ACDelco 94669091 ГМ Оригинална Опрема Грејачи и клима Уред за Контрола на Вакуум Пумпа

ACDelco 94669091 ГМ Оригинална Опрема Грејачи и клима Уред за Контрола на Вакуум Пумпа

DEN 2695.92

Неодамнешно

Това е достапна

ГМ-се препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и издржливост на ГМ OE.Произведен да ГМ OE спецификација за фит форма и функција.ACDelco ГМ Оригинална Опрема Вакуум Пумпа е ГМ-се препорачува замена компонента за една или повеќе од следниве возило системи : hvac.Оваа оригинална опрема пумпа ќе обезбеди исти перформанси, издржливост, и услуга за живот што се очекува од General Motors.

Додатоци на производот

Голем Проток на Вакуум Пумпа, 10~20L/min Мини Ниско ниво на Бучава Трансфер Пумпа -90~350kpa 24W, 7mm Поврзување Неодамнешно
Голем Проток на Вакуум Пумпа, 10~20L/min Мини Ниско ниво на Бучава Трансфер Пумпа -90~350kpa 24W, 7mm Поврзување

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и долг животен век.Голем проток, протокот може да до�

DEN 1451.76
Кол-Parmer АО-74127-25 Далечински Управувач Пумпа со GFRPP Главата, 2.3 GPH, 230 VAC, 50 Hz Неодамнешно
Кол-Parmer АО-74127-25 Далечински Управувач Пумпа со GFRPP Главата, 2.3 GPH, 230 VAC, 50 Hz

Тип на производ : дијафрагмата премерување пумпи.Wetted делови : стаклени влакна засилен полипропилен пумп

DEN 3839.76
HELLA 009428081 12V Универзална Кочница Зголеми Вакуум Пумпа, Volvo Неодамнешно
HELLA 009428081 12V Универзална Кочница Зголеми Вакуум Пумпа, Volvo

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 3222.00
Воздушниот Компресор Пумпа, 7/16 Теми Ладилни Вакуум Пумпа со 2Pa Крајната Притисок за R134A R12, R22, R410A, Неодамнешно
Воздушниот Компресор Пумпа, 7/16 Теми Ладилни Вакуум Пумпа со 2Pa Крајната Притисок за R134A R12, R22, R410A,

АНТИ BACKFLOW : Automatic антиbackflow вентил дизајн.ПРИМЕНА : Погоден за ладење услуга, печатење машини, вакуум паку�

DEN 657.60
Ралстон Инструменти - 6897662 DP0V-2MBA Пневматски Рака Пумпа, 125 psi, 1/4NPT(M) Адаптер Неодамнешно
Ралстон Инструменти - 6897662 DP0V-2MBA Пневматски Рака Пумпа, 125 psi, 1/4NPT(M) Адаптер

Тип на производ : калибрација пумпи.Опис : притисок рака пумпа.Опсег : притисок : од 0 до 125 psi (од 0 до 7 bar).Ме�

DEN 11265.84
BACOENG 5 Литри Вакум Комората Комплет со Вакуум Пумпа Стандард HVAC Неодамнешно
BACOENG 5 Литри Вакум Комората Комплет со Вакуум Пумпа Стандард HVAC

5 Литри Вакум Комората за полнење користи за да се degass silicones, epoxies, етерични масла, urethanes, итн.Силиконски за

DEN 5039.76
Микро Вакуум Пумпа, Ниско ниво на Бучава Трајни 2 парчиња DC 6V ОД 1,5 W Мини Воздушна Пумпа за Вшмукување Неодамнешно
Микро Вакуум Пумпа, Ниско ниво на Бучава Трајни 2 парчиња DC 6V ОД 1,5 W Мини Воздушна Пумпа за Вшмукување

Има висока температура отпор, висока отпорност на абење, отпорност, и многу издржливи за долгорочна упо�

DEN 1101.60
Vbestlife 180W циркулација на Вода Вакуум Пумпа, Заштита од Корозија циркулација на Вода Вакуум Пумпа Лабораторија, Неодамнешно
Вакуум Пумпа,DC 12V Мини Вакуум Пумпа Brushless Механички Додаток за Исклучување на Индустриски Делови В.Н.Е-C4 Неодамнешно
Вакуум Пумпа,DC 12V Мини Вакуум Пумпа Brushless Механички Додаток за Исклучување на Индустриски Делови В.Н.Е-C4

【Висок вакуум перформанси】Висок вакуум перформанси прави како мини вакуум пумпа може да работи под ни

DEN 1543.20
Мали Вшмукување Пумпа Мини Вакуум Пумпа Ниски-Бучава Негативни Пумпа за Притисок Brushless Пумпа за Вакуум Неодамнешно
Мали Вшмукување Пумпа Мини Вакуум Пумпа Ниски-Бучава Негативни Пумпа за Притисок Brushless Пумпа за Вакуум

Висок вакуум перформанси прави како мини вакуум пумпа може да работи под ниско ниво на бучава.Изградена

DEN 2200.80
ORILAO Мобилни Висок Вакуум Пумпа 400L/мин Опрема Уред GSM-400 Неодамнешно
ORILAO Мобилни Висок Вакуум Пумпа 400L/мин Опрема Уред GSM-400

★★★Лесно може да се наоѓа веднаш до стол, како и да се пресели во кое било друго место преку тркала слоб

DEN 818.40