OPYWQS Отстранлив Триаголник Туш Рек Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Виси Складирање Агол Полици Бања Caddy Полица,за Тоалет и Бања, Кујна

OPYWQS Отстранлив Триаголник Туш Рек Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Виси Складирање Агол Полици Бања Caddy

DEN 1912.80

Неодамнешно

Това е достапна

Материјал : Направен од премија одделение од Нерѓосувачки Челик & пластични заврши, оваа Бања полица е цврсти и издржливи.Со модерен изглед, тоа ќе биде погоден за сите видови на декорација стилови и додадете модерна чувство во вашиот дом или хотели.Функција : полица се вклопува во бања, кујна и перална, итн.Бања полица организатор обезбедува доволно простор за чување на шампон, тело измијте се, и други туш потреби.Туш полица преобразува потроши агол простор во една важна област.Да зачувате простор : туш caddy може да биде инсталиран во бањи, тоалети, кујни, тоалет и сл.Простор за складирање може да се задржи шампон,туш гел, сапун и други бања објекти, тоа може да се вчита до 30kgr.Инсталација метод : Перфорирани инсталација, со комплетно поставување на инсталација материјали, погоден за сите ѕидови.Услуга концепт : Оваа продавница е врз основа на принципот прв клиент!Ако најдете било какви проблеми по купувањето, ве молиме да комуницирам со нас, прво,ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.За бренд : OPYWQS (Само да ви обезбеди квалитетна услуга!)За услуга : 100% Ризик Бесплатно Гаранција !Ако нашите производи не се исполнат вашите високи стандарди, ние ќе рефундирање на вашите пари безусловно!Опис & Performance Bathroom полица е прекривка-функционални и практични за секојдневна употреба.Симплистички стил со боја носи елегантен стил.Лесно да се чисти и лесно да се одржи и да се однесе, тоа е добро.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик & plastic Size : 5.8x22x22 cm Color : Black Package се вклучени : 1 * Бања shelf1 * Монтажа Material1 * Совршен по-продажбата на service Precautions : 1,Прирачник за мерење, ќе има грешки.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.2,осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.За Враќа Политика и Нашите Услуги : 1. Ако не сте задоволни со нашите производи или го наредил погрешен објект.Ве молиме ги споделите со нас прво со испраќање на порака или e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.2. Ние и ветуваме да ги реши сите проблеми и грешки за вас веднаш.3. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ни го вашето драгоцено повратна информација или производ на преглед.Ние ја цениме вашата поддршка.

Material: Stainless Steel & plastic
Size: 5.8x22x22 cm
Color: Black
Package included:
1 * Bathroom shelf :
1 * Mounting Material :
1 * Perfect after-sales service :
Precautions: 1,Manual measurement, there will be errors. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.
2,Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. :
About Returns Policy and Our Services:
1. If you are not satisfied with our product or have ordered a wrong item. Please let us know first by sending message or e-mail. We will reply to you within 24 hours. :
2. We promise to resolve all problems and mistakes for you immediately. :
3. If you are satisfied with our products, please leave us your valuable feedback or product review. We appreciate your support. :

Додатоци на производот

ADOVEL Туш Caddy Виси, 2 во 1 Туш Главата Caddy Организатор, Бања Полица со Прилагодлива Висина, Никогаш не Неодамнешно
ADOVEL Туш Caddy Виси, 2 во 1 Туш Главата Caddy Организатор, Бања Полица со Прилагодлива Висина, Никогаш не

❤️ Висок Квалитет Простор Алуминиум ❤️ 2 ВО 1 ВИСИ ТУШ CADDY СО ВШМУКУВАЊЕ ЧАШИ : Не само што ја обеси на ту

DEN 1031.76
AquaTeak Оригиналниот Moa Мали Тиково Туш Caddy Неодамнешно
AquaTeak Оригиналниот Moa Мали Тиково Туш Caddy

Одржливо Собрани 100% Солидна Тиково Дрво Туш Caddy.Сите Од Нерѓосувачки Челик NonCorroding Хардвер.Супериорен Ди

DEN 1198.80
Zwj Туш Caddy Полица Алуминиум Бања Стаклена Полица Калено Стакло Правоаголна Тиер 1 Екстра Дебели Сребро Песок Неодамнешно
DJASM ZZWZM Туш Полица, Бела Мулти-Слој Пластични Монтажни Слетување Организатор Чување Полиците за Бања Кујна, Неодамнешно
ZHONGTAI Туш Caddy Полица Месинг Бања Туш Организатор Триаголник Кошница Рек Нордиските Туш кабина Бања Ѕид Неодамнешно
ZHONGTAI Туш Caddy Полица Месинг Бања Туш Организатор Триаголник Кошница Рек Нордиските Туш кабина Бања Ѕид

Лесен за Инсталација : Оваа бања caddy може да се инсталира лесно рок од неколку минути.Тоа е многу погодно

DEN 799.20
XJJZS 2 Спрата Туш кабина, Анти - ' Рѓа Бања Багажник, Ѕид Монтирани Плакарот Складирање Кутија Шампон Рек, Неодамнешно
XJJZS 2 Спрата Туш кабина, Анти - ' Рѓа Бања Багажник, Ѕид Монтирани Плакарот Складирање Кутија Шампон Рек,

Мултифункција на екранот рек : се направени од издржлив и издржливи нерѓосувачки челик материјал, кој м�

DEN 5811.12
ALINK Пластични Туш Caddy Кошница, со Рачка, Преносни Чување на Организаторот за Колеџ ученичкиот дом, Купатило, Неодамнешно
ProvideE 3 еез Полица Кошница со Куки бања оркестарот Бања организатор Полици Бања прибор за Складирање Чување Неодамнешно
Виси Мрежа Бања Туш Caddy Организатор со 6 Јасна Складирање Џеб, Простор за Заштеда на енергија Организатор Неодамнешно
XJJZS Туш Полица Не Дупчење Бања Полица Трајни Кујна Складирање Кошница Бања Агол Полици Лепило Туш Caddy за Неодамнешно
XJJZS Туш Полица Не Дупчење Бања Полица Трајни Кујна Складирање Кошница Бања Агол Полици Лепило Туш Caddy за

★Триаголник : шик постоечкиот ѕид декорација раскошен декоративни ѕид полица полица шик ѕид рамка може

DEN 1320.24
Туш Caddy Вшмукување Чаша Постави Туш Полица Туш Кошница Една Секунда Инсталација БЕЗ Дупчење Отстранлив Вшмукување Неодамнешно
XMSH Бања Организатор Полици Крпа Рек Агол Полица Хартија Носителот Кука Тоалет Четка Слив Тапа, Бања Прибор Неодамнешно
Yeahii Мулти-Џеб Мрежа Туш Caddy Tote Торба Виси Преносни Toiletry Торба за Мажите и Жените Колеџ Dorm Essentials Неодамнешно
Yeahii Мулти-Џеб Мрежа Туш Caddy Tote Торба Виси Преносни Toiletry Торба за Мажите и Жените Колеџ Dorm Essentials

☂Оваа мрежа туш торба е направен од тешки и разноврсна мрежа, опремени со рачка која може да се користи �

DEN 599.76
Висат или Стојат Широк Модерна Чадор Rack во Бела Завршница Неодамнешно
Висат или Стојат Широк Модерна Чадор Rack во Бела Завршница

Модерен дизајн со строги линии од суштинско значење на квалитетот и едноставност.Карактеристики отвор

DEN 1713.84
LXD Бања Полици,Туш Агол Европската Бања Агол Триаголник Бања Агол Кошница Агол Рамка Бања Агол Рамка Триаголник Неодамнешно
Бања Caddy,Туш Кутија Удар Слободни Добар Капацитет Пластични Туш за Носител со Вода Послужавник за Дома - Неодамнешно
Бања Caddy,Туш Кутија Удар Слободни Добар Капацитет Пластични Туш за Носител со Вода Послужавник за Дома -

Овој производ доаѓа заедно со потрошувачка дупка, која дозволувајќи им на сува брзо и продолжување на р�

DEN 316.80
Zwj Туш Caddy Стаклена Полица Полица Туш Caddy 3 Слоја Бања Прибор Туш Полици Кошница Калено Стакло Полици Неодамнешно
Zwj Туш Caddy Стаклена Полица Полица Туш Caddy 3 Слоја Бања Прибор Туш Полици Кошница Калено Стакло Полици

✽ ПРОШИРУВА ПАРАПЕТ : цврсти парапет, проширува и задебелена, интегрирани заврши guard дизајн за да се спр�

DEN 1550.40
Идеален Стандард A9105AA ИОМ Агол Сапун Фах Хром Неодамнешно
Идеален Стандард A9105AA ИОМ Агол Сапун Фах Хром

Метал поддршка.Се снабдува со монтирање на комплет.Скриени fixings.Идеален Стандард ИОМ агол сапун кошница

DEN 1018.56