Jagrom USB C Докинг Станица, 14 во 1 USB C Клупа со 2 HDMI & VGA, PD3.0, Ethernet, SD ТФ-Картичка Читач, USB Порти, Микрофон/Аудио, Тип C Центар Адаптер Dongle Компатибилен за MacBook Air Про и Повеќе ла

Jagrom USB C Докинг Станица, 14 во 1 USB C Клупа со 2 HDMI & VGA, PD3.0, Ethernet, SD ТФ-Картичка Читач, USB

DEN 1871.76

Неодамнешно

Това е достапна

[14-ВО-1 Докинг Станица] JAGROM USB C Центар содржи 3 USB3.0 пристаништа, 2 USB2.0 портови, 1 USB C PD Полнење Порта, 2 HDMI видео излез, 1 VGA машки-да-женски приклучок, 1 USB-C податоци порт, 1 Аудио/Микрофон 2-во-1 порт, 1 RJ 45 Gigabit Ethernet порт, 1 SD/Micro SD картичка, 1 ТФ-картичка слот.Сите центар порти може да се користи истовремено, овозможувајќи ви да поврзете тастатура, глувче, USB драјвер, надворешен Диск да Mac Book или друг Вид C лап-топ компјутери.Ефикасно да ги исполни сите ваши работа потреби. [Тројно Display & Ултра HD 4 K Излез] Овој USB-C центар поддржува SST (Еден Крак Транспорт) и MST (Мулти-Крак Транспорт), до 4k/60 Hz, продолжен режим на поддржува на било 3 повеќе екранот од 2 HDMI ™ излез, 1 VGA излез и 1 екранот на лаптопот само за windows лаптоп.Сосема два различни содржини за Mac OS.HDMI resolution ќе биде 1080 P @60 Hz кога Двојна или Тројна дисплеј со VGA, и ќе биде 4 K @30 Hz ако два HDMI екранот истовремено.Ве молиме имајте во предвид Mac OS НЕ поддржува MST. [Max 100 W PD Полнење и Сигурен Пренос на Податоци] USB C PD полнење порта поддржува до 100 W Моќ Испорака, кој помага да се скратат времето на полнење.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот уред поддржува моќта на испорака протокол. 3 USB 3. 0 пристаништа поддржува супер брз трансфер на податоци до 5 Gbps, ви овозможи да ги пренос на HD филмови или големи датотеки во секунди. 2 USB 2.0 порти поддршка до 480 Mbps.SD & ТФ/Micro SD картичка слотови за пренос на податоци во до 5 Gbps и до 512 GB меморија и може да се прочита истовремено. [Стабилна Gigabit Ethernet & Lossless Квалитет на Звукот] USB C до RJ45 1000 M Ethernet Порта поддржува 10/100/1000 Mbps мрежа брзини, обезбедување на стабилно и побрзо мрежна конекција.CTIA Стандард 3.5 mm Аудио и Микрофон ги исполнува барањата на различни музички опрема и да ви даде целосен и вистински квалитет на звукот. [Ултра Компактен & Преносни] случај е направен од алуминиум, со кој се предвидува анти-влијание и анти-нула, како и ефикасна топлина дисипација.Само стави ја во вашата торба и да уживате во напор патување.JAGROM секогаш стои зад нашиот производ.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно да ги споделите со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Во согласност со Површина Про 6, Далечински advancer, mediapad м5 лајт 10", скокач ezpad про 6, Toshiba satellite P25wc/Радиус P55 W-B5224.

Додатоци на производот

Anker USB C Центар за MacBook, PowerExpand Директни 7-во-2 USB C Компатибилен Адаптер со Thunderbolt 3 USB Неодамнешно
Anker USB C Центар за MacBook, PowerExpand Директни 7-во-2 USB C Компатибилен Адаптер со Thunderbolt 3 USB

На Anker Предност : се Приклучат на 55 милиони+ напојува од страна на нашата водечка технологија.Масивна Екс

DEN 1439.76
HyperDrive USB-C Центар Адаптер за iPad Про, MacBook Pro/Воздух, Енергија 9-во-1 USBC Центар Dongle со 4K HDMI, Неодамнешно
HyperDrive USB-C Центар Адаптер за iPad Про, MacBook Pro/Воздух, Енергија 9-во-1 USBC Центар Dongle со 4K HDMI,

Сите Во Компактен Елегантни USBC Центар 9порта ТипC Центар.Лесно се вклопува во дланка на вашите раце.Се вр

DEN 1919.76
SUNKY PS4 / PS4 Тенок / PS4 Про USB Хаб, 4-Портен USB 3.0 Центар Голема Брзина Splitter Проширување Контролер Неодамнешно
SUNKY PS4 / PS4 Тенок / PS4 Про USB Хаб, 4-Портен USB 3.0 Центар Голема Брзина Splitter Проширување Контролер

Новиот Дизајниран Игра Контролер Центар за PS4, PS4 Тенок / Pro, PS3, Xbox Еден, Xbox Еден S 4Портен USB 3.0 Излезен Порт

DEN 1440.00
USB C Центар, ORICO 4-во-1 USB C до HDMI Адаптер со полначот со USB 3.0, USB 2.0,USB-C Напојување Интерфејс Неодамнешно
USB C Центар, ORICO 4-во-1 USB C до HDMI Адаптер со полначот со USB 3.0, USB 2.0,USB-C Напојување Интерфејс

【Ситевоедно USB C Центар】 се Поврзете со најновите Mac Book Pro или USBC уреди со 4 во 1 USBC центар кој има USB C напој

DEN 407.76
GARMESE 4-Портен USB 3.0 Јадро, Висока Брзина на Ултра Тенок Податоци Центар Splitter со LED Индикатор за MacBook, Неодамнешно
GARMESE 4-Портен USB 3.0 Јадро, Висока Брзина на Ултра Тенок Податоци Центар Splitter со LED Индикатор за MacBook,

【4во1 USB ХАБ】Garmese 4 портен USB хаб содржи четири 3.0 USB слотови.Ги задоволи основните животни потреби.Answer : ____

DEN 287.76
Anker USB C Центар, PowerExpand 11-во-1 USB C Центар Адаптер, со 4K@60Hz HDMI и ДП, 100W Моќ Испорака, USB-C Неодамнешно
Anker USB C Центар, PowerExpand 11-во-1 USB C Центар Адаптер, со [email protected] HDMI и ДП, 100W Моќ Испорака, USB-C

Огромен 11Порта Експанзија : Опремени со USBC Моќ Испорака влезен приклучок, HDMI порта, а Display Port, 1 USBC податоц

DEN 2399.76
USB Хаб Splitter Конектор,USB2.0 Хаб,USB Машки 2-Порта Близнак Полначот Splitter Адаптер Конвертор Комплет,Лесна Неодамнешно
USB Хаб Splitter Конектор,USB2.0 Хаб,USB Машки 2-Порта Близнак Полначот Splitter Адаптер Конвертор Комплет,Лесна

НА USB2.0 центар со две USB порти.Тоа им овозможува полнење на два USB уреди во исто време.Мали и преносливо, plug

DEN 172.56
Zyyini USB C Центар, 5-во-1 Двојна Тип C Центар Докинг Станица,USB3.02+ PD+ТФ-Картичка Читач,за Таблет компјутер/Мобилен Неодамнешно
Labuduo Тип В на Кабел Адаптер, 3 во 1 USB C Адаптер, LCD Монитори, Лаптопи HDTV Таблет Компјутерите Мобилни Неодамнешно
Labuduo Тип В на Кабел Адаптер, 3 во 1 USB C Адаптер, LCD Монитори, Лаптопи HDTV Таблет Компјутерите Мобилни

Висок квалитет Ултратенок USB 3.1 ТипC машки конектор со Алуминиумска случај.Алуминиумлегура заврши соврш

DEN 1608.00
Тип‑C Мулти‑Порта Адаптер, USB 3.0 Сива 3 во 1 Тип‑C Центар Multiport за IPad за MacBook Неодамнешно
Тип‑C Мулти‑Порта Адаптер, USB 3.0 Сива 3 во 1 Тип‑C Центар Multiport за IPad за MacBook

Телефонот е приклучен на ТВ во исто време да се наплатат и да се поврзете на У диск, глувче и тастатура, г

DEN 2284.80
753 USB C Центар HDMI Адаптер,4K 3 во 1 TypeC Докинг Станица,TypeC да Компатибилен HDMI/USB/PD MultiPort Адаптер,PD Неодамнешно
753 USB C Центар HDMI Адаптер,4K 3 во 1 TypeC Докинг Станица,TypeC да Компатибилен HDMI/USB/PD MultiPort Адаптер,PD

HD Multimedia Interface конверзија функција на поддршка за OS X / i Mac Pro / Chromebook pixel / Microsoft Lumia 950 XL и други уреди со Type C и

DEN 352.56
Deryang Тип В на Кабел Адаптер, 3 во 1 USB C Адаптер, LCD Монитори, Лаптопи HDTV Таблет Компјутерите Мобилни Неодамнешно
Deryang Тип В на Кабел Адаптер, 3 во 1 USB C Адаптер, LCD Монитори, Лаптопи HDTV Таблет Компјутерите Мобилни

Едноставно поврзете го адаптерот на USBC порта на вашиот Mac Book, а потоа на вашиот ТВ или проектор преку еде

DEN 1106.40