1000 Парчиња Божиќ Украс Закачалка String со Snap Fastener Божиќ Украс Виси на Јажиња сврзувачки елементи за Елка Партија Декорација (Сребро)

1000 Парчиња Божиќ Украс Закачалка String со Snap Fastener Божиќ Украс Виси на Јажиња сврзувачки елементи за

-118 %

DEN 263.76

Неодамнешно

Това е достапна

Голема количина : пакетот доаѓа со 1000 парчиња на Божиќ украс закачалка жици, достапни во 10 снопови, доволно да ги задоволи вашите дневни виси декоративни барања.Квалитет на материјалот : овие Божиќ украс виси јаже сврзувачки елементи се изработени од полиестер, трајни, обновливи и мека, и snap fastener е направен од пластични материјали, уредни и лесно да се користи, кој е добар избор за Божиќ украс и декорација.Разноврсна употреба : snap заклучување Божиќ украс жици можат да се применат за облека ознаки, подарок украси и многу други работи што сакате да се откажам; Можете да ги користите за декорација на вашиот елка на Божиќ или за секојдневна куќа декорација, и bling изглед може да направи вашата декорација повеќе атрактивни.Практично да се применуваат : Божиќ декорација закачалки имаат токи на двата краја од јаже, само притиснете го копчето за тока кога се инсталира, тогаш лесно може да се подели на тока на ист начин, едноставен и лесен за користење, зачувај вашето време и напор.Димензија : декорација виси fastener е околу 20 cm/ 7.9 инчи во должина, и 1.9 mm/ 0.07 инчи во дијаметар, која може да се примени за виси многу украси, носат празничната атмосфера на вашето семејство.Идеален за празнична се користи : Можете да ги красат вашите Новогодишни елки или Божиќни подароци со користење на овој пропелер string, својата bling изглед и удобен дизајн ќе направи вашата декорација повеќе деликатна и око-фаќање.Широк спектар на употреба : Можете да ги користите овие декорација осилото сврзувачки елементи за да се заврши Божиќ украси, како што виси светла топки, garlands, Божиќ чорапи; или партија украси, дома декор и така натаму.Карактеристики : Материјал : полиестер Боја : сребро Должина : 20 cm/ 7.88 инчи Пакетот вклучува : 1000 x Божиќ украс закачалка стрингови Белешки : бои може да постои мала разлика поради различни екрани.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.

Додатоци на производот

Meprotal 100 Парчиња Метал Божиќ Украс Куки S Облик на Куки за Божиќ Дрво Декорација Виси (Зелена), 1 X 30мм Неодамнешно
Meprotal 100 Парчиња Метал Божиќ Украс Куки S Облик на Куки за Божиќ Дрво Декорација Виси (Зелена), 1 X 30мм

✨【Пакет Содржина】100pack X Зелена Украс Куки ✨【Димензии】Големина : 31.8 cm / 1.180.7 инчен(LW); Кука Ширина : 1.1 cm /

DEN 191.76
72 Парчиња Кристал Елка Украси Кристал Монистра Гарланд Кристал Украси Јасно Лустерот Пагоди Стил Приврзоци Неодамнешно Најдобра цена
LCYM Божиќ Порибување на Држачот за Мантија,Домашна Кујна Виси Куки,Порибување на Закачалка за Камин Мантија,Украс Неодамнешно Најдобра цена
Џамбо Украс Куки, Сребро 150 Смета Елка Куките Неодамнешно
Џамбо Украс Куки, Сребро 150 Смета Елка Куките

Џамбо украс куки мерка 2.5 инчи големина.Класичен сребрена боја.Сет вклучува 150 џамбо куки.Лесно прилагод

DEN 287.76
Lyellfe 600 Парчиња Божиќ Украси Куки, C Форма Нерѓосувачки Челик Елка Закачалки, Божиќ Порибување на Куки Неодамнешно
Lyellfe 600 Парчиња Божиќ Украси Куки, C Форма Нерѓосувачки Челик Елка Закачалки, Божиќ Порибување на Куки

Пакет Детали : Дојде со 600 парчиња c облик украс закачалки во 3 различни големини 350 парчиња мали куки, 100 п

DEN 1773.60