Eppendorf 022636138 Замав-Кофа Роторот A-8-11 со Алуминиумска Капак за Microcentrifuge Модел 5417 C или 5417 R, 8-Место, 1.5/2.0 мл Цевка Капацитет

Eppendorf 022636138 Замав-Кофа Роторот A-8-11 со Алуминиумска Капак за Microcentrifuge Модел 5417 C или 5417

DEN 2052.00

Неодамнешно

Това е достапна

Замав-кофа роторот со максимална ротациона брзина од 10.000 ВРТЕЖИ во минута.Алуминиум капак вклучени. 8-позиција цевка низа има 1,5 m L или 2.0 мл цевки.За користење со Eppendorf microcentrifuge модели 5417 C или 5417 R (се продава одделно).

Додатоци на производот

Eppendorf 022625004 5810 Мулти-Цел Променлива Брзина на Центрифуга, 200-14,000 вртежи во минута Брзина, 120V/60Hz Неодамнешно
Eppendorf 022625004 5810 Мулти-Цел Променлива Брзина на Центрифуга, 200-14,000 вртежи во минута Брзина, 120V/60Hz

Променлива брзина на центрифуга со брзини кои се движат од 200 до 14,000 ВРТЕЖИ во минута.Accommodates фиксна и зам

DEN 1920.00
Heathrow HS100504 Роторот, 4 x 8 Лента 0.2 mL Цевка Неодамнешно
Heathrow HS100504 Роторот, 4 x 8 Лента 0.2 mL Цевка

Две rotors 12 место стандард роторот со капак за 1.5 / 2 ml цевки 8место во дресот на роторот за четири 0.2 ml цевка �

DEN 1735.68