitter 4K 60Hz HDR Компактна USB Погон Автоматско Скалирање Ѕид, YUV 4:4:4, 3D, HDMI 2.0 a, HDCP 2.2, EDID, 18Gbps, Ниска Топлина, 2 Порт 1 in 2 Out, TAA во Согласност

gofanco Пророштвото 1x2 HDMI 2.0 Splitter 4K 60Hz HDR Компактна USB Погон Автоматско Скалирање Ѕид, YUV 4:4:4,

DEN 1199.76

Неодамнешно

Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔ !!!Ова е splitter дека огледала влезови до 2 излези!!!2-ПОРТЕН HDMI 2.0 SPLITTER – Дистрибуира HDMI видео НЕ лента HDCP. ✔ Направен во Тајван и ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ КОМПОНЕНТИ & НИСКА ТОПЛИНА – Здрав метално куќиште обезбедува трајност и ги EMI/RFI бучава.Ниска топлина и ESD заштита за да се гарантира највисок стабилност.FCC, CE & Ro HS согласност.Изработени во Тајван.Нашите производи се поткрепени со 1-година ограничена гаранција и искусни техника на тимот за поддршка во Силиконската Долина.Посетете ја нашата gofanco веб-страница или кликнете на нашето име во купите кутија и изберете "поставам Прашања".Дистрибуира HDMI видео & аудио од еден единствен извор на 2 HDMI прикажува истовремено без сигнал деградација (огледало на владата само).Компактен дизајн овозможува лесен за инсталација во тесни простори.Сеопфатна EDID options и фирмверот upgradeable.Поддржува резолуција downscaling од 4 K 1080p.Поддржува до 4 K @60 Hz (4 : 4 : 4 на 8-bit), HDR 4 K @60 Hz (4 : 2 : 0 10-bit), 3 D, xv YCC, x.v.Боја & Deep Color.HDR ви дава зголемена боја, прекрасна јасност и подобрување на контрастот.Во согласност со HDMI 2.0 a, HDCP 2.2/1.4 со 18 Gbps пропусен опсег.Downscaling од 720p да 480p или 4 K @60hz 4 : 2 : 2 1080p или 2 K 1080p НЕ се поддржани. 4 K HDR 1080p прави 1080p дисплеј изгледа избелени (ПРО-HDRSplit4 P-ЕЈ поправки оваа / види подолу).Splitter можат да се заобиколат 4 K HDR податоци за содржината, но не можеме да обработиме тоа да се направи 4 K HDR содржина одговара 1080p пропорционално.Не ќе работат со AVRs користејќи HDMI 1.4 и порано (ПРО-HDRsplit2 P/4 P/8 P поправки оваа / види подолу).Авто downscale од 4 K 1080p треба да работат во повеќето случаи.Ако Авто не работи, обидете се Принудени downscale опција.Рамка стапка на конверзија (на пример, 60 Hz да 24 Hz) не е поддржан.HDMI 2.0 a согласност.HDCP 2.2 и 1.4 согласност.Широк фреквентен опсег : 25 MHz - 600 MHz.Видео проток : 18 Gbps (Еден линк 600 MHz).EDID управување : Preprogrammed прилагодувања или EDID учење.Вграден-во ажурирање на фирмверот механизам (преку Микро-USB) за проширена компатибилност.Поддржува Dolby ATMOS (преку EDID Учење), DTS-HD Master Аудио, Dolby True HD, Dolby Digital, DTS, DVD-Аудио, LPCM, SACD, MPCM.Здрав метално куќиште обезбедува трајност и ги EMI/RFI бучава.Регулаторни одобрувања : FCC, CE, Ro HS.Земја на потекло : Кина. 4 K @30 Hz монитори ќе се прикаже во 1080p @60 Hz кога изворот содржина е 4 K @60 Hz.Splitter можат да се заобиколат 4 K HDR податоци за содржината, но не можеме да обработиме тоа да се направи 4 K HDR содржина одговара 1080p пропорционално.Ве молиме ограничување на HDMI кабел должина да не поголема од 10m (32.8 ft).Кликнете на gofanco во купите кутија и изберете "постави Прашање", пред купување ако не сте сигурни за компатибилност.Пророштво 4 K-HDR 1x2 Splitter Лајт.USB cable (USB bus-напојуван).Површината планината додатоци.Упатството за корисникот.

Додатоци на производот

HD Multimedia Interface Splitter, Стабилна Video Splitter Адаптер 1 in 2 Out Огледало Екран Преносни за домашно Неодамнешно
HD Multimedia Interface Splitter, Стабилна Video Splitter Адаптер 1 in 2 Out Огледало Екран Преносни за домашно

HD Multimedia Interface Продолжување на Текст 1 Да 2 Излез : Лесно се дистрибуираат 1 HD Multimedia Interface сигнал извор на 2 HD

DEN 2152.80
Justech 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz со 2 Кабел за Небото Кутија CATV, Сателитска ТВ, MoCA Неодамнешно
Justech 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz со 2 Кабел за Небото Кутија CATV, Сателитска ТВ, MoCA

【2 Начин за Излез Coax Splitter Двонасочно】 Снабдување 2 Антена / Кабловска ТВ / Широкопојасен интернет Конек

DEN 285.60
6-Порта Powerpole Splitter Дистрибутер Андерсон Powerpole DC 36V 45A,WL-10. Неодамнешно
6-Порта Powerpole Splitter Дистрибутер Андерсон Powerpole DC 36V 45A,WL-10.

Работен Напон : ≤DC 36 V.Максимална Струја : 45 A.Алуминиумски легури школка со anodizing површината.Еденканал на

DEN 1291.20
TESmart HDMI Splitter 1 Влез 2 Излез 4K@60Hz 4:4:4 Ултра HD Монитори со Двојна Компатибилен со КОМПЈУТЕР PS3, Неодамнешно
TESmart HDMI Splitter 1 Влез 2 Излез [email protected] 4:4:4 Ултра HD Монитори со Двојна Компатибилен со КОМПЈУТЕР PS3,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 959.76
Legrand, Home Office & Театар, Кабел Splitter, Црна, Сигнал Splitter, 3 Начин, VM2203V1 Неодамнешно
Legrand, Home Office & Театар, Кабел Splitter, Црна, Сигнал Splitter, 3 Начин, VM2203V1

НА П КАБЕЛ SPLITTER : На п професионални одделение дигитална кабелска splitter е идеален за употреба со Mo CAспосо

DEN 162.24
Видео Аудио Splitter, 1 in 2 Out Аудио Видео Засилувач за Dobly‑Вистински HD за DTS‑HD за DTS Неодамнешно
Видео Аудио Splitter, 1 in 2 Out Аудио Видео Засилувач за Dobly‑Вистински HD за DTS‑HD за DTS

Поддршка Формат : Поддршка за DTS‑HD / Dobly‑вистински HD / DTS / Dobly‑AC3 / DSD / ХД (HBR) аудио формат.Резолуција : Подд

DEN 268.56
Fairview Микробранова MP8767-2 2 Начин Моќ Divider N Конектори Вилкинсон од 4 GHz до 8 GHz Оценет на 30 Watts Неодамнешно
Fairview Микробранова MP8767-2 2 Начин Моќ Divider N Конектори Вилкинсон од 4 GHz до 8 GHz Оценет на 30 Watts

Fairview Микробранова MP87672 2 Начин Моќ Divider N Конектори Вилкинсон Од 4 GHz до 8 GHz Оценет на 30 Watts.Конектор Серија

DEN 2296.80
Greewen 1080p 4-Начин центар 3D HDMI ™ Компатибилни Splitter 1x4 Засилувач Префрлате Неодамнешно
Greewen 1080p 4-Начин центар 3D HDMI ™ Компатибилни Splitter 1x4 Засилувач Префрлате

1 1 HDMI влез сигнал лесно да се доделени на 4 HDMI, резолуција до 4k x 2к.2 Излези на истиот сигнал како на влезни

DEN 399.60
GBX Технологија CATV RF GBX-CS412 Configureable Combiner/Splitter - Ултра Рамен Фреквенција Одговор 5MHz - Неодамнешно
GBX Технологија CATV RF GBX-CS412 Configureable Combiner/Splitter - Ултра Рамен Фреквенција Одговор 5MHz -

УлтраРамни фреквенција одговор од 5 MHz да 1 GHz, специјално дизајнирани за да пчела користи за CATV Highends.Флек

DEN 1965.60
НОВИ LON0167 20Pcs 75-5 RG6 F-Type пресврт-o_n Tooless Coax Коаксијален CATV Splitter Конектор(20Pcs 75-5 RG6 Неодамнешно
НОВИ LON0167 20Pcs 75-5 RG6 F-Type пресврт-o_n Tooless Coax Коаксијален CATV Splitter Конектор(20Pcs 75-5 RG6

Име На Производ : FТип Конектор;Боја : Сребро На Ѕвонење.Материјал : Алуминиум;Конектор Тип : F Тип Конекто

DEN 912.00
Орбита 62019 5-Начин Цинк Црево Тапа Вентил Колектор Неодамнешно Најдобра цена
Орбита 62019 5-Начин Цинк Црево Тапа Вентил Колектор

Вклучува три вертикални и два секундарни врски, за вкупно пет shutoff вентили.Идеален за повеќе црево врски

DEN 431.76
Shanrya 2x2 HD Multimedia Interface Splitter, глобална напојување за AC100-240V 920x1080P 60Hz 24/30/50/60Hz Неодамнешно
Shanrya 2x2 HD Multimedia Interface Splitter, глобална напојување за AC100-240V 920x1080P 60Hz 24/30/50/60Hz

[Plug and Play] видео сликата процесор контролер е лесен за употреба.По приклучување во, ќе работат нормално.Н

DEN 1284.00
Dpofirs 1x8 HDMI Splitter, 1 во 8 Од HDMI 2.0 Splitter Аудио Видео Дистрибутер Кутија, Поддршка за 1080P Full Неодамнешно
Dpofirs 1x8 HDMI Splitter, 1 во 8 Од HDMI 2.0 Splitter Аудио Видео Дистрибутер Кутија, Поддршка за 1080P Full

【Високи Перформанси HDMI Splitter】На 1x8 HDMI splitter поддржува Full HD, 3 D, HDR и 4 K, и користи еден HDMI код за пристап на п

DEN 767.76
8MB12Z-5P3-CS19 - Splitter Кутија, multibox, eurofast, 8 Порти, Конектор Неодамнешно
8MB12Z-5P3-CS19 - Splitter Кутија, multibox, eurofast, 8 Порти, Конектор

Внесување На Прилагодувања Тип На Врска : M23 Конектор 19 Пол.Излез Тип На : М12 Конектор 5 Пол.Нема.на Излез

DEN 11414.40
RSGK HDMI Аудио Splitter, SPDIF + 3.5 MM Излез, Поддршка HDMI 2.0, 18Gpbs пропусен Опсег, Поддржува HDCP, 4K@60HZ, Неодамнешно
RSGK HDMI Аудио Splitter, SPDIF + 3.5 MM Излез, Поддршка HDMI 2.0, 18Gpbs пропусен Опсег, Поддржува HDCP, [email protected],

Таа донесува HDMI2.0 мејнстрим технологија, поддржува HDCP2.0, 4 K 60 Hz и други надолна компатибилни верзии, како

DEN 1679.76
МОБ 4-Начин Coax Splitter Неодамнешно
МОБ 4-Начин Coax Splitter

Еднакво дистрибуирате дигитален сигнал до 4 телевизии, кабел кутии, антени и сателити од 1 код 5 MHz да 2.5 GHz

DEN 181.92
CERRXIAN 12 Начин ARGB Splitter 1 до 11 Пристаништа 5V 3Pin RGB LED Splitter Центар со Двострано Лепило (IDE) Неодамнешно
CERRXIAN 12 Начин ARGB Splitter 1 до 11 Пристаништа 5V 3Pin RGB LED Splitter Центар со Двострано Лепило (IDE)

11 Пристаништа ARGB ХАБ : интерфејс на главната табла ARGB(3 PIN) може да се зголеми до 11 да се реализира централ

DEN 191.76
KELIIYO 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz,Работа со Сателитска ТВ CATV Антена Систем и MoCA Конфигурации Неодамнешно
KELIIYO 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz,Работа со Сателитска ТВ CATV Антена Систем и MoCA Конфигурации

【Мулти Цел】52500 MHz (2.5 GHz) Коаксијален Splitter,KELIIYO дигитални coaxl кабел splitter работи за CATV, HD ТЕЛЕВИЗОР,Сателитс

DEN 239.76
16 НАЧИН ЕКСТРЕМНИ HD ДИГИТАЛЕН 1GHz ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ COAX КАБЕЛ SPLITTER - BDS116H Неодамнешно
16 НАЧИН ЕКСТРЕМНИ HD ДИГИТАЛЕН 1GHz ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ COAX КАБЕЛ SPLITTER - BDS116H

16 d B Надвор од Сите Порти 51000 MHz / EMI 130d B.Производителите Дел Бр : BDS116 H.Компатибилен со сите кабелски услуг

DEN 362.40
50 Ohms парична Казна Изработка на Професионални RF Моќ Splitter, Отпор Моќ Splitter, за Индустрија Дома Неодамнешно
50 Ohms парична Казна Изработка на Професионални RF Моќ Splitter, Отпор Моќ Splitter, за Индустрија Дома

Обезбедување на одредено растојание помеѓу излезни порти на моќ splitter, се безбедни за употреба.Професио

DEN 203.76
Комерцијални Одделение Coax Diplexer, 5-2300MHz Неодамнешно
Комерцијални Одделение Coax Diplexer, 5-2300MHz

Дизајниран за да се постигне 2 основни апликации : се издвојува сигнали како splitter ИЛИ комбинира сигнали

DEN 143.76
JTRJ HDTV 1080P4 Портен HDMI-Компатибилен Центар Мулти-Дистрибутер Засилувач Неодамнешно
JTRJ HDTV 1080P4 Портен HDMI-Компатибилен Центар Мулти-Дистрибутер Засилувач

Оваа Splitter компактна единица која ви овозможува да се поврзете на излезот од една Висока Дефиниција изво

DEN 336.72
Colcolo Професионални RF Микробранова Енергија Splitter Радио Фреквенција Divider Splitter Модул Неодамнешно
Colcolo Професионални RF Микробранова Енергија Splitter Радио Фреквенција Divider Splitter Модул

На коло изгледот дизајн е прецизен и генијален.RF сигнал извор фреквенција Splitter Моќ Дистрибутер Модул.Уд

DEN 215.76
CKLau 450MHz Проток 2 Порт VGA Splitter Засилувач Кутија 1 парче 2 Монитори SVGA Video Splitter Поддршка 2048 Неодамнешно
CKLau 450MHz Проток 2 Порт VGA Splitter Засилувач Кутија 1 парче 2 Монитори SVGA Video Splitter Поддршка 2048

1 VGA во, 2 VGA излез.Споделувањето 1 VGA извори на сигнал на 2 одделни VGA монитори, истовремено огледало екрано

DEN 333.12
Hozee HD Multimedia Interface Аудио Extractor Splitter, Стабилна HD Multimedia Interface Аудио Extractor за Неодамнешно
Hozee HD Multimedia Interface Аудио Extractor Splitter, Стабилна HD Multimedia Interface Аудио Extractor за

СИЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : На extractor splitter е високо компатибилни и може да се користи за PC лаптоп компјутери, з

DEN 1598.40
Revesun 1x2 HDMI Splitter 1 in 2 out 1080p HDCP 2.2 4k2k Ултра Висока Дефиниција Splitter HDMI Кутија DVI 1.0 Неодамнешно
Revesun 1x2 HDMI Splitter 1 in 2 out 1080p HDCP 2.2 4k2k Ултра Висока Дефиниција Splitter HDMI Кутија DVI 1.0

Во согласност со HDMI2.0, HDCP2.2 и DVI 1.0;Но бидете сигурни дека вашиот монитор поддржува 4 K.Поддршка видео форма

DEN 887.76
Celestron Вибрации Сузбивање Влошки & Помошен Порта Splitter, Црна И Бела (93919) Неодамнешно Најдобра цена
Celestron Вибрации Сузбивање Влошки & Помошен Порта Splitter, Црна И Бела (93919)

3 вибрации сузбивање влошки одат под вашиот tripod нозе да се стабилизира вашиот телескоп и да се спречи не

DEN 2349.60