2 Парчиња Божиќ Ознака Удар Агол Машина 3 во 1 Агол Хартија Удар Позаоблена Ознака Форма Лост Акција Занает Удар за Божиќ Сегашноста Одлуки,DIY Занаети Проекти, Фото М?

2 Парчиња Божиќ Ознака Удар Агол Машина 3 во 1 Агол Хартија Удар Позаоблена Ознака Форма Лост Акција Занает

DEN 638.16

Неодамнешно

Това е достапна

Она што ќе добиете : пакет доаѓа со 1 парче 3 во 1 агол позаоблена удар и 1 ознаката за обликот на менувачот акција занает удар, 2 различни стилови на удар може подобро да одговара на вашите дневни прирачник потреби.Големина детали : компактниот агол позаоблена машина е дизајниран со 4 mm, 7 mm 10 mm агол радиус, кои се убаво за хартија, занает проекти; И ознаката за обликот на менувачот акција занает удар е погоден за создавање на ознаки во 3 ширини од 1,5 инчи, 2 инчи, 2.5 инчен со која било должина, различни големини може да ги исполни вашите различни потреби.Издржливи да го користите : аголот позаоблена удар е изработен од квалитетни пластични школка и нерѓосувачки челик сечење нож, со цврсти и издржливи пластични школка е брус-слободна и мазна, обезбедување удобно користење и долгорочна употреба, од не ' рѓосувачки челик сечење нож се посочи доволно за да се обезбеди прецизно сечење, што резултира во уредни и чисти изглед.Лесен за употреба : одберете потребниот материјал и го стави во слотот, едноставно им помогнам на агол на хартија навнатре додека не е правилно поставена на водич, и потоа притиснете рачката надолу, процесот е едноставен и ефективен начин.Широко се применува : круг хартија удар може да се намали јасно се намали од картичка хартија, бележник хартија, kraft хартија, итн., погодни за сечење хартија, фотографии, scrapbooks, бизнис картички или подарок картички; Овие снимки можат да го остварат децата боја за појавување на способност и рацете на способност, и, исто така, им овозможи на возрасните да се направи исклучителна производи со рака.Каде да го користите : Тоа може да се намали јасно се намали од картичка хартија, бележник хартија, kraft хартија, итн.Погодни за сечење хартија, фотографии, scrapbooks, бизнис картички или подарок картички.Овие снимки можат да го остварат децата боја за појавување на способност и рацете на способност, и, исто така, им овозможи на возрасните да се направи исклучителна производи со рака.Лесен за употреба : Одберете потребниот материјал и го стави во слотот, едноставно им помогнам на агол на хартија навнатре додека не е правилно поставена на водич, и потоа притиснете рачката надолу, процесот е едноставен и ефективен начин.

Material: plastic, stainless steel
Color: as picture shows
Size: as picture shows
Quantity: 2 pieces
Package include:
1 Piece 3 in 1 corner rounder punch :
1 Piece tag shape lever action craft punch :
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :
The color might exist slightly difference due to different displays. :

Додатоци на производот

Healifty 3pcs Хартија Punchers Круг Облик Занает Дупка Удари Мини Хартија Дупка Punchers за Градинка Учител Неодамнешно
Healifty 3pcs Хартија Punchers Круг Облик Занает Дупка Удари Мини Хартија Дупка Punchers за Градинка Учител

Голем DIY Хартија, Занает Втиснување Машина Kraft Хартија Подарок Картичка Бележник за Деца DIY Занает Декор�

DEN 2198.40
Клипови 1pc 3 инчен ева Пена Удар Занает Удар troqueladora de Papel Деца Бележник Хартија Машина Scrapbooking Неодамнешно
Клипови 1pc 3 инчен ева Пена Удар Занает Удар troqueladora de Papel Деца Бележник Хартија Машина Scrapbooking

Боја : ангел.Пакетот Вклучува : 1pc / картичка 5 Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на проекти,училиште б

DEN 912.00
SmartSign-АД-0005 Тешки Дупка Панч | 5 Високо, Сребро. Неодамнешно
SmartSign-АД-0005 Тешки Дупка Панч | 5 Високо, Сребро.

ТЕШКИДОЛЖНОСТ.Оваа тешкидолжност дупка удар е дизајниран да стиска преку нашите алуминиум оган extinguisher

DEN 958.80
Клипови 3 Пеперутка ЕВА Пена Перфоратор Хартија, Машина за Поздрав Картичка рачно изработени DIY Занает Удар Неодамнешно
Клипови 3 инчен(7.5 cm) Цвет Форма на ева Пена Удар Занает Удар Scrapbooking Машина troqueladora de Papel Хартија Неодамнешно
Клипови 3 инчен(7.5 cm) Цвет Форма на ева Пена Удар Занает Удар Scrapbooking Машина troqueladora de Papel Хартија

Пакетот Вклучува : 1pc / картичка 5 материјал : ABS+цинк легура 6 Идеален за ЕВА пена,хартија изработка на про�

DEN 770.40
Fiskars X-Large Стискаш Удар, Хексагонални Неодамнешно Најдобра цена
Fiskars X-Large Стискаш Удар, Хексагонални

Користете чисто удирани со тупанициout дизајни како embellishments на домашен картички, бележник страници, кола

DEN 431.76
Bostitch Канцеларија 3 Дупка Удар, Трајни Метал,Гумена База, 12 Листови, Бели (KT-HP12-БЕЛА), 1-Пакет Неодамнешно
Bostitch Канцеларија 3 Дупка Удар, Трајни Метал,Гумена База, 12 Листови, Бели (KT-HP12-БЕЛА), 1-Пакет

Класичен 3дупка за конфигурација 12 лист капацитет за рефус удирање.Издржливи метална конструкција за д�

DEN 287.76
Newmind Агол Позаоблена Хартија Панч Картичка Фото Машина Алатка Занаети DIY Srapbooking Перфоратор - 5mm Неодамнешно
Newmind Агол Позаоблена Хартија Панч Картичка Фото Машина Алатка Занаети DIY Srapbooking Перфоратор - 5mm

* Метални дупка удари вклучуваат кафез да го фати дупка парчиња и да се намали хаос.На содржана белешки м

DEN 293.52
AIEX 3мм Круг Дупка Удар, Мали Рачни Хартија Удар, Мини Дупка Перфоратор Хартија Удар Punchers со Црна Зафат Неодамнешно
AIEX 3мм Круг Дупка Удар, Мали Рачни Хартија Удар, Мини Дупка Перфоратор Хартија Удар Punchers со Црна Зафат

Висок Квалитет : Тркалезна форма перфоратор, метални материјали, многу издржливи, со меки и удобни пласт

DEN 239.76
MHHSPOL Рачни Дупка Хартија Удар,2 парчиња Еден Дупка Хартија Удар Punchers Преносни Рачен Перфоратор Притиснете Неодамнешно
DECOP Врежана Занает Удар 32-милиметри (1.25 инчи) Симпатична Цвет Неодамнешно
DECOP Врежана Занает Удар 32-милиметри (1.25 инчи) Симпатична Цвет

Занает перфоратор за рачно изработени хартија занаети.Симпатична цвет дизајн.Ембос и удар во едно.Совр�

DEN 479.76
Eisenthaler ЕП-30/5мм Отворот панч/eyeletter поставување алатка за врзување на хартија (Scrapbooking) Неодамнешно
Eisenthaler ЕП-30/5мм Отворот панч/eyeletter поставување алатка за врзување на хартија (Scrapbooking)

Дупка со дијаметар 5 милиметри.Погоден за хартија, картон и пластика (до 1.5 мм).Прилагодливи водич 1.01.52 cm.У

DEN 133.44
Ангел Занаети Удар 1-Инчен 2.5 cm хартија удари рачно изработени Занаетчиски Scrapbooking Алатка Хартија Удар Неодамнешно
Ангел Занаети Удар 1-Инчен 2.5 cm хартија удари рачно изработени Занаетчиски Scrapbooking Алатка Хартија Удар

1.Пролетакција лост прави удар полесно и поудобно да го користите и нежен вашите раце 2.Се создаде матриц

DEN 143.76
LoveAloe Агол Позаоблена Хартија Удар Фото Машина Алатка Занает Агол Удар Хартија, Машина за Scrapbooking Материјали,Розова Неодамнешно
Клипови 1.5-3 Висат ознака DIY Удар Занает Дупка Удар ева Пена Перфоратор Деца Бележник Хартија Машина Scrapbooking Неодамнешно
X-DREE Сребрен Тон Метал Еден Овален Облик Дупка Удар со Рака Алатка за Хартија Картичка(Herramienta став perforar Неодамнешно
AIEX 3мм Круг Дупка Удар, Мали Рачни Хартија Удар, Мини Дупка Перфоратор Хартија Удар Punchers со Црна Зафат Неодамнешно
AIEX 3мм Круг Дупка Удар, Мали Рачни Хартија Удар, Мини Дупка Перфоратор Хартија Удар Punchers со Црна Зафат

Висок Квалитет : Тркалезна форма перфоратор, метални материјали, многу издржливи, со меки и удобни пласт

DEN 239.76