EuisdanAA 1.45 mm Сечење Кол PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка 6 Компјутери(1,45 mm де diámetro де corte PCB placa де circuito де impresión carburo микро brocas herramienta 6 piezas

EuisdanAA 1.45 mm Сечење Кол PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка 6 Компјутери(1,45 mm де diámetro

DEN 1164.00

Неодамнешно

Това е достапна

Вкупната Тежина : 32g; Сечење Дијаметар : 1.45 mm/0.057".Месо тело со Дијаметар : 3.175 mm/1/8"; Сечење на Длабочина : 10мм/0.4".Име на производ : Микро Вежба Малку; Пакет Содржина : 6 x Микро Вежба Малку, 1 x Пластична Кутија.Материјал : Карбид; Боја : Црвена,Сребрена на Ѕвонење(Материјал : carburo; Боја : rojo, tono plateado.Работен Опсег : ПХБ, ЦПУ; Вкупна Должина : 38mm/1.5"(Rango de trabajo : ПХБ, ЦПУ; Longitud вкупно : 38 mm / 1,5".Euisdan AA 1.45 mm Сечење Кол PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка 6 Pcs Features : ?PCB вежба малку (карбид микро вежба малку ) Карбид прачки и волфрам челични прачки, со висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина, отпорност на свиткување, анти-оштетување и долго алатка живот. ?Опсег на обработка : ПХБ, SMT, на CNC, , пластика, бакар, од не ' рѓосувачки челик и други прецизност метал делови обработка.?Одлично за PC Одбори, Пластика, Fiberglass, Дрво, Меки Метали, итн.Опис на Spanish1,45 mm де diámetro де corte PCB placa де circuito де impresión carburo микро brocas herramienta 6 piezas Peso вкупно : 32 g; Diámetro де corte : 1,45 mm / 0,057"Diámetro del vástago : 3,175 mm / 1 / 8"; Profundidad де corte : 10 mm / 0,4"Nombre del producto : Микро Вежба Малку; Contenido del paquete : 6 brocas микро, 1 caja de plástico Material : carburo; Боја : rojo, tono plateado Rango de trabajo : ПХБ, ЦПУ; Longitud вкупно : 38 mm / 1,5".

Додатоци на производот

Мичиген Вежба 200 Серија на Високо-Брзински Челик Општа Намена Вежба Малку, 5 Morse Коси месо тело, Спирала Неодамнешно
PCB Вежба Битови во Собата, Микро Вежба Битови во Собата, 50pcs PCB Вежба Малку Поставена Спирала Flute Карбид Неодамнешно
PCB Вежба Битови во Собата, Микро Вежба Битови во Собата, 50pcs PCB Вежба Малку Поставена Спирала Flute Карбид

Пакет со висок квалитет пластична кутија, лесна за носење и подобра заштита држи ножот совет стока во ис

DEN 354.96
Ontracker Малку Pin Менгеме На Назад Двојна Глава Пресврт Вежба Чак Носителот Неодамнешно
Ontracker Малку Pin Менгеме На Назад Двојна Глава Пресврт Вежба Чак Носителот

Мини вежба чак за минијатурни вежба на накит алатки, прецизни и ефикасни.Рака притисок ротари дупчење, з

DEN 168.00
Foret Хсс Титаниум 5мм - Akozon M35 Кобалт Вежба Малку Сет ХСС-КО Вежби Поставите 1.0-5.0 ММ за Дупчење од Неодамнешно
Foret Хсс Титаниум 5мм - Akozon M35 Кобалт Вежба Малку Сет ХСС-КО Вежби Поставите 1.0-5.0 ММ за Дупчење од

Професионални алатки : Погоден за не 'рѓосувачки челик, од леано железо, лим, челик, агол железо дупчење е

DEN 696.00
Ontracker Пакет од 10 S2 Челик Шрафцигер Битови 25 mm Хексагонална Вратило вртежен момент PH2 Antislip Магнетно Неодамнешно
Ontracker Пакет од 10 S2 Челик Шрафцигер Битови 25 mm Хексагонална Вратило вртежен момент PH2 Antislip Магнетно

25мм Целокупната Должина, 1 / 4" Хексадецимален месо тело, 6mm PH2 Филипс S2 Челик со Шрафцигер.Користење на нап

DEN 168.00
Osg Завртка Машина Вежба, 9.90 мм, Карбид, WXS Неодамнешно
Osg Завртка Машина Вежба, 9.90 мм, Карбид, WXS

Точка Тип : R Чистење.Одделение : Општа Намена.Децимална Еквивалент : 0.3898 Листа Број : 5950 NI.Вежба Малку Зав�

DEN 10184.40
NZSD Вежба Битови, 99pcs M35 Кобалт Вежба Малку Сет 1.5-10мм Хсс-ко Jobber Должина Пресврт Вежба Малку за Нерѓосувачки Неодамнешно
1PC 13mm-60mm ХСС Коси месо тело Пресврт Вежба Малку(13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/27/30/31/32/33/35/40/41/42/45/50/55/60mm),49 Неодамнешно
1PC 13mm-60mm ХСС Коси месо тело Пресврт Вежба Малку(13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/27/30/31/32/33/35/40/41/42/45/50/55/60mm),49

Број На Модел : Коси Вежба Малку.Употреба : Метал Дупчење,должина : ММ Бренд име : Буммун,Вид : Пресврт Вежб

DEN 1576.80
Вежба Америка 1-1/8 3MT ХСС Маломерен месо тело Коси месо тело Вежба Малку (Пакување од 3) Неодамнешно
Вежба Америка 1-1/8 3MT ХСС Маломерен месо тело Коси месо тело Вежба Малку (Пакување од 3)

Вкупна Должина : 123 / 4".Месо тело Големина : 3 MT.Вежба Малку Големина : 11 / 8".Вежба Малку Материјал : High Speed Чел

DEN 2128.80
CHENTAOMAYAN Хардверски Додатоци М1-M1.8 Мини Тема Допрете Вежба ХСС 6542 Директно Flute Завртка Дупка Допрете Неодамнешно
CHENTAOMAYAN Хардверски Додатоци М1-M1.8 Мини Тема Допрете Вежба ХСС 6542 Директно Flute Завртка Дупка Допрете

Индустриски Cnc Професионални Алатки.Cnc Вртење На Производот Категорија Е Завршена, Трајни, Добра Стабил�

DEN 832.80
Magafor 81952000 8195 Серија 2 Flute, 90 Степени Сечење Агол, 0.787 Сечење Должина Солидна Карбид Соголени Неодамнешно
Magafor 81952000 8195 Серија 2 Flute, 90 Степени Сечење Агол, 0.787 Сечење Должина Солидна Карбид Соголени

Со користење на magafor NC вежба на дијаметар над дупчење алатка, центрирање и chamfering се добиени во една опера

DEN 890.64
Greenfield Индустрии 49720-120-Серија Оксид обложени High Speed Челик Коси Должина Вежба Малку, 4 долго флејта, Неодамнешно
Greenfield Индустрии 49720-120-Серија Оксид обложени High Speed Челик Коси Должина Вежба Малку, 4 долго флејта,

точка на аголот : 118 месо тело со дијаметар : 5 / 16 во.вкупна должина : 63 / 8 во.серија : 120 вежба малку големина

DEN 1465.20
Cle-Линија C17033 Сребро и Deming Намалена месо тело Вежба, High Speed Челик, Црна и Златна Заврши, Намалена Неодамнешно
Cle-Линија C17033 Сребро и Deming Намалена месо тело Вежба, High Speed Челик, Црна и Златна Заврши, Намалена

118 степен сплит точка 3 станови за 1 / 2" намалена месо тело.Црна и златна заврши.ХСС супстрат.Инчен големин

DEN 449.76
iPad Про 10.5 Ракав Случај, Sammid Ултра-Тенок Микрофибер Поставата Три пати Стојат Торбичка Покрие Случај Неодамнешно
iPad Про 10.5 Ракав Случај, Sammid Ултра-Тенок Микрофибер Поставата Три пати Стојат Торбичка Покрие Случај

[Мултифункционален Употреба] : Тоа може да се како ракав чантата,исто така, може да се како стојат држач з

DEN 1245.60
Кратка Должина 1.05 мм да 1.65 mm Мешани Карбид Микро Вежба Битови Кола FR4 CNC PCB Коло Производство Моделирање Неодамнешно
Кратка Должина 1.05 мм да 1.65 mm Мешани Карбид Микро Вежба Битови Кола FR4 CNC PCB Коло Производство Моделирање

2 секој : 1.05 mm 1.15 mm 1.25 mm 1 секој : 1.35 mm 1.45 mm 1.55 mm 1.65 mm.Мултиза употреба : FR4, CNC, ПХБ, Накит, Играчки Изработка, Ин�

DEN 275.76
Забележување на т.н Вежба Малку, Кобалт, 90°, 18.00 мм, Светла (Соголени) Неодамнешно
Забележување на т.н Вежба Малку, Кобалт, 90°, 18.00 мм, Светла (Соголени)

Вежба Малку Групирање : Вежба Малку.Предмет : Забележување На Т.н " Вежба Малку.Вежба Малку Димензија Тип

DEN 4355.52
37.00 mm ХСС 4MT Метрички Коси месо тело Вежба Малку Неодамнешно
37.00 mm ХСС 4MT Метрички Коси месо тело Вежба Малку

Коси месо тело вежби се направени за да ги собере Morse заострените дупки.Дизајниран да се изврши во широк�

DEN 6835.92
KEO 35608 Кобалт Челик NC забележување на т.н Вежба Малку, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело, Десната Неодамнешно
KEO 35608 Кобалт Челик NC забележување на т.н Вежба Малку, Соголени (Светла) Финиш, Круг месо тело, Десната

Кобалт челик алатки се слични на високобрзински челик, но со повеќе кобалт за подобрување на перформанс

DEN 1593.12
Бош 5-Парче Дијамант Сува Core Машина Сет 1 G/2in Неодамнешно
Бош 5-Парче Дијамант Сува Core Машина Сет 1 G/2in

Производителот гаранција може да не се применува.Дијамант сува вежба малку сет 1 / 2 Инч 38 / 52 / 65 / 117 / 12

DEN 7417.92
Driak 6mm 10 Компјутери Вежба Битови Сет со Карбид Совети за Стакло, Огледала & Плочки Неодамнешно
Driak 6mm 10 Компјутери Вежба Битови Сет со Карбид Совети за Стакло, Огледала & Плочки

10 PCS 6mm Легура волфрам челик Копје Главата Вежба Малку.Оваа Вежба малку е погодна да се вежба 6mm дупки во п

DEN 1339.20
SHENYF 4PCS Дијамант Дупка Пили Поставите 35/40/50/68mm М14 Трајни Carborundum Керамика и М14 Тема Вежба Сржта Неодамнешно
SHENYF 4PCS Дијамант Дупка Пили Поставите 35/40/50/68mm М14 Трајни Carborundum Керамика и М14 Тема Вежба Сржта

High speed челик изградба обезбедува крајна издржливост, сечење на работ е појачани и усовршуваа за острина,

DEN 5780.64
1PC 13mm-60mm ХСС Коси месо тело Пресврт Вежба Малку(13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/27/30/31/32/33/35/40/41/42/45/50/55/60mm),37 Неодамнешно
1PC 13mm-60mm ХСС Коси месо тело Пресврт Вежба Малку(13/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/27/30/31/32/33/35/40/41/42/45/50/55/60mm),37

Број На Модел : Коси Вежба Малку.Употреба : Метал Дупчење,должина : ММ Бренд име : Буммун,Вид : Пресврт Вежб

DEN 964.80
Коси Должина Вежба, 47/64 Голема Брзина Неодамнешно
Коси Должина Вежба, 47/64 Голема Брзина

Коси Должина Вежба, 47 / 64 High Speed Големина : 47 / 64 inch Decimal еквивалент : .7344 Flute Должина : 57 / 8 Overall Должина : 93 / 4 Stan

DEN 844.80
2 ПАРЧИЊА Morse Коси 2 месо тело ХСС Пресврт Вежба БИТОВИ 17/32 & 5/8 W/ 1 1/2 К. Г. Черупка - MS3327BU Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Morse Коси 2 месо тело ХСС Пресврт Вежба БИТОВИ 17/32 & 5/8 W/ 1 1/2 К. Г. Черупка - MS3327BU

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEM.Се ПРОДАВА ОД M 5 / 8" КОЛ X 5", LOC X 10" OAL ; ЧЕРУПКА Е 1 1 / 2" К Г X MT2 I D X 1.816" ГЛАВАТА КОЛ X 3

DEN 2203.20
9PC МНОГУ Morse Коси ХСС Пресврт Вежба БИТОВИ Различни Големини од 13/64 ДО 3/4 МТ - MS2218BU Неодамнешно
9PC МНОГУ Morse Коси ХСС Пресврт Вежба БИТОВИ Различни Големини од 13/64 ДО 3/4 МТ - MS2218BU

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDITEMS.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊ

DEN 1245.60