Ancable 5-Пакет F Тип Времето Капи Надвор Водоотпорен Dustproof Покритие за Антена Засилувач Бустер Splitter F Женски Conectors

Ancable 5-Пакет F Тип Времето Капи Надвор Водоотпорен Dustproof Покритие за Антена Засилувач Бустер Splitter

DEN 119.76

Неодамнешно

Това е достапна

Се користи за да капа исклучување неискористени F женски конектори на бустер, splitter, засилувач, coax кабел и ѕидни плочи.Имајте пристаништа чисти, блок прашина и влага.Висок квалитет, конектори се изградени со никел-обложено месинг за долготрајни перформанси.Лесно се инсталира, scrow на неискористениот пристаништа, лесно да се стави на и полетување.Пакетот вклучува : 5 PCS.

Додатоци на производот

МОБ 4-Начин Coax Splitter Неодамнешно
МОБ 4-Начин Coax Splitter

Еднакво дистрибуирате дигитален сигнал до 4 телевизии, кабел кутии, антени и сателити од 1 код 5 MHz да 2.5 GHz

DEN 181.92
Colcolo Професионални RF Микробранова Енергија Splitter Радио Фреквенција Divider Splitter Модул Неодамнешно
Colcolo Професионални RF Микробранова Енергија Splitter Радио Фреквенција Divider Splitter Модул

На коло изгледот дизајн е прецизен и генијален.RF сигнал извор фреквенција Splitter Моќ Дистрибутер Модул.Уд

DEN 215.76
Justech 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz со 2 Кабел за Небото Кутија CATV, Сателитска ТВ, MoCA Неодамнешно
Justech 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz со 2 Кабел за Небото Кутија CATV, Сателитска ТВ, MoCA

【2 Начин за Излез Coax Splitter Двонасочно】 Снабдување 2 Антена / Кабловска ТВ / Широкопојасен интернет Конек

DEN 285.60
Ventev / TerraWave 700-2700 MHz 2-Начин Splitter w/N Жените Неодамнешно
Ventev / TerraWave 700-2700 MHz 2-Начин Splitter w/N Жените

Модел / Стил : 2Начин.Примена : Затворен.Поделбата На Моќ : 50 / 50 Влезен Приклучок : NСтил Џек (F).Излез Конект�

DEN 1932.00
Revesun 1x2 HDMI Splitter 1 in 2 out 1080p HDCP 2.2 4k2k Ултра Висока Дефиниција Splitter HDMI Кутија DVI 1.0 Неодамнешно
Revesun 1x2 HDMI Splitter 1 in 2 out 1080p HDCP 2.2 4k2k Ултра Висока Дефиниција Splitter HDMI Кутија DVI 1.0

Во согласност со HDMI2.0, HDCP2.2 и DVI 1.0;Но бидете сигурни дека вашиот монитор поддржува 4 K.Поддршка видео форма

DEN 887.76
Greewen 1080p 4-Начин центар 3D HDMI ™ Компатибилни Splitter 1x4 Засилувач Префрлате Неодамнешно
Greewen 1080p 4-Начин центар 3D HDMI ™ Компатибилни Splitter 1x4 Засилувач Префрлате

1 1 HDMI влез сигнал лесно да се доделени на 4 HDMI, резолуција до 4k x 2к.2 Излези на истиот сигнал како на влезни�

DEN 399.60
50 Ohms парична Казна Изработка на Професионални RF Моќ Splitter, Отпор Моќ Splitter, за Индустрија Дома Неодамнешно
50 Ohms парична Казна Изработка на Професионални RF Моќ Splitter, Отпор Моќ Splitter, за Индустрија Дома

Обезбедување на одредено растојание помеѓу излезни порти на моќ splitter, се безбедни за употреба.Професио�

DEN 203.76
8MB12Z-5P3-CS19 - Splitter Кутија, multibox, eurofast, 8 Порти, Конектор Неодамнешно
8MB12Z-5P3-CS19 - Splitter Кутија, multibox, eurofast, 8 Порти, Конектор

Внесување На Прилагодувања Тип На Врска : M23 Конектор 19 Пол.Излез Тип На : М12 Конектор 5 Пол.Нема.на Излез�

DEN 11414.40
НОВИ LON0167 20Pcs 75-5 RG6 F-Type пресврт-o_n Tooless Coax Коаксијален CATV Splitter Конектор(20Pcs 75-5 RG6 Неодамнешно
НОВИ LON0167 20Pcs 75-5 RG6 F-Type пресврт-o_n Tooless Coax Коаксијален CATV Splitter Конектор(20Pcs 75-5 RG6

Име На Производ : FТип Конектор;Боја : Сребро На Ѕвонење.Материјал : Алуминиум;Конектор Тип : F Тип Конекто�

DEN 912.00
KELIIYO 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz,Работа со Сателитска ТВ CATV Антена Систем и MoCA Конфигурации Неодамнешно
KELIIYO 2 Начин Коаксијален Кабел Splitter 5-2500MHz,Работа со Сателитска ТВ CATV Антена Систем и MoCA Конфигурации

【Мулти Цел】52500 MHz (2.5 GHz) Коаксијален Splitter,KELIIYO дигитални coaxl кабел splitter работи за CATV, HD ТЕЛЕВИЗОР,Сателитс

DEN 239.76
1X2 Splitter, 10.2 Gbps пропусен Опсег HD Multimedia Interface 1X2 Splitter за DTS-HD САД прописи Неодамнешно
1X2 Splitter, 10.2 Gbps пропусен Опсег HD Multimedia Interface 1X2 Splitter за DTS-HD САД прописи

10.2 Gbps пропусниот ОПСЕГ : еден во два од дистрибутер можат да примаат и пренесуваат до 10.2 Gbps пропусен опсе

DEN 2277.60
GBX Технологија CATV RF GBX-CS412 Configureable Combiner/Splitter - Ултра Рамен Фреквенција Одговор 5MHz - Неодамнешно
GBX Технологија CATV RF GBX-CS412 Configureable Combiner/Splitter - Ултра Рамен Фреквенција Одговор 5MHz -

УлтраРамни фреквенција одговор од 5 MHz да 1 GHz, специјално дизајнирани за да пчела користи за CATV Highends.Флек�

DEN 1965.60
Legrand, Home Office & Театар, Кабел Splitter, Црна, Сигнал Splitter, 3 Начин, VM2203V1 Неодамнешно
Legrand, Home Office & Театар, Кабел Splitter, Црна, Сигнал Splitter, 3 Начин, VM2203V1

НА П КАБЕЛ SPLITTER : На п професионални одделение дигитална кабелска splitter е идеален за употреба со Mo CAспосо�

DEN 162.24
Камерата Процесор Систем, Практичен и Удобен Исклучете Мемориска Функција за Следење Splitter Лесен и Пренослив Неодамнешно
DirecTv MSPLIT4R1-03 Одобрени WNC 4-Начин Широк Бенд SWM Splitter Неодамнешно
DirecTv MSPLIT4R1-03 Одобрени WNC 4-Начин Широк Бенд SWM Splitter

DIRECTV Одобрен за Мулти Соба Гледање (АДМИНИСТРАТИВНАТА такса).Висок изолација помеѓу излези.Заземјување

DEN 164.16
3 Избалансиран Начин CATV Коаксијален Splitter - 20 Парче Внатрешна Картон - 1GHz, MoCA 2.0, HPNA, DOCSIS 3.1 Неодамнешно
3 Избалансиран Начин CATV Коаксијален Splitter - 20 Парче Внатрешна Картон - 1GHz, MoCA 2.0, HPNA, DOCSIS 3.1

Starburst Технологии е една од оригиналните дизајнери на Mo CA 2.0 1675 MHz трупци, засилувачи, филтри и земјата бло�

DEN 2253.60
gofanco Пророштвото 1x2 HDMI 2.0 Splitter 4K 60Hz HDR Компактна USB Погон Автоматско Скалирање Ѕид, YUV 4:4:4, Неодамнешно
gofanco Пророштвото 1x2 HDMI 2.0 Splitter 4K 60Hz HDR Компактна USB Погон Автоматско Скалирање Ѕид, YUV 4:4:4,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1199.76
RSGK HDMI Аудио Splitter, SPDIF + 3.5 MM Излез, Поддршка HDMI 2.0, 18Gpbs пропусен Опсег, Поддржува HDCP, 4K@60HZ, Неодамнешно
RSGK HDMI Аудио Splitter, SPDIF + 3.5 MM Излез, Поддршка HDMI 2.0, 18Gpbs пропусен Опсег, Поддржува HDCP, [email protected],

Таа донесува HDMI2.0 мејнстрим технологија, поддржува HDCP2.0, 4 K 60 Hz и други надолна компатибилни верзии, како

DEN 1679.76