Mcgill Хартија Цвет Алатка За Полнење, Топката Алатки, 4-Пакет

Mcgill Хартија Цвет Алатка За Полнење, Топката Алатки, 4-Пакет

DEN 368.40

Неодамнешно

Това е достапна

Пакет Димензии : 5 L x 9 H x 1.35 W (инчи).Пакет Тежина : 0.32 фунти.Земја на Потекло : Кина.Тип На Производ : Дома Додатоци.MCGILL-Хартија Црешни Алатка за Полнење.Бидете реални 3 D цвеќиња од хартија, користејќи Хартија Црешни Удар Систем.Само удар на хартија форми, се манипулира форми со Хартија Цвет Алатки за да додадете димензија и лепак парчиња заедно.Повеќе удари се потребни за да се создаде секој 3 D цвет (удари сите се продава одделно).Овој пакет содржи Хартија Црешни Алатка за Полнење со прав обратна пинцети, три двојно-заврши топката перо алатки (1mm/5мм, 2mm/6mm, 3мм/8мм), и еден за чување (6-1/2x3-1/2x1/2 инчи).Удари не се вклучени.Увезени.

Додатоци на производот

Newmind Агол Позаоблена Хартија Панч Картичка Фото Машина Алатка Занаети DIY Srapbooking Перфоратор - 5mm Неодамнешно
Newmind Агол Позаоблена Хартија Панч Картичка Фото Машина Алатка Занаети DIY Srapbooking Перфоратор - 5mm

* Метални дупка удари вклучуваат кафез да го фати дупка парчиња и да се намали хаос.На содржана белешки м

DEN 293.52
SmartSign-АД-0005 Тешки Дупка Панч | 5 Високо, Сребро. Неодамнешно
SmartSign-АД-0005 Тешки Дупка Панч | 5 Високо, Сребро.

ТЕШКИДОЛЖНОСТ.Оваа тешкидолжност дупка удар е дизајниран да стиска преку нашите алуминиум оган extinguisher

DEN 958.80
Ангел Занаети Удар 1-Инчен 2.5 cm хартија удари рачно изработени Занаетчиски Scrapbooking Алатка Хартија Удар Неодамнешно
Ангел Занаети Удар 1-Инчен 2.5 cm хартија удари рачно изработени Занаетчиски Scrapbooking Алатка Хартија Удар

1.Пролетакција лост прави удар полесно и поудобно да го користите и нежен вашите раце 2.Се создаде матриц

DEN 143.76
LoveAloe Агол Позаоблена Хартија Удар Фото Машина Алатка Занает Агол Удар Хартија, Машина за Scrapbooking Материјали,Розова Неодамнешно
AIEX 3мм Круг Дупка Удар, Мали Рачни Хартија Удар, Мини Дупка Перфоратор Хартија Удар Punchers со Црна Зафат Неодамнешно
AIEX 3мм Круг Дупка Удар, Мали Рачни Хартија Удар, Мини Дупка Перфоратор Хартија Удар Punchers со Црна Зафат

Висок Квалитет : Тркалезна форма перфоратор, метални материјали, многу издржливи, со меки и удобни пласт

DEN 239.76
Fiskars X-Large Стискаш Удар, Хексагонални Неодамнешно Најдобра цена
Fiskars X-Large Стискаш Удар, Хексагонални

Користете чисто удирани со тупанициout дизајни како embellishments на домашен картички, бележник страници, кола

DEN 431.76
AIEX 3мм Круг Дупка Удар, Мали Рачни Хартија Удар, Мини Дупка Перфоратор Хартија Удар Punchers со Црна Зафат Неодамнешно
AIEX 3мм Круг Дупка Удар, Мали Рачни Хартија Удар, Мини Дупка Перфоратор Хартија Удар Punchers со Црна Зафат

Висок Квалитет : Тркалезна форма перфоратор, метални материјали, многу издржливи, со меки и удобни пласт

DEN 239.76
Клипови 1pc 3 инчен ева Пена Удар Занает Удар troqueladora de Papel Деца Бележник Хартија Машина Scrapbooking Неодамнешно
Клипови 1pc 3 инчен ева Пена Удар Занает Удар troqueladora de Papel Деца Бележник Хартија Машина Scrapbooking

Боја : ангел.Пакетот Вклучува : 1pc / картичка 5 Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на проекти,училиште б

DEN 912.00
Клипови 3 Пеперутка ЕВА Пена Перфоратор Хартија, Машина за Поздрав Картичка рачно изработени DIY Занает Удар Неодамнешно
Healifty 3pcs Хартија Punchers Круг Облик Занает Дупка Удари Мини Хартија Дупка Punchers за Градинка Учител Неодамнешно
Healifty 3pcs Хартија Punchers Круг Облик Занает Дупка Удари Мини Хартија Дупка Punchers за Градинка Учител

Голем DIY Хартија, Занает Втиснување Машина Kraft Хартија Подарок Картичка Бележник за Деца DIY Занает Декор�

DEN 2198.40
Клипови 1.5-3 Висат ознака DIY Удар Занает Дупка Удар ева Пена Перфоратор Деца Бележник Хартија Машина Scrapbooking Неодамнешно
Клипови 3 инчен(7.5 cm) Цвет Форма на ева Пена Удар Занает Удар Scrapbooking Машина troqueladora de Papel Хартија Неодамнешно
Клипови 3 инчен(7.5 cm) Цвет Форма на ева Пена Удар Занает Удар Scrapbooking Машина troqueladora de Papel Хартија

Пакетот Вклучува : 1pc / картичка 5 материјал : ABS+цинк легура 6 Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на про�

DEN 770.40
MHHSPOL Рачни Дупка Хартија Удар,2 парчиња Еден Дупка Хартија Удар Punchers Преносни Рачен Перфоратор Притиснете Неодамнешно
Eisenthaler ЕП-30/5мм Отворот панч/eyeletter поставување алатка за врзување на хартија (Scrapbooking) Неодамнешно
Eisenthaler ЕП-30/5мм Отворот панч/eyeletter поставување алатка за врзување на хартија (Scrapbooking)

Дупка со дијаметар 5 милиметри.Погоден за хартија, картон и пластика (до 1.5 мм).Прилагодливи водич 1.01.52 cm.У

DEN 133.44
2 Парчиња Божиќ Ознака Удар Агол Машина 3 во 1 Агол Хартија Удар Позаоблена Ознака Форма Лост Акција Занает Неодамнешно
X-DREE Сребрен Тон Метал Еден Овален Облик Дупка Удар со Рака Алатка за Хартија Картичка(Herramienta став perforar Неодамнешно
Bostitch Канцеларија 3 Дупка Удар, Трајни Метал,Гумена База, 12 Листови, Бели (KT-HP12-БЕЛА), 1-Пакет Неодамнешно
Bostitch Канцеларија 3 Дупка Удар, Трајни Метал,Гумена База, 12 Листови, Бели (KT-HP12-БЕЛА), 1-Пакет

Класичен 3дупка за конфигурација 12 лист капацитет за рефус удирање.Издржливи метална конструкција за д�

DEN 287.76
DECOP Врежана Занает Удар 32-милиметри (1.25 инчи) Симпатична Цвет Неодамнешно
DECOP Врежана Занает Удар 32-милиметри (1.25 инчи) Симпатична Цвет

Занает перфоратор за рачно изработени хартија занаети.Симпатична цвет дизајн.Ембос и удар во едно.Совр�

DEN 479.76