Oneida Baguette Табела Ножеви (Сет од 12)

Oneida Baguette Табела Ножеви (Сет од 12)

DEN 2761.92

Неодамнешно

Това е достапна

Домот Американски и Европски Decors.Континентална Големината На Располагање.Се препорачува за употреба во Здравствената Индустрија.Машина За Миење Садови Безбедно.Silverplate.На teardrop облик се справи со е поделена на два идентични панели од вертикална гребен линија, како одраз на современата талент.Овој исклучително добро стокмено парична казна flatware модел е совршен додаток на парична казна dinnerware и stemware.

Додатоци на производот

Фрањо I од страна на Непознат Sterling Silver Редовни Нож француски 8 1/2 Flatware Неодамнешно
Фрањо I од страна на Непознат Sterling Silver Редовни Нож француски 8 1/2 Flatware

Модел : Фрањо I Тип : Flatware Ножеви.Состав : Стерлинг Сребро.Фрањо I од Unknown Sterling сребро шупливи се справи со �

DEN 1656.00
Laila од Brodrene Lohne норвешка Sterling Silver Вечера Нож 9 1/2 Неодамнешно
Laila од Brodrene Lohne норвешка Sterling Silver Вечера Нож 9 1/2

Бренд : Brodrene Lohne.Тип : Нож.Возраст : Непознат.Состав : Стерлинг Сребро.Laila од Brodrene Lohne Laila од Brodrene Lohne sterling silver

DEN 2616.00
Вечера Ножеви Школка Моделот Табела Нож 8.94 Инчен Нерѓосувачки Челик Flatware Сет за Ресторан/Угостителство, Неодамнешно
Вечера Ножеви Школка Моделот Табела Нож 8.94 Инчен Нерѓосувачки Челик Flatware Сет за Ресторан/Угостителство,

Издржливи висок степен на 18 / 0 нерѓосувачки челик вечера нож со екстра дебели ергономски се справи.Одли�

DEN 863.76
Злато Вечера Ножеви 4 Парчиња, Homquen Здрав 9.25 Од Не ' Рѓосувачки Челик Модерен Дизајн Нож, Knifes Сет Со Неодамнешно
Злато Вечера Ножеви 4 Парчиња, Homquen Здрав 9.25 Од Не ' Рѓосувачки Челик Модерен Дизајн Нож, Knifes Сет Со

Ова злато вечера нож во собата вклучуваат 4 парчиња 9.25" модерен дизајн здрав висок квалитет ножеви.Соврш

DEN 239.76
Mepra AZC1097CA1103 Caccia Oro Табела Нож, [Пакет на 48], 23.5 cm, Полиран Злато Заврши, машина за миење Садови Неодамнешно
Mepra AZC1097CA1103 Caccia Oro Табела Нож, [Пакет на 48], 23.5 cm, Полиран Злато Заврши, машина за миење Садови

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина �

DEN 1334.40
Irian од Валас Sterling Silver Вечера Нож француски 9 1/2 Figural Flatware Неодамнешно
Irian од Валас Sterling Silver Вечера Нож француски 9 1/2 Figural Flatware

Производител : Валас, Тип : Нож.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : 19001940 Бренд : Валас.Модел : Irian.Irian од Wallace St

DEN 2080.80
Премиум 5-Парче Sliver Нерѓосувачки Челик Flatware со Цветни Дезени,Сет од 5 Лесно-држете Предници/Нож/Лажици Неодамнешно
Премиум 5-Парче Sliver Нерѓосувачки Челик Flatware со Цветни Дезени,Сет од 5 Лесно-држете Предници/Нож/Лажици

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ Сите 5 парчиња flatwares се направени од врвот одделение квалитетни не�

DEN 607.20
Школка & Нишката од Fortunoff/Buccellati Sterling Silver Вечера Нож 10 Неодамнешно
Школка & Нишката од Fortunoff/Buccellati Sterling Silver Вечера Нож 10

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Fortunoff / Buccellati.Тип : Flatware Ножеви.ШКОЛКА НИШКА ОД FORTUNOFF / BUCCELLATI Sterlin

DEN 2136.00
Кралската Flatware RF1260DK, Dutchess тешка категорија Вечера Нож, 18/10 Нерѓосувачки Челик, Огледало Заврши, Неодамнешно
Кралската Flatware RF1260DK, Dutchess тешка категорија Вечера Нож, 18/10 Нерѓосувачки Челик, Огледало Заврши,

Во тешка категорија 18 / 10 Нерѓосувачки Челик со огледало финиш.Премиум квалитет вечера нож, лесен и удоб�

DEN 455.76
Вечера Нож ~ Галвстон од страна на Oneida Профил Нерѓосувачки Flatware Сребрениот 9 1/8 Неодамнешно
Вечера Нож ~ Галвстон од страна на Oneida Профил Нерѓосувачки Flatware Сребрениот 9 1/8

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Тип : Вечера Нож.Модел : Galveston.Модел : Galveston.Бренд : Oneida.Една Вечера Нож во �

DEN 1737.60