tkrady Веѓа Шминка,4 Бои Веѓа Молив Со Микро-Вилушка Совет Апликатори Создава Природен Изглед на Веѓите Течни Веѓа Молив Долготрајни Лесно Да се во Боја 2ml

tkrady Веѓа Шминка,4 Бои Веѓа Молив Со Микро-Вилушка Совет Апликатори Создава Природен Изглед на Веѓите Течни

DEN 54.48

Неодамнешно

Това е достапна

Долго носи-долги-трајни гарантира дека вашите шминка долго ќе се носат без smudging преку дожд и дури и спортови на вода.Microblading веѓа тетоважа-Со четири кратки и мека вилушка совети,(удобно да се шминка со влакна текстура) нерешено 4 тенок линија лесно и непречено како веѓа тетоважа молив да се веѓите.Мултифункционален-Во прилог на цртање веѓите, тоа е исто така погоден за цртање бради и пополнување hairlines.Лесно да се создаде косата-како потези со леснотија за исполнет, природен изглед.Лесна апликација-Лесен и Пренослив лесно да се спроведе.Пенкало цевка е висока класа колега елегантна бела боја и цевка е во мат текстура,боја не е лесно да исчезне.Важна забелешка-Кога НЕ е во употреба, да ги Задржи на багра ТЕСНИ и чувајте го во ИСПРАВЕНА позиција за да се избегне ИСУШИ !За било какви проблеми контактирајте со нас слободно и ние ќе го направи тоа право.Испорака : Препорачана Превозот обично трае 3-5 дена,Стандард Превозот обично трае 7-18 дена да бидат испорачани.

Додатоци на производот

Веѓа Печат Обликувањето Комплет, Веѓата Definer Прав Печат Шминка со Веѓа Пенкало, Четка и Веѓа Тример, 24 Неодамнешно
Веѓа Печат Обликувањето Комплет, Веѓата Definer Прав Печат Шминка со Веѓа Пенкало, Четка и Веѓа Тример, 24

【Природни шминка ефект】 : мека печурки глава може да го цврсто фатете во прав и да се обезбеди добро пиг

DEN 191.76
EVUIU Веѓата Печат Матрицата Комплет Веѓата Печат И Обликувањето на Комплет Водоотпорен Веѓата Печат Косата Неодамнешно
BLUETHIN Веѓа Раст Серум Regrowth и Услови за Секој Последен Веѓата Коса,Промовира Изглед на Целосна, Храбар Неодамнешно
BLUETHIN Веѓа Раст Серум Regrowth и Услови за Секој Последен Веѓата Коса,Промовира Изглед на Целосна, Храбар

Првиот Ден & Ноќ Веѓата Третман Дизајниран да им Даде на Жените Над 3040 Природно Подебели, Целосни и Поздр

DEN 647.76
IDUN Минерали Совршен Веѓите Затемнети Гел - За Полнотата, Volume & Облик - Обезбедува Боја, Стабилност & Дебелина Неодамнешно
Веѓа Молив Со Микро-Вилушка Совет Апликатори Создава Природен Изглед на Веѓите без Напор Течни Веѓа Молив Траен Неодамнешно
Луничка Пенкало, 4 ПАРЧИЊА Природни Lifelike Луничка Шминка Пенкало Луничка Боја, Водоотпорен Longlasting Мека Неодамнешно
Луничка Пенкало, 4 ПАРЧИЊА Природни Lifelike Луничка Шминка Пенкало Луничка Боја, Водоотпорен Longlasting Мека

????【ПРИРОДНИ ШМИНКА ЕФЕКТ】 Ова пеги шминка алатка може да се користи со голем број на дневна шминка изг�

DEN 359.76
Vivienne Sabo - Веѓа Одредување на Гел - Fixateur Врвен - Транспарентно, Екстра Јаки (4.5 ml) Неодамнешно
Vivienne Sabo - Веѓа Одредување на Гел - Fixateur Врвен - Транспарентно, Екстра Јаки (4.5 ml)

Сите шминка уметник сфаќа важноста на accentuating веѓите.Понекогаш, дури и тоа е повеќе важно од се истакне о�

DEN 192.00
Мерка Алатка Веѓа Шминка Тетоважа Веѓа Веѓа Маркер Пигмент String Пред-мастило Мапирање String Веѓа Позиционирање Неодамнешно
Pomade Нови 215954 Веѓата 2Pc Светло Кафеава (64-Pack) Евтини, на Големо Попуст најголемиот Дел Здравје и Убавина Неодамнешно
Pomade Нови 215954 Веѓата 2Pc Светло Кафеава (64-Pack) Евтини, на Големо Попуст најголемиот Дел Здравје и Убавина

Dollaritem е премиер продавачот на општата трговска стока и искрено да може да го добиете на квалитетот на пр

DEN 1919.76
Автоматско Ротирање Двојно-заврши Веѓа Молив, Водоотпорен & Долго-траен, со Еден Збор Веѓа Бенд Четка 4 Бои Неодамнешно
Веѓа Печат и Веѓа Матрицата Комплет, 1 Чекор Око Форма Нијансирање Комплет, Долго-Траен, Водоотпорен, 48 Обновливи Неодамнешно
Допир На Моменти Iced Шампањ Неодамнешно
Допир На Моменти Iced Шампањ

Контролира и Приспособливи Моменти.КонтролаДопир Fingertip За Лесна употреба.Креирај Свој Изглед Суптилна

DEN 313.92
Милијарди Долари Веѓите Веѓа во Прав за целиот Ден Веѓа Боја и Лесно Отстранување, Taupe - без Суровост Неодамнешно
Милијарди Долари Веѓите Веѓа во Прав за целиот Ден Веѓа Боја и Лесно Отстранување, Taupe - без Суровост

ПОГОДНОСТ : Нашата веѓата во прав е бриз да се применуваат со неговата лесна формула која продолжува неп

DEN 431.76
Make-Up Студио Професионални Амстердам Веѓата Матрицата, Arched, (PH10737/6) Неодамнешно
Make-Up Студио Професионални Амстердам Веѓата Матрицата, Arched, (PH10737/6)

ЗЕТОТ НА ВЕЃИТЕ.Овие силнидржете чешлање матрицата го задржува веѓите во потрага убаво направено и во м

DEN 96.00
Rimmel Веѓата Овој Начин Веѓа Definer, Русокоса (1 Count) Неодамнешно
Rimmel Веѓата Овој Начин Веѓа Definer, Русокоса (1 Count)

Двојно заврши око веѓата definer за совршено дефинирани & извајани веѓите.Триаголен стигнале совет да се по

DEN 71.76
Microblading Веѓа Тетоважа Пенкало Водоотпорен 4 Главата Парична Казна Скица Течни Молив Долготрајни Око Веѓата Неодамнешно
Reddhoon 3 Бои Веѓа Pomade Сет, Долготрајни Водоотпорен Целосна пигмент Веѓа Pomade Гел Веѓа Подобрувач, Buildable Неодамнешно
Reddhoon 3 Бои Веѓа Pomade Сет, Долготрајни Водоотпорен Целосна пигмент Веѓа Pomade Гел Веѓа Подобрувач, Buildable

Оваа веѓата pomade е полн пигмент, водоотпорен веѓа pomade, достапен во 6 нијанси за да помогнат во пополнување

DEN 162.96
Aresvns Веѓа Тетоважа Налепница,4D Тетоважа Веѓите Новите Подобрени 77 Парови! Црвеникаво-Кафеава(Чоколадо Неодамнешно
Aresvns Веѓа Тетоважа Налепница,4D Тетоважа Веѓите Новите Подобрени 77 Парови! Црвеникаво-Кафеава(Чоколадо

Најновите Подобрување Според повратните информации од голем број на клиенти, ние внимателно оптимизир

DEN 287.76