Крпа Железнички Рек Ѕид Монтирани Бања 2-Ниво Агол Полица Кошница со Кука - Триаголен Туш Caddy Организатор Багажник, ' Рѓа Доказ, Месинг, 16 инчи Висок

Крпа Железнички Рек Ѕид Монтирани Бања 2-Ниво Агол Полица Кошница со Кука - Триаголен Туш Caddy Организатор

DEN 2301.60

Неодамнешно

Това е достапна

Украсете Бања Простор, класичен и модерен дизајн, компатибилен со било бања оркестарот, одржување на објекти во склопот на рака.Моден designspace Штедење, суви и чисти, одржување на објекти на полица од раса бактерии.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Шрафовите за монтирање,Триаголник форма е добро за агол складирање, Дупки во дното, одвод на вода, да ги задржи на сушење.'РЃА ДОКАЗ : Направен од висок квалитет и солидно трајни месинг, за разлика од не' рѓосувачки челик, тоа никогаш нема да рѓа, Само туш тоа!!!. ♥Секој од нашите производи е внимателно избрана и тестирани за да се обезбеди совршено шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга, ние со нетрпение очекуваме да вашата цел.Ние секогаш ќе се стремиме да се направи подобро.Погоден за Сите Видови на Ѕидови : мазна плочки, нерамна плочки, мермер, стакло, матирано стакло, метал, цврсто дрво ѕидови и така натаму.Дури и нерамна ѕидови лесно можат да бидат опремени.Ѕид Туш Агол Кошница,се Организирате Вашата Бања со врвен Квалитет !Оваа туш caddy на триаголник агол дизајн со 2 ниво заштеда на повеќе простор и да ја задржите бања додатоци во ред .Таа користи скриен шраф за монтирање за лесна изглед на вашата бања или кујна ѕид.Високиот квалитет на производите се комбинираат стил и функционалност со издржливост за живот на задоволство на клиентите .Точка Име : Бања Агол Shelf Colour : Антички Brass Install : дупчење, повеќе firmly Net Тежина : околу 1220 g Mount : Ѕид Mounted Side Должина : 19 cm/ 7 inches Total Висина : 41 cm/ 16 inches Suitable за : дома, хотел, канцеларија,Изнајмување house Warm совети : Пакет се Вклучени : 1pcs Бања shelf Allow мало димензионални разлики поради различни рачни мерења.Можеби имаат мала боја разликата се должи на физичка reasons We се фокусира на правење клиенти уживајте во нашите производи по разумна цена.Ви благодариме за поддршката на нашите производи,ве молиме навратете често да се види што новите производи се достапни.Производот ќе пристигне во рок од 10-20 дена и може да се врати во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да не известите на е-маил.Дали сте уморни од неповолно туш caddies, виси над вашиот туш главата?Потоа се обиде монтажа овој ефикасен туш организатор агол кошница и да го зголеми просторот во вашата бања или туш!Издржливи и rustproof со една убава.

Додатоци на производот

ProvideE 3 еез Полица Кошница со Куки бања оркестарот Бања организатор Полици Бања прибор за Складирање Чување Неодамнешно
ARB Тиково и Специјалитети ACC584 Фиџи Када Седиште Caddy-5 Slats, Дрво Неодамнешно
ARB Тиково и Специјалитети ACC584 Фиџи Када Седиште Caddy-5 Slats, Дрво

Оценка "А" Плантажа Тиково.Солидни природни одделение на плантажа тиково, високо отпорни на влажни.Нема

DEN 1720.80
Happyyami Градина Црево Hangout Железо Градина Црево Закачалка Метал Вода Црево Ролна Должност Тапа Црево во Неодамнешно
Happyyami Градина Црево Hangout Железо Градина Црево Закачалка Метал Вода Црево Ролна Должност Тапа Црево во

Широка примена.Погоден за секој модерен или класичен дневна соба, бања, кујна и повеќе.Тоа е погодно да с

DEN 638.16
MAGT Бања Складирање Полица, Практични Фирма Туш Род Складирање Полица Организатор Фах Носителот Погодно Трајни Неодамнешно
ZHONGTAI Туш Caddy Полица Месинг Бања Туш Организатор Триаголник Кошница Рек Нордиските Туш кабина Бања Ѕид Неодамнешно
ZHONGTAI Туш Caddy Полица Месинг Бања Туш Организатор Триаголник Кошница Рек Нордиските Туш кабина Бања Ѕид

Лесен за Инсталација : Оваа бања caddy може да се инсталира лесно рок од неколку минути.Тоа е многу погодно

DEN 799.20
Dailyart Виси Туш Caddy, Туш Главата Caddy Виси Складирање Организатор над Туш Главата Алуминиум Шампон за Неодамнешно
Dailyart Виси Туш Caddy, Туш Главата Caddy Виси Складирање Организатор над Туш Главата Алуминиум Шампон за

СИТЕВОЕДНО ДИЗАЈН ЕДНОСТАВНА ТУШ CADDY : 2 длабоко полиците, 1 сапун кошница, 2 куки.Нашите туш caddy е направен

DEN 647.76
Висат или Стојат Широк Модерна Чадор Rack во Бела Завршница Неодамнешно
Висат или Стојат Широк Модерна Чадор Rack во Бела Завршница

Модерен дизајн со строги линии од суштинско значење на квалитетот и едноставност.Карактеристики отвор

DEN 1713.84
Бања Полици Бања Рек Бања Складирање Бања Полица Бања Полица Туш Caddy Виси Бања Полица Не Дупчење Туш Полици Неодамнешно
Newmind Работи Спортски Градите Торба Пешачење Кампување Улица Ден Пакет со Слушалка Дупка Неодамнешно
Newmind Работи Спортски Градите Торба Пешачење Кампување Улица Ден Пакет со Слушалка Дупка

* Овој стилски градите торба направени од издржлив најлон и тешки патентите за долго време да го користи

DEN 455.76
Бања Туш Складирање Caddy Носителот, Туш Кошница, Бања Складирање,Ѕид Монтирани Без Дупчење Лепило за Складирање Неодамнешно
YYYHD Лебди Полици Ѕид Монтирани,Лебдејќи Полици Бања Пол Полица Туш Складирање Рек Никаква Трага Организатор Неодамнешно
WANGYUMI Железо Кујна Бања Туш Полица за Складирање Вшмукување Кошница Caddy Рек Едноставна Неодамнешно
WANGYUMI Железо Кујна Бања Туш Полица за Складирање Вшмукување Кошница Caddy Рек Едноставна

▷Водоотпорен и заштита од ' рѓа, на полици со висок квалитет на железо ▷Ѕид монтиран и не дупчење е потр

DEN 1912.80
Бања Складирање Полица, Шампон Носителот Шупливи Дизајн за Просторија за Капење за Хотел Неодамнешно
Бања Складирање Полица, Шампон Носителот Шупливи Дизајн за Просторија за Капење за Хотел

Практичен и удобен бања додаток за ставање шампон или туш гел.Прикачување на чување на полица да туш род

DEN 2248.80
Алуминиум Бања Полица Туш, Сапун, Шампон Козметички Полици Бања Прибор Кујна Складирање Организатор Рек Носителот Неодамнешно
YGpretty 2Pack Пластични Складирање Кошница со Рачки, Туш Caddy Tote Преносни Организатор Кантите за Бања, Неодамнешно
YGpretty 2Pack Пластични Складирање Кошница со Рачки, Туш Caddy Tote Преносни Организатор Кантите за Бања,

【Повеќе функции】 : се Применуваат за било место : купатило, кујна, универзитет соба, перење, паркинг (над

DEN 455.76