Реверзибилна Сатен Хаубата Коса Капи Двоен Слој Сон Ноќ Капа на Глава Покритие Капа за Кадрава Еластичен Косата Додатоци

Реверзибилна Сатен Хаубата Коса Капи Двоен Слој Сон Ноќ Капа на Глава Покритие Капа за Кадрава Еластичен Косата

DEN 455.76

Неодамнешно

Това е достапна

Тоа се чувствува соодветно дебели и двојно двострано.Нега на коса - Од Свила Хаубата може да максимално го печат влага на косата и да се зголеми брилијантен сјај.На свила коса хаубата може да заврши на вашата коса како на косата бенд додека сте миење на лицето и кожата-да се грижат.И тоа е особено за долга коса и тикер губење на жените.Оваа свила хаубата за природна коса може да се спречи вода и нега на кожата од допирање и навлажнувачки на вашата коса.Што заслужува една убава коса хаубата да уживате во вашиот живот!Екстра Големи Димензии : Оваа свила косата со шамија за спиење на обемот на главата е 22-33 инч.Премиум Квалитет - полиестер највисок квалитет и свила зголеми breathability и греење перформанси на губење на хаубата.Оваа bonnets за жените се заштити вашата коса да Max.Хаубата ќе го задржи заштитна масло исклучување на перница и вашиот кревет уредни и чисти.Со оваа свила капа, никогаш нема да се грижите за губење на во твоето лице.Моторот покрива за жените се способни да се врзуваат и заврши на вашата коса лесно.Жените хаубата го прави сигурни дека вашата коса не се лизга и не-влажни£ и го задржува прашина надвор од вашата коса кога чистење на домот.Моторот покрива за жени беше воздух-сува, го прави производот се повеќе издржливи.Жените bonnets ќе остане на сит цела ноќ.Натпреварот со свила pillowcase, ќе уживате во сладок сон.За Повеќе Фризури : хаубата е дизајниран со природни влакна во умот, но тие не се само добри за кадрици, плетенки, откачен или wiry.Таписерии Изработка - Супер висока технологија на печатење прави моделот јасно и не е лесно да се фаќа за исклучување.Така убави за вашите да се носат, и никогаш не одат надвор од стил.Мулти-сценарио Use - хаубата спиење капа ноќ шапка држи вашата коса од зачестеноста и стил го прави многу полесно.Светла Сатен Хаубата На свила коса хаубата усвојува прекрасни.Една големина одговара на скоро било која големина на глава или должината и дебелината на косата.Покрај тоа, свила коса хаубата е она што ви е потребно за да се спречи губење на косата во задниот дел од главата.Тоа може да се заштити вашата коса во секој начин и да се намали триење во спиење.Идеален Подарок за Нова Година, Валентин, Денот на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Роденденот.Ќе ја добиете вашата убавина одмор, било да е тоа нап или спиење целосна ноќ.Остане На Сит Сите Ноќ - квалитетот на свила хаубата за кадрава коса е неверојатен.Косата Заштитник : Може да се заклучи губење на влага, зголемување на убава коса burnish.

Додатоци на производот

Ноќ На Вештерките - Стара Маса Со Свеќи Бања Капа Со Прилагодливи Еластична Бенд Стилски Туш Капа За Жените Неодамнешно
Ghaywrah Туш Капа за Жени/Мажи, Обновливи Водоотпорен Големи Туш Капа Со Прилагодливи Функција Во Големина, Неодамнешно
Ghaywrah Туш Капа за Жени/Мажи, Обновливи Водоотпорен Големи Туш Капа Со Прилагодливи Функција Во Големина,

[туш капа прилагодливи во големина] туш капа е ново надградува, и еластична бенд има прилагодлива голем�

DEN 479.76
Жените Големи Сатен Хаубата со Прилагодливи Тока, Двоен Слој, Boho Шема Туш Спиење Капа за Коса Капак (Зголеми) Неодамнешно
Cheetah Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш Неодамнешно
Екстра Долг Сатен Хаубата за Плетенки Мека Dreadlock Опфаќа Ноќно Спиење Капи за Жените Долга Кадрава Коса Неодамнешно
Екстра Долг Сатен Хаубата за Плетенки Мека Dreadlock Опфаќа Ноќно Спиење Капи за Жените Долга Кадрава Коса

Еден Слој Свилакако Poylester,Лесни,Меки и Дише,Удобно да Спијат во.Пакет се Вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Долго Сате

DEN 143.76
AIKENING Мода Бејзбол Капа Симпатична Убава Цртан филм Девојка Коса Curler Работи Шапка Удобно Прилагодливи Неодамнешно
AIKENING Мода Бејзбол Капа Симпатична Убава Цртан филм Девојка Коса Curler Работи Шапка Удобно Прилагодливи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 624.00
Lurrose 10 Пара Пластични Уво Опфаќа Професионални Водоотпорен Уво Заштитници Црна Обновливи Уво Покрие Earmuffs Неодамнешно
Симпатична Смешно Боксер Куче Куче Работи Капа Со Копчиња И Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Капа За Неодамнешно
EXCEART 3pcs Сатен Свила Наредени Спиење Капа Beanie Шапка Еластична Ноќ Headwear Turban Спиење Капа Мешана Неодамнешно
EXCEART 3pcs Сатен Свила Наредени Спиење Капа Beanie Шапка Еластична Ноќ Headwear Turban Спиење Капа Мешана

turban туш капа Мека двојноlayer сатен помага да ја задржат влагата во вашата коса,да го Чува вашата коса стил

DEN 359.76
Симпатична Alpacas Модел со Природата Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Неодамнешно
Симпатична Alpacas Модел со Природата Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш

3 ПАРЧЕ КРПА SET Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 ин�

DEN 2287.20
Апстракт Peony Flowers2 Водоотпорен Туш Капа Двојно Слоеви Бања Капа Со Прилагодливи Еластична Бенд Стилски Неодамнешно
Апстракт Peony Flowers2 Водоотпорен Туш Капа Двојно Слоеви Бања Капа Со Прилагодливи Еластична Бенд Стилски

Практично, Убаво Туш Капа Кога Ќе Сакате Да Се Задржи Вашата Коса, Сува И Заштита На Вашиот Стил, Додека �

DEN 88.56
qfkj Работи шапка 2 ПАРЧИЊА Старечки Шапка Анти-Навремено Коса Покрие Работа Капа Неодамнешно
qfkj Работи шапка 2 ПАРЧИЊА Старечки Шапка Анти-Навремено Коса Покрие Работа Капа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 359.76
Aibilye Туш Капа, 3Pcs Туш Капа За Жените,Туш Капа За Деца, Двојно Водоотпорен,за Нега на Коса Капа,Салон Туш Неодамнешно
Aibilye Туш Капа, 3Pcs Туш Капа За Жените,Туш Капа За Деца, Двојно Водоотпорен,за Нега на Коса Капа,Салон Туш

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : туш капа е направен од висок qualty еколошки пријателски материјал, содржат убава поли�

DEN 239.76
Saguaros На Зајдисонце Печатени Двојно Водоотпорен Туш Капа,Туш Капа За Жените Обновливи Водоотпорен Туш Капи Неодамнешно
ELIHAIR Деца Beanie Спиење Капи Хаубата за Ноќно Спиење Капа Свилен Наредени Сатен Хаубата со Прилагодливи Неодамнешно
ELIHAIR Деца Beanie Спиење Капи Хаубата за Ноќно Спиење Капа Свилен Наредени Сатен Хаубата со Прилагодливи

Високо Квалитетен Материјал : beanie внатрешниот е премиум свилен сатен да се намали коса триење , и заплит�

DEN 407.76
Черепот И Музика Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи Неодамнешно
Черепот И Музика Работи Капа со Копчиња и Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Bouffant Капи за Жени Мажи

Дише Ткаенини : косата опфаќа се направени од премиум воздухпорозни ткаенина,нема да биде жешка заостан

DEN 335.76
100PCS за Еднократна употреба Губење на Нето-Не-Плетени Bouffant Капа Еластична Глава Покритие Откачи-Граничи Неодамнешно
Свилен Durag Капи Еластичен Бран Капа Долга Опашка Headscarf Еластична Широки Ремени Headwraps за Мажи (Темно Неодамнешно
Свилен Durag Капи Еластичен Бран Капа Долга Опашка Headscarf Еластична Широки Ремени Headwraps за Мажи (Темно

Свилен durag бран капа сет : ќе добиете 4 парчиња на капи кој се состои од 2 дизајни, долга опашка капа и бран

DEN 182.16
Крава Место Печатени Туш Капа За Жените Обновливи Капење Коса Капа Со Еластична Двојно Водоотпорен Бања Капа Неодамнешно