Вакуум Sealer Машина, STYFSCP Автоматско Храна Saver Вакуум Sealer Машина Со Воздух Запечатување Систем, Сува & Влажна Режими, Led Индикатор Светлина, Храна Вакуум Sealer за Чување н

Вакуум Sealer Машина, STYFSCP Автоматско Храна Saver Вакуум Sealer Машина Со Воздух Запечатување Систем, Сува

DEN 671.76

Неодамнешно

Това е достапна

1 x Вакуум Sealer Appliance15x Вакуум Sealer Кеси - 8"x12"1 x Вакуум Tube1 x Прирачник за Корисникот.Вакуум и запечатување ефект е совршен со Сува & Влажна избор.Нашата храна чувар, ќе ви помогне да се задржи вашата храна свежа и да ви помогне да штеди во вашиот секојдневен живот.На пример : Кога имате остави некои видови на зеленчук и месо во вашиот фрижидер, и ќе се случи да биде надвор од градот за една недела, она што треба да направите е вакуум печат нив и да ги организираат во фрижидер.Ефикасна Запечатување Мулти Торби : STYFSCP храна вакуум sealer е опремен со 11.Висока ефикасност да се задржи на различни видови на храна уредната во вашиот фрижидер и да ви помогне лесно да се спаси простори за складирање повеќе храна.ако тука е никаков проблем, ве молиме да ни каже слободно.Сува и Влажна Храна : Практична Влажна/Сува храна амбиент за факултативна запечатување, лесно да се префрлите.Сега тоа е прилично добар помошник за вашата кујна, и ние строго увид секој објект квалитет пред испорака на клиентите.Одберете го точниот (Мокра/Сува) храна на чекање,кликнете на вакуум печат/штембил копче за да го запечати кеси.Вакуум и печат количина на храна за чување во фрижидер да се подготви за целосно недела на храна. 1 x Прирачник за Корисникот.Храната saver има Сува & Влажен режим, лесно да се префрлите.Тоа е погоден за сува & влажна храна како зеленчук или супи.Со нашата храна saver-от, можете да одржите вашиот храна со најдобрите можни зачувување врз основа на видот на храна која што сакате да се печат.Оваа храна вакуум saver не може само да се печат торби за да ги задржи свежа храна, но, исто така, може да цица од воздухот во вашиот тегли и канистри за да се спречи влагата од вашиот колачиња, ореви и други сува храна.Месо подготовка ќе стане полесно, побрзо и повеќе economical.Важни Совети Кога За Користење На Нашата Храна Saver.Имајте на ум дека за правосмукалки не треба да се покрие воздух дупки во вакум комората, тоа треба да биде усогласена со кластерот на вакум комората па како да не го попречуваат вакуум вшмукување.На работ на вакуум sealer торба устата треба да се стави во вакуум вшмукување место.На работ на вакуум sealer торба устата треба да се стави во вакуум вшмукување место.Должина на Кабелот за напојување : 3.Мал тело sealer машината, но голем помошник во вашата кујна.Нашата компанија се во вакуум sealer машина производи област од 1991 година. 1 x Вакуумски Цевки.За најдобар запечатување резултати, ве молиме почекајте за 30-40 секунди меѓу секое печат.Печат Само & Вакуум Запечатување : Изберете Печат само, или изберете Вакуум и печат во исто време, врз основа на вашиот видови на храна за најдобар можен зачувување.Номинална фреквенција : 50~60 Hz.Не постои Ризик за Купување : Нашата вакуум sealer машина обезбедува 18 месец квалитет осигурување и 45 дена пари назад, и имаме за цел да се обезбедат подобри услуги за нашите клиенти.Кога ќе се вратам дома, сеуште можете да уживате во вкусот и хранливите на храна.Номинална моќност : 75-85 В.Вакуум на Моќ : 68 kpa.W : за 0,7 кг / 1. 7 X Време Подолго Свежината : Вакуум sealer изградена во силна клипот пумпа со 68kpa ќе го отстрани воздух од посебно дизајниран и кеси.Кога вакуум sealer машината не се користи секојдневно, ве молиме да не притиснете го капакот цврсто, инаку запечатување сунѓерот лента ќе бидат деформирани и вакуум нема да биде совршено!Ако сунѓерот лента е компресирана и деформирани, ве молиме да земете сунѓер лента надвор и тоа место, и потоа да ја инсталираш по сунѓерот лента се враќа во нормала, и тоа може да биде vacuumed нормално!.

Додатоци на производот

UltraSource - 700810-250 Вакум Комората Пошта, 8 x 10, 3 мили (Кутија на 250) Неодамнешно Најдобра цена
UltraSource - 700810-250 Вакум Комората Пошта, 8 x 10, 3 мили (Кутија на 250)

Не се компатибилни со храна saver sealers; работи само со комора вакуум машини.Користење со комора вакуум sealer (

DEN 381.60
Б'Seal Торба Sealer Чип Клип, Флексибилни, машина за миење Садови Безбедно, Замрзнувач Пријателски Херметички Неодамнешно
Куп Sealer Филмска Ролна за φ90mm/95mm Првенство Запечатување Филм за Boba Првенство Sealer Филм за Меур Чај Неодамнешно
Куп Sealer Филмска Ролна за φ90mm/95mm Првенство Запечатување Филм за Boba Првенство Sealer Филм за Меур Чај

【Храна Одделение Безбедно Материјал】Првенство sealer филм е направен од храна одделение PP материјал, кој

DEN 1175.76
Pendoo Вакуум Sealer Машина, Автоматски Храна Штедачи Вакуум Sealer Машина со w/Дополнителен Комплет, Храна Неодамнешно
Pendoo Вакуум Sealer Машина, Автоматски Храна Штедачи Вакуум Sealer Машина со w/Дополнителен Комплет, Храна

【Да ги задржи на Храната Новак 4 изборен режими со Суво / Влажно, Нормално / Нежна, што дава најдобри зачу�

DEN 1103.76
FRESKO 150 Смета Вакуум Sealer Торби за Храна Saver, 50 Секоја Кеса Димензии: Пивце 6x10, Четвртиот 8x12, Галон Неодамнешно Најдобра цена
FRESKO 150 Смета Вакуум Sealer Торби за Храна Saver, 50 Секоја Кеса Димензии: Пивце 6x10, Четвртиот 8x12, Галон

Воздух и вода доказ материјал ја спречува протекување и замрзнувач изгори.Кога запечатување мека овошј

DEN 839.76
Вакуум Sealer, Надгради Автоматски Храна Sealer Машина со 15 Запечатување Кеси, Компактен Храна Sealer Вакуум Неодамнешно
Вакуум Sealer, Надгради Автоматски Храна Sealer Машина со 15 Запечатување Кеси, Компактен Храна Sealer Вакуум

????Мултифункционален Храна Вакуум Sealer автоматско вакуум sealer може да се задржи свежината на овошје, јатч

DEN 926.40
Wevac 12 инчен Комора Вакуум Sealer, CV12, идеален за течни или сочни храна вклучително и Свежо Месо, Супи, Неодамнешно
Wevac 12 инчен Комора Вакуум Sealer, CV12, идеален за течни или сочни храна вклучително и Свежо Месо, Супи,

МОЌЕН НО КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : комора големина е 12.2"W x 13"L x 3.9"H, совршен за делови и парчиња од сочно месо, суп�

DEN 9096.00
Вакуум Sealer Машина,Храна Вакуум Sealer со Стартер Вакуум Печат Кеси & Ролни,Компактен Дизајн на Храна Sealer Неодамнешно
Вакуум Sealer Машина,Храна Вакуум Sealer со Стартер Вакуум Печат Кеси & Ролни,Компактен Дизајн на Храна Sealer

【ЕДНО КОПЧЕ ОПЕРАЦИЈА】 : Вакуум sealer машина ви овозможува да изберете модел Vac & Печат дека е она што го с�

DEN 1199.76
Foodsaver V4400 2-во-1 Вакуум Sealer Машина со Автоматско Торба Откривање и Дополнителен Комплет |Црна и Сребрена Неодамнешно
Foodsaver V4400 2-во-1 Вакуум Sealer Машина со Автоматско Торба Откривање и Дополнителен Комплет |Црна и Сребрена

Производ 1 : Заштедат Пари и печат свежина во : Месо конзервирани со Food Saver систем во замрзнувач може да тр

DEN 4855.92
Outus 4 x 6 Инчи Вакуум Топлина Печат Вакуум Кеси Sealer Кеси Пре-Сече Печат Торба за Чување на Храната (120 Неодамнешно
Outus 4 x 6 Инчи Вакуум Топлина Печат Вакуум Кеси Sealer Кеси Пре-Сече Печат Торба за Чување на Храната (120

Пакет содржина : ќе добиете 120 парчиња на вакуум топлина печат кеси, доволни количини за вашата секојдне�

DEN 335.76
Вакуум Sealer Машина, Автоматски Свежа Храна-Sealer, Храна-чувар, Вакуумско Пакување Машина За Овошје, Месо Неодамнешно Најдобра цена
Вакуум Sealer Машина, Автоматски Свежа Храна-Sealer, Храна-чувар, Вакуумско Пакување Машина За Овошје, Месо

【 ИДЕАЛНО ВРЕМЕ И ПАРИ РЕШЕНИЕ за ЗАШТЕДА на 】 : Sealer машина дизајнирана со целосно автоматско вакуум за�

DEN 1703.76
Комерцијални Вакуум Sealer, 13.8 Професионални Вакуум Sealer Машина(85kPa), Автоматска Правосмукалка Sealer Неодамнешно
Комерцијални Вакуум Sealer, 13.8 Професионални Вакуум Sealer Машина(85kPa), Автоматска Правосмукалка Sealer

【80k Pa Вакуум Sealer Машина за Влажна Храна】Со напредни воздух запечатување технологија, нашите вакуум sealer

DEN 4295.76
3PACK Мини Торба Sealer, 2 во 1 Рачни Топлина Печат и Машина со Монтажни Кука, Преносни Храна Saver Запечатување Неодамнешно
3PACK Мини Торба Sealer, 2 во 1 Рачни Топлина Печат и Машина со Монтажни Кука, Преносни Храна Saver Запечатување

????【???????????????? ???????? ????????????】 Прирачник за корисникот вклучени, чип торба sealer едноставно потребите на 2 АА �

DEN 479.76
Страствен Оклоп Вакуум Sealer Кеси Четвртиот Големина 200 најголемиот Дел Pack 8 x 12 за Храна Saver, Печат Неодамнешно
Страствен Оклоп Вакуум Sealer Кеси Четвртиот Големина 200 најголемиот Дел Pack 8 x 12 за Храна Saver, Печат

СТРАСТВЕН ОКЛОП ЧЕТВРТИОТ 8x12 ИНЧЕН ВАКУУМ ПЕЧАТ КЕСИ Работи со Foodsaver, Печат Оброк и други вшмукување ти�

DEN 671.76
Metronic 8 инчен Импулс Торба Sealer Поли Торба Запечатување Машина Топлина Печат Поблиску со Комплет за Поправка Неодамнешно Најдобра цена
Преносни вакуум запечатување машина, лесно да се користи за вакуум варењето на храната, за сува и влажна храна, Неодамнешно
Вакуум Sealer Машина за Автоматска Храна Sealer за Храна Штедачи со Led Индикатор Светлото|Сува & Влажна Храна Неодамнешно
Вакуум Sealer Машина за Автоматска Храна Sealer за Храна Штедачи со Led Индикатор Светлото|Сува & Влажна Храна

Храна вакуум sealer отстранува воздухот од специјално дизајнирани кеси.Мулти слој материјал топлина плом

DEN 1797.60
Вакуум Sealer Машина, Храна Вакуум Sealer со 5 начини за Семејство, Автоматски Воздух Запечатување Систем за Неодамнешно
Вакуум Sealer Машина, Храна Вакуум Sealer со 5 начини за Семејство, Автоматски Воздух Запечатување Систем за

5 КАРАКТЕРИСТИЧНИ НАЧИНИ : Овој вакуум машина доаѓа со 5 режими наСУВО / ВЛАЖНО, НОРМАЛНО VAC, МЕКА VAC, ПЕЧАТ

DEN 1199.76
Вакуум Sealer Машина, Автоматски Храна Вакуум Sealer за Складирање на Храна, Сува & Влажна 4 Режими, Храна Неодамнешно Најдобра цена
Вакуум Sealer Машина, Автоматски Храна Вакуум Sealer за Складирање на Храна, Сува & Влажна 4 Режими, Храна

Изградена во напредни воздух запечатување систем, додадете различни храна режими во исто време да се за

DEN 1103.52
4 Парчиња Вакуум Sealer Кеси Ролни 5 x 20',6 x 20',8 x 20',11 x 20' Тешки Вакуум Sealer Складирање Кеси Храна Неодамнешно
4 Парчиња Вакуум Sealer Кеси Ролни 5 x 20',6 x 20',8 x 20',11 x 20' Тешки Вакуум Sealer Складирање Кеси Храна

Пакет се вклучени : ќе добиете 4 парчиња храна вакуум sealer кеси во 4 различни големина, која може да ги задо

DEN 407.76
Andongnywell Мажите Воена Тактичка Веб Неврзан Појас Најлон Webbing со Тока Половината Cinch Корселе Неодамнешно
Andongnywell Мажите Воена Тактичка Веб Неврзан Појас Најлон Webbing со Тока Половината Cinch Корселе

МАТЕРИЈАЛИ : најлон материјал webbing појас, кој се лесни, меки, флексибилни, цврсти и издржливи, пот апсорпц

DEN 66.96
KitVacPak 200 Пивце 6X10 Храна Saver Вакуум Sealer Кеси со Комерцијални Одделение, BPA Free, Тешки.Вакуум Sealer Неодамнешно Најдобра цена
KitVacPak 200 Пивце 6X10 Храна Saver Вакуум Sealer Кеси со Комерцијални Одделение, BPA Free, Тешки.Вакуум Sealer

Универзален Дизајн : Вакуум Sealer Кеси Ролни Дизајнирани за Употреба со Сите Вакуум Sealers,Компатибилен со С

DEN 446.16