Vestil УМРЕ-2430-48 48 во. Ergo Прирачник Умре Табела

Vestil УМРЕ-2430-48 48 во. Ergo Прирачник Умре Табела

DEN 672.00

Неодамнешно

Това е достапна

Димензии : 37.6875 H x 24 W x е 36,5 Л Тежина : 268 lbs.Пакет Количина : 1. Одличен Квалитет.Одличен Подарок Идеја.Vestil е индустриски лидер во производство на индустриски материјали опрема за ракување Ние стоиме зад нашите производи и undersatnd на барањата на клиентите и да најдат најдобро решение за нивната примена Ние испорачуваме вредност за нашите клиенти преку инженеринг нови дизајни и производи кои ќе ја зголемат продуктивноста подобрување на работното место ергономија и намалување работник повреда Умре Табела е дизајниран да се намали назад повреди и кумулативни траума нарушувања Тоа лифтови тешка опрема за ергономски работи височини На единица има рачен хидраулични нога пумпа и подигнете цилиндар На сите заварени челични изградба ќе се обезбеди години на служба и напорна работа На мали големината на рамката им овозможува на единицата да пристапите тешко да се постигне места Единица ролни без проблеми на два цврсти и две вртливата со страна сопирачки casters стандардни Спецификации.Димензии 376875 H x 24 W x 365 Л Тежина 268 lbs.

Додатоци на производот

XUXUWA Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Големи Количка Алатка Сива Хотел Угостителство Количка со Универзална Неодамнешно
Дурам РСЦ-2436-2-PB-1DR-95 Акции количка, 2 Полица, 1 Фиока, pegboard Неодамнешно
Дурам РСЦ-2436-2-PB-1DR-95 Акции количка, 2 Полица, 1 Фиока, pegboard

Сите заварени тешки 14 мерач на челична конструкција.Растојанието Помеѓу Полиците (во) : 21.375, Полица ја за

DEN 1755.60
Vestil CYL-2-G Поцинкуван Челик Заварување Факел Количка, 500 lb. Капацитет, 34.5625 Должина, 40.25 Ширина, Неодамнешно
Vestil CYL-2-G Поцинкуван Челик Заварување Факел Количка, 500 lb. Капацитет, 34.5625 Должина, 40.25 Ширина,

Цилиндар Dolly превезува цилиндри и сечење факел од станица до станица.Тешкидолжност ratchet ремени има тенк

DEN 4049.52
Дурам РСЦ-1836-5-95 Акции количка, 5 полица, Сива Неодамнешно
Дурам РСЦ-1836-5-95 Акции количка, 5 полица, Сива

11 / 2инчи од 1 / 8инчи агол железо uprights за дополнителна сила.Тешки 14 мерач челик полиците.Совршен за трансп

DEN 2643.60
Shumate Крајот на Маса, Дополнителни Димензии: Капацитет: Врвот Полица: 44 кг, Средната: 22 lbs, Дното: 44 Неодамнешно
Shumate Крајот на Маса, Дополнителни Димензии: Капацитет: Врвот Полица: 44 кг, Средната: 22 lbs, Дното: 44

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 5193.36
Viso SERVANTE300 2-Коцки од Страна на Маса со 2-Фиксна и Swivelling Тркала Неодамнешно
Viso SERVANTE300 2-Коцки од Страна на Маса со 2-Фиксна и Swivelling Тркала

Производителот гаранција може да не се применува.Лесно да се работи, Идеален за статистика и складиште

DEN 5080.08
Dinex/Carlisle - DXPICTPT202D - Оброк Испорака Количка, 46 1/3 34 1/4 x 37 1/8, Фах Големина (во.): 14 x 18 Неодамнешно
Dinex/Carlisle - DXPICTPT202D - Оброк Испорака Количка, 46 1/3 34 1/4 x 37 1/8, Фах Големина (во.): 14 x 18

Оброк Испорака Количка, 46 1 / 3 34 1 / 4 x 37 1 / 8, Фах Големина (Во.Оброк Испорака Количка, 46 1 / 3 34 1 / 4 x 37 1 / 8, Фах Го

DEN 1298.40
3 Слоеви Количка Количка Нерѓосувачки Челик Лабораторија Служат Количка 3 Полица Комунални Количка со Тивок Неодамнешно
В. Р. Daniels 523001 BLU Навалите Камион, 2 yd. Комунални Должност, Ротациона Лиен, Полиетиленски Тело, 750 Неодамнешно
В. Р. Daniels 523001 BLU Навалите Камион, 2 yd. Комунални Должност, Ротациона Лиен, Полиетиленски Тело, 750

Овие камиони се совршени за собирање и на движење на ѓубре, делови, дрво или метал чипови, најголемиот де

DEN 643.20
YGCBL Мултифункционален Преносни Рака Камиони,Trolleyserving Количка Количка Калено Стакло Челични Цевки Парапет Неодамнешно
Дурам AF-243652-PBS60-5PH-95 Е-Рамка Камион, pegboard Панели, Сива Неодамнешно
Дурам AF-243652-PBS60-5PH-95 Е-Рамка Камион, pegboard Панели, Сива

11 / 2инчи агол челична рамка.Дек е 81 / 8" над подот.Плоштад Дупка.Издржливи, текстура, сива прав грб заврши.Б

DEN 1099.68
Fridgedoor Оди Количка Забава на Тркала за Печатење Неодамнешно
Fridgedoor Оди Количка Забава на Тркала за Печатење

Овој висок квалитет на печатење мерки 11 x 14 инчи.Тоа е отпечатен на тешки акции хартија, спарени со здрав

DEN 1917.60
Ултра Серија Divider за QUS260 [Сет од 6] Неодамнешно
Ултра Серија Divider за QUS260 [Сет од 6]

DКарактеристики : Тип на Производ : Магацинот & Висат Корпа.Мобилност : Тркала Не Се Вклучени.Земја на Про

DEN 860.64
Дурам РСЦ-1836-2-3K-TLD-95 Акции количка, 2 Полица Неодамнешно
Дурам РСЦ-1836-2-3K-TLD-95 Акции количка, 2 Полица

Сите заварени тешки 14 мерач на челична конструкција.Растојанието Помеѓу Полиците (во) : 26.75, Полица ја за

DEN 480.00
WDLWUJIN Количка Услуга Количка Алатка Коли,Голема Кошница,Количка се Повлече Камион Камион со Нерѓосувачки Неодамнешно
Tennsco ZM7-4812A-5PD-MGY Перфориран Челик Полица Единица, Гуја, 48 Ширина, 12 Должина, 84 Висина, 300 кг. Неодамнешно
Tennsco ZM7-4812A-5PD-MGY Перфориран Челик Полица Единица, Гуја, 48 Ширина, 12 Должина, 84 Висина, 300 кг.

Гуја Тип 48" Ширина, 12" Должина, 84" Висина 300 кг Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco ZM74812 A5 PD Перфориран

DEN 777.60
Dinex/Carlisle - DXPICT322D - Оброк Испорака Количка, 46 1/3 x 34 1/4 x 54, Фах Големина (во.): 14 x 18 или Неодамнешно
Dinex/Carlisle - DXPICT322D - Оброк Испорака Количка, 46 1/3 x 34 1/4 x 54, Фах Големина (во.): 14 x 18 или

Оброк Испорака Количка, 46 1 / 3 x 34 1 / 4 x 54, Фах Големина (Во.Оброк Испорака Количка, 46 1 / 3 x 34 1 / 4 x 54, Фах Големи

DEN 1864.80
Jamco Производи YO360-U5 Три Полица Услуга Количка со Пишување Стои со 5 x 1-1/4 Уретан Casters, Две Цврсти, Неодамнешно
Tennsco СДС-18-WNE Z-Линија Тешки Палубата Арматура, 4 Ширина, 18 Во Должина, 2 12 Висина, Вино Неодамнешно
Tennsco СДС-18-WNE Z-Линија Тешки Палубата Арматура, 4 Ширина, 18 Во Должина, 2 12 Висина, Вино

Тешки 4" Ширина, 18" Во Должина, 2 12" Висина.Боја : Вино.Овој тип на Производ име е Tennsco СДС18 ZЛинија Тешки Палу

DEN 10606.32
WANGF ABS Панел Медицински Количка Количка Нерѓосувачки Челик Заграда Висока Парапет/Чипка Ограда Имајќи 150KG/300KG Неодамнешно