Домот Фламинго Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш

Домот Фламинго Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење

DEN 1298.40

Неодамнешно

Това е достапна

3 ПАРЧЕ КРПА SET - Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 инч.Со прилагодливи Лепенка и еластична ремени за која било големина.МАТЕРИЈАЛ - Корални Руно Направени од полиестер.Мека,дише,удобно ,абсорбента и не падне, без оштетување на косата и кожата-пријателски.И без разлика ладен или топол ден, останете атмосфера на сите цела година.Безбедна : Силна велкро затворање & трајни еластичен еластична бенд за прилагодливи и удобно се вклопуваат.Силна широк & долго велкро гарантира заврши никогаш не се лизга или паѓа надвор.ИДЕАЛЕН ПОДАРОЦИ - Ова заврши бања пешкир поставува е практичен подарок за жените, девојка, или девојка на прилики за спа,патување, плажа, туш,салата,ученичкиот дом на Божиќ,денот на Благодарноста,Нова година, за Денот на Вљубените подароци.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : машина перат/рака мие и сува.Оваа спа поставите станува помек секој пат кога тоа е машина измиени.Ние препорачуваме перење откако пред носење.Потоа, како што минуваше времето, станува помек и поудобно.Карактеристики : - Направени од Високо-одделение корални руно ткаенина, лесна и мека, може да се апсорбираат вода брзо - Супер абсорбента и ултра лесен - Една големина одговара на повеќето,4 прилагодливи копче затворање, магија налепница и еластична врвот. - Не носат крзно,не исчезнат,мека и дише - Лесно да се земе и исклучување со велкро прицврстување - Машина Перат,ја Собори или Висат Сува.Еко-пријателски Печатење Ние ги користиме реактивен технологија на печатење до боја на крпи.HF-RS-течност за намалување на системот може да се направи подобро постојаност на боја.Затоа нашите крпи се издржливи и анти-бледнее, на боја исто така е повеќе светли и убави.На реактивна печати зелена и еколошки боење процес, кој е природна и без стимулација на човечкото тело, па тоа е здраво и безбедно за вас и вашето семејство.Разни Прилики Совршен за завиткување сами по релаксирачка бања и освежувачко туширање.Без разлика дали сте дома, колеџ ученичкиот дом, фитнес, сауна, соба, бањата или на плажа како прикривање.Уживајте во пријатна момент cuddled во овој заврши.На крпа и завиткајте е убав подарок за пријател или семејство што го сакаш.Сет вклучува : 1 Бања пешкир : 31.5" x 60"?80*150 CM? 1 Сува Коса Капа : 9.8" x 25.6"?25*65 CM? 1 Headband : 5.9" x 8.7"?15*22 CM?Топло answer : ___________________________ Note : - вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина, и светлината -за Било какви прашања ,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние посветена на 100% задоволството на нашите клиенти.

Додатоци на производот

Реверзибилна Сатен Хаубата Коса Капи Двоен Слој Сон Ноќ Капа на Глава Покритие Капа за Кадрава Еластичен Косата Неодамнешно
Стрелките Или Гром Луксузни Туш Капа За Жените Водоотпорен, Обновливи Туш Капа За Жените Peva Поставата Неодамнешно
Стрелките Или Гром Луксузни Туш Капа За Жените Водоотпорен, Обновливи Туш Капа За Жените Peva Поставата

Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење.Туш Капа Полиестер : Одговара На Сите Глава Големина ,Се Добра Опци

DEN 125.04
Уметноста Бубамара Песни Печатени Туш Капа За Жените Обновливи Капење Коса Капа Со Еластична Двојно Водоотпорен Неодамнешно
Камилица Туш Капа Жените Двоен Слој Водоотпорен Бања Капа Ева Поставата Дизајн За Сите Коса Должина Неодамнешно
Камилица Туш Капа Жените Двоен Слој Водоотпорен Бања Капа Ева Поставата Дизајн За Сите Коса Должина

Дизајн Опис : Целосна Ширина Печатење.Туш Капа Полиестер : Одговара На Сите Глава Големина ,Се Добра Опци

DEN 125.04
Buybai Вратоврска Боја Сатен Спиење Хаубата Прилагодливи Водоотпорен Туш Капа Лесна Тежина Спиењето Капа Неодамнешно
Buybai Вратоврска Боја Сатен Спиење Хаубата Прилагодливи Водоотпорен Туш Капа Лесна Тежина Спиењето Капа

[ Мек Материјал ] Деца bonnets за спиење е изработена од мек мазна сатен материјал со удобно чувство на допи�

DEN 143.76
Апстракт Peony Flowers2 Водоотпорен Туш Капа Двојно Слоеви Бања Капа Со Прилагодливи Еластична Бенд Стилски Неодамнешно
Апстракт Peony Flowers2 Водоотпорен Туш Капа Двојно Слоеви Бања Капа Со Прилагодливи Еластична Бенд Стилски

Практично, Убаво Туш Капа Кога Ќе Сакате Да Се Задржи Вашата Коса, Сува И Заштита На Вашиот Стил, Додека �

DEN 88.56
PENGHU Туш Капа, Сува Коса Капа, Женски Абсорбента Косата Сува Коса Крпа, Крпа, Сува Туш Капа, Женска Торба Неодамнешно
PENGHU Туш Капа, Сува Коса Капа, Женски Абсорбента Косата Сува Коса Крпа, Крпа, Сува Туш Капа, Женска Торба

Туш Капи 1, сува коса, туш капа тежи околу 76g, богата со пената, големи областа за контакт со коса, добра ап�

DEN 1596.00
Убавина Градот Сатен Свила Хаубата Екстра Големи Димензии Широк Долго Двоен Слој Спиење Капа за Жени Неодамнешно
Убавина Градот Сатен Свила Хаубата Екстра Големи Димензии Широк Долго Двоен Слој Спиење Капа за Жени

Рака Мие Само.ПРЕМИУМ САТЕН МАТЕРИЈАЛ XТРА ДОЛГО СВИЛА ХАУБАТА КАПА Лесни, дише и премиум сатен материј�

DEN 2193.60
Канабис Шема Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Облека,Брзо Сушење за Спа,Плажа,Туш Неодамнешно
Chalier Сатен Хаубата Наредени Спиење Капа Beanie Топло Slouchy Свила Шамар Капа Коса Заврши за Спиење Светло Неодамнешно
Chalier Сатен Хаубата Наредени Спиење Капа Beanie Топло Slouchy Свила Шамар Капа Коса Заврши за Спиење Светло

Удобно материјал : Нашата сатен коса хаубата шамар капа се направени од удобни материјали, надворешниот

DEN 191.76
2 Пакет Polka Точки се Зголеми Црвено Работа капи со Sweatband за Жените и Мажите, Bouffant Чистење Turban Неодамнешно
2 Пакет Polka Точки се Зголеми Црвено Работа капи со Sweatband за Жените и Мажите, Bouffant Чистење Turban

Ова хипхоп тип на работно капа е многу стилски и окофаќање, печатени со различни живописни шеми, правејќ

DEN 359.52
Водоотпорен Туш Капи За Девојки , за Обновливи Туш Капа За Деца , Сатен Хаубата Заштита на Косата со туш капа Неодамнешно
EXCEART 3pcs Сатен Свила Наредени Спиење Капа Beanie Шапка Еластична Ноќ Headwear Turban Спиење Капа Мешана Неодамнешно
EXCEART 3pcs Сатен Свила Наредени Спиење Капа Beanie Шапка Еластична Ноќ Headwear Turban Спиење Капа Мешана

turban туш капа Мека двојноlayer сатен помага да ја задржат влагата во вашата коса,да го Чува вашата коса стил

DEN 359.76
ELIHAIR Деца Beanie Спиење Капи Хаубата за Ноќно Спиење Капа Свилен Наредени Сатен Хаубата со Прилагодливи Неодамнешно
ELIHAIR Деца Beanie Спиење Капи Хаубата за Ноќно Спиење Капа Свилен Наредени Сатен Хаубата со Прилагодливи

Високо Квалитетен Материјал : beanie внатрешниот е премиум свилен сатен да се намали коса триење , и заплит�

DEN 407.76
Виолетова Waterlily Капи За Капење) За Жени Неодамнешно
Виолетова Waterlily Капи За Капење) За Жени

Практично, Убаво Туш Капа Кога Ќе Сакате Да Се Задржи Вашата Коса, Сува И Заштита На Вашиот Стил, Додека �

DEN 88.56
OSALADI 2 парчиња Високо водат Еден слој Сатен Спиење Капи за Нега на Коса Капи за Капење Капи Неодамнешно
OSALADI 2 парчиња Високо водат Еден слој Сатен Спиење Капи за Нега на Коса Капи за Капење Капи

не се користи како ноќ капа, но исто така погоден за миење на лицето, капење, јадење, итн.Тоа може да се за�

DEN 237.36
Симпатична Alpacas Модел со Природата Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш Неодамнешно
Симпатична Alpacas Модел со Природата Бања Пешкир Заврши со Сува Коса, Туш Капа, Прилагодлив Затворање Туш

3 ПАРЧЕ КРПА SET Оваа група вклучува 1 bathrobe крпа 59 X 31.5 инч, 1 Headband 8.7 X 5.9 инчен, и 1 Сува Коса Капа Беа 25,5 X 9.8 ин�

DEN 2287.20
100PCS за Еднократна употреба Губење на Нето-Не-Плетени Bouffant Капа Еластична Глава Покритие Откачи-Граничи Неодамнешно