Кујна Организаторите Кат-Стои Складирање Рек - 4 Ниво,Чинии, Јадење,Овошје,Зеленчук,Чинии, Чаши, Тенџере, Микробранова Печка,Кујна, Дневна Соба,Купатило Складирање Р

Кујна Организаторите Кат-Стои Складирање Рек - 4 Ниво,Чинии, Јадење,Овошје,Зеленчук,Чинии, Чаши, Тенџере, Микробранова

DEN 1888.80

Неодамнешно

Това е достапна

1,Доволно Простор за Складирање : Можете да имате доволно простор место за сите видови на објекти во кујна, како на пример чаши, стапчиња за јадење, чинии, чаши, сечење на табли, зачини, мирудии, зрна, конзервирана стоки, сол. 2,Материјал : не ' Рѓосувачки челик,тешко и отпорни на абење. 3,Погоден за кујна,семејство,хотел или ресторан. 4,answer : ___________________________ Note : Декоративни предмети се прикажани во производот фотографии не се вклучени, може да бидат поставени на подот или монтира на ѕид. 5,Одржување метод : Избришете со мека крпа и чисти редовно да бидат чисти и светли.Опис на производот❥Производ параметри : - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Складирање предмет тип : Чинии, стапчиња за јадење, чинии, чаши, зачин рек - Собрание : Лесно собранието❥опис на Производот:Ние ви обезбеди чување рек место сите видови на предмети во кујна, како на пример чаши, стапчиња за јадење, чинии, чаши, сечење на табли, итн.❥Производ предност : - Прави вашата кујна, па добро организирани и изгледа многу уредни.- Здрав и силен, концизен и прекрасен дизајн направи кујната повеќе убави и организирани.- Оваа полица е лесно да се соберат и да се расклопуваат, и е многу простор за заштеда.- Може да биде лесно да се чистат за да се задржи во потрага свежи и нови, давајќи им на вашите кујна дополнителна сјај и со својот елегантен дизајн, тоа е сигурно да се вклопат во секоја кујна.❥Answer : ___________________________ Note : -Сликата тегли, зачини или други предмети кои не се вклучени.-Поради прирачник за мерење, а разликата на 1-2 cm е дозволено.-Светла слика и различни визуелизација може да се направи боја на објекти во фото различни од оние вистинските.-Време на испорака : рок на Испорака 9-15 дена, се врати во опсег од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Пакетот вклучува : 1 x Кујна Решетката.

Додатоци на производот

Кујна Utensil Сушење Кошница - Кујнски Садови за Складирање Рек Монтажни Chopstick Лажица Држачот за Кујна Неодамнешно
Кујна Utensil Сушење Кошница - Кујнски Садови за Складирање Рек Монтажни Chopstick Лажица Држачот за Кујна

Дрвен Материјал : chopstick држачот е изработен од pp и дрвен материјал, храна одделение и издржливи.Две подел

DEN 734.88
Нерѓосувачки Челик Полица, Мулти-цел Зачин Рек, Кујна Јадење Сушење Рек Носителот на Прибор за јадење Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Полица, Мулти-цел Зачин Рек, Кујна Јадење Сушење Рек Носителот на Прибор за јадење

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи 5kg големи товарот те

DEN 5371.92
Toyvian 2 парчиња Кујнски Прибор Носителот на Јагода во Облик на стапчиња за јадење Caddy Предници Лажици стапчиња Неодамнешно
DreamInn Кујна Utensil Решетката 6 Куки Самолепливи Utensil Организатор Utensil Носителот Кујна Gadgets, Додатоци Неодамнешно
DreamInn Кујна Utensil Решетката 6 Куки Самолепливи Utensil Организатор Utensil Носителот Кујна Gadgets, Додатоци

Издржливи Кујна Utensil Рек : Направен од висок квалитет на алуминиум, со 6 куки.Кујна utensil носителот може да

DEN 359.76
ZJF WDJ Црна 201 од не ' Рѓосувачки Челик Ѕид-Монтирани на Мозоци Рек Јадење Рек Перфорирани Инсталација Кујна Неодамнешно
CHUNSHENN Кујна Полица lixin на 304 Нерѓосувачки Челик Сад Rack (Боја : Сребро, Големина : 44 * 25cm) (Боја Неодамнешно
CHUNSHENN Кујна Полица lixin на 304 Нерѓосувачки Челик Сад Rack (Боја : Сребро, Големина : 44 * 25cm) (Боја

Исклучителна изработка, убава лак форма, хуманизирано дизајн, убава надворешниот криви се справи, погод

DEN 832.80
Кујнски Прибор за јадење Носителот Рек Комбинација Нож Носителот Мулти Функција Складирање Рек Дренажа Кафез Неодамнешно
360 Степени Ротирачки Кука Ѕид Монтирани Utensil Закачалка со 6 Rotatable Utensil Куки за Лажица,Шпатула,Кујна, Неодамнешно
360 Степени Ротирачки Кука Ѕид Монтирани Utensil Закачалка со 6 Rotatable Utensil Куки за Лажица,Шпатула,Кујна,

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИИзработени од висококвалитетна ABS пластика, влагадоказ, водоотпорен, цврст

DEN 1848.00
ZJF WDJ Ѕид-Монтирани Кујна Багажник, апарати за Домаќинство 304 Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож за Сечење Одбор Неодамнешно
Wnakeli 1Pcs Бела 10X10X8.3cm Кујна Ротирачки АБС Материјал Складирање Рек Кука Ѕид Виси Слободни Удирање со Неодамнешно
Wnakeli 1Pcs Бела 10X10X8.3cm Кујна Ротирачки АБС Материјал Складирање Рек Кука Ѕид Виси Слободни Удирање со

Лесен за инсталација : само кора исклучете го капакот и лепак тоа да ѕидот, без нокти или дупчење дупки п�

DEN 352.80
Wnakeli 1Pcs Жолта 10X10X8.3cm Кујна Ротирачки АБС Материјал Складирање Рек Кука Ѕид Виси Слободни Удирање Неодамнешно
Wnakeli 1Pcs Жолта 10X10X8.3cm Кујна Ротирачки АБС Материјал Складирање Рек Кука Ѕид Виси Слободни Удирање

Лесен за инсталација : само кора исклучете го капакот и лепак тоа да ѕидот, без нокти или дупчење дупки п�

DEN 1377.60
Сад Сушење Рек Мулти-цел Двојно слоеви Зачин Рек Нерѓосувачки Челик Полица Кујна Јадење Сушење Багажник Неодамнешно
Прибор Багажник, Премиум Готвење Utensil Носителот Добро дизајнирани Готвење Utensil Решетката за Кујна, за Неодамнешно
Прибор Багажник, Премиум Готвење Utensil Носителот Добро дизајнирани Готвење Utensil Решетката за Кујна, за

Нерѓосувачки челик прибор за готвење складирање рек го прави вашиот прибор за готвење повеќе организир

DEN 1770.96
KXA Сечење Одбор/стапчиња за јадење/Кука Кујна Кат Рек Големина: 33 18.5 24.5 cm Неодамнешно
KXA Сечење Одбор/стапчиња за јадење/Кука Кујна Кат Рек Големина: 33 18.5 24.5 cm

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.големина на : (должина x ширина x висина) 33*18.5*26cm;.силна рѓа отпор, кап

DEN 3341.76
SmartHom Кујна Utensil Рек,Ѕид Монтирани Utensil Железнички со 5 S-Кука,Идеален за Бесење Садови Пан Лажици, Неодамнешно
SmartHom Кујна Utensil Рек,Ѕид Монтирани Utensil Железнички со 5 S-Кука,Идеален за Бесење Садови Пан Лажици,

Оваа Utensil Организатор е Направен од Нерѓосувачки Челик,Црна Слој,Не е Лесно да ' рѓа.Utensil Железнички:Го�

DEN 239.76