1pcs Веѓа Тример Ножици со Чешел Косата Отстранување Shears Чешел Чешлање Козметички Веѓа Средување на Алатки Шминка Додатоци (Боја : Сина)

1pcs Веѓа Тример Ножици со Чешел Косата Отстранување Shears Чешел Чешлање Козметички Веѓа Средување на Алатки

DEN 624.00

Неодамнешно

Това е достапна

Веѓа Тример Ножици Око Веѓата Shaper Чешел Eyelash Губење на Веѓата Жилети за Веѓи Чешлање Тример Шминка Додатоци.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Модел : Режа.Предмети тип : Веѓа ножици.Пол : Жените. : 1 buc* Веѓа trimmer Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе се направи ум пред да конкурираат.2.Поради различни помеѓу различни монитори,на piture може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Додатоци на производот

YIAAN Помине Поставите Убавина Алатки Веѓа Scraper 8-Парче Сет Веѓа Ножици Веѓа Клип Убавина Ножици Веѓа Средување Неодамнешно
Режа, Исклучителна Веѓите Режа, Преносни Црна Патување за Дома(Веѓа Ножици (Укажа)) Неодамнешно
Режа, Исклучителна Веѓите Режа, Преносни Црна Патување за Дома(Веѓа Ножици (Укажа))

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, квалитетни и издржливи да ја користите.Ергономски дизајн,

DEN 907.20
Козметички Алатка, Веѓа Чешлање Режа Ергономски Дизајн, Прилагодлив Гром Веѓа Ножици за Лицето Коса Неодамнешно
Козметички Алатка, Веѓа Чешлање Режа Ергономски Дизајн, Прилагодлив Гром Веѓа Ножици за Лицето Коса

Повеќе Функции : Средување на Косата Режа со прилагодливи болт за режа тензија.Лесно да го намали вашиот

DEN 225.36
JIYANANDPJZ Ножици 12.5 cm(4.92) Убавина Девојка Дама Жените Веѓа Режа Чешел Eyelash Око веѓата Тример Козметички Неодамнешно
JIYANANDPJZ Ножици 12.5 cm(4.92) Убавина Девојка Дама Жените Веѓа Режа Чешел Eyelash Око веѓата Тример Козметички

Исклучителни ножици за повеќекратна употреба во различни простории, во Занаетчиски Работилници, бања,

DEN 1500.00