ASHATA Втората Генерација на Mini Проектор Proyector Movil DIY Дома Преносни Паметен Мобилен Телефон Проекторот за домашно Кино - Кафеава

ASHATA Втората Генерација на Mini Проектор Proyector Movil DIY Дома Преносни Паметен Мобилен Телефон Проекторот

DEN 566.16

Неодамнешно

Това е достапна

Надградба на Верзија:На DIY паметен телефон проекторот е надграден со втората генерација, која се повеќе модерни од претходната генерација.Првата генерација е комплицирано да се соберат и втората генерација е поедноставно.Тоа може да се користи само со приложување проекција на леќите.Pluggable телефон големина на : не повеќе од 14.5*8 см (максимална големина на екранот 5.8 инчен).Мали Дома Театар:Паметен Телефон Проекторот е домашна мобилен телефон пико проектор.Можете да ја проектот видео/филм се одигра на вашиот телефон за да ѕидот, обезбедување 8x слика зголемување, и стана мал домашен театар.Smart Телефон Проектор 2.0 производи вклучуваат бесплатна инсталација на проекција кутија, зголемена леќа и некои други додатоци, лесно да се соберат.Се обрне Внимание При Купување на:производот е првиот позициониран како забава уред, едноставно проекција уред играчка.Проекција е подобро на бели ѕидови, и потемна внатрешна средина, на подобро.На прв, јас чувствувам дека на сликата е потемна и јас треба да имаат време да се прилагодат.Видео со преводи, преводи не може да бидат прикажани во насока напред, а дисплејот е обратна.Оваа проекторот е само DIY креативен производ.Забелешка:Кога го користите, стави за Телефон или за Android паметен телефон во тоа, го стави во, и притиснете за да се види тоа.Според принципот на лупа, на слики е обратна, не квалитет проблем, но тоа може да се прилагоди во зависност од ситуацијата.Тоа може да биде дадена како подарок за децата, се посветам на децата е во рацете на способност, и да ги задоволи децата љубопитност за светот.Квалитет на Услуга:Овој производ е професионално и строго да се проверуваат и тестираат.Имаме 24 часовна онлајн професионални услуги на клиентите тим.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот или имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате во секое време,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и во време,ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Додатоци на производот

Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo ХТ-R980 ХТ-RC620 ХТ-S5300 AV Мрежа домашно Кино Неодамнешно
Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo ХТ-R980 ХТ-RC620 ХТ-S5300 AV Мрежа домашно Кино

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Не се ПРИКАЖЕ копчето на располагање.За�

DEN 634.80
HCDZ Замена Далечински Управувач за Sceptre E245BD-FHDU E245PD-FHDR E240LC-FHD E240PC-FHD Плазма LCD LED ТВ Неодамнешно
HCDZ Замена Далечински Управувач за Sceptre E245BD-FHDU E245PD-FHDR E240LC-FHD E240PC-FHD Плазма LCD LED ТВ

Не батеријата вклучена.Нема потреба да се постави ,тоа ќе биде се работи директно начин откако сосема но

DEN 396.72
OptiView Забава Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење Светлина DMX 512 (Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење на Неодамнешно
OptiView Забава Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење Светлина DMX 512 (Сатурн Аура 40W LED 19PCS Зум Миење на

Моќен ЛЕР.Направени За Големи Место.Аура Ефекти 1 Година Гаранција.Модел : OE4019 Напон : AC 90 V240 V, 50 / 60 Hz Потро

DEN 2159.76
3D Холограмот Проектор Светлина AC -во Реклама Екранот LED Фан Holographic Lmaging Светилка Далечински 3D Холограмот Неодамнешно
3D Холограмот Проектор Светлина AC -во Реклама Екранот LED Фан Holographic Lmaging Светилка Далечински 3D Холограмот

●Постојат 224 ПРЕДВОДЕНА од монистра.Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување

DEN 1315.20
753 LCD Проектор,Видео Проектор Отворено Филмски Проектор,HD Мобилен Телефон LCD + LED Интелигентни Мулти‑Јазик,AV/VGA/HD Неодамнешно
FENXIXI на Екранот на Допир, WiFi Аудио Ѕид Панел Засилувач Smart Home Театар и Кино Bluetooth Безжична Музика Неодамнешно
FENXIXI на Екранот на Допир, WiFi Аудио Ѕид Панел Засилувач Smart Home Театар и Кино Bluetooth Безжична Музика

Стандардот 86 е инсталиран на ѕидот,лесно да се контролира со безжичен далечински управувач.Поддршка пр�

DEN 16534.32
Atsti Проектор, Мини Проектор Преносни LCD Проектор Full HD 1080P Поддржани, Компатибилен со паметен Телефон, Неодамнешно
Atsti Проектор, Мини Проектор Преносни LCD Проектор Full HD 1080P Поддржани, Компатибилен со паметен Телефон,

Проектор користи принципот на дифузна одраз на обработка на слика, која е различна од директна светлина

DEN 1967.76
Leankle Филтер за Воздух Замена за Epson ELPAF34/ V13H134A34, BrightLink 455Wi, EB-455Wi, EB-465i Неодамнешно
Leankle Филтер за Воздух Замена за Epson ELPAF34/ V13H134A34, BrightLink 455Wi, EB-455Wi, EB-465i

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1053.60
Calvas Проектор мини систем за домашно Кино, LCD Проектори 400 Lumens 1080P HD Multimedia HDMI AV Кабел Далечински Неодамнешно
Calvas Проектор мини систем за домашно Кино, LCD Проектори 400 Lumens 1080P HD Multimedia HDMI AV Кабел Далечински

Модел : G814 Обработка на слика Технологија : TFT LCD.ТФ : Максимална поддршка 64 G.Контраст : 1000 : 1 Aspect ratio : 16 : 9 / 4

DEN 2159.76
Smart Пико Видео Проектор, 30000 Часа светилка Живот - DLP Екранот, Преносни Џеб Мини Кино Поддршка - Dual Неодамнешно
Smart Пико Видео Проектор, 30000 Часа светилка Живот - DLP Екранот, Преносни Џеб Мини Кино Поддршка - Dual

Спецификации : Osram LED lamp30000 часа светилка life2.4 G / / 5 G двојна бенд WIFIUSB домаќин 2.0 Max поддршка 32 G ТФ card HDMI input Re

DEN 6479.76
РКА RPJ143-БЕЛА 480p домашно Кино Проектор Поддржува 1080p w/HDMI & Bluetooth 5.0 Неодамнешно
РКА RPJ143-БЕЛА 480p домашно Кино Проектор Поддржува 1080p w/HDMI & Bluetooth 5.0

3.97 проекција LCD светилка поголеми од слични компактен проектори.Обезбедува зачудувачки, жилетостри сли

DEN 1353.12
Epson PowerLite 4750W 3D Подготвени LCD Проектор - 720p - HDTV - 16:10 Неодамнешно
Epson PowerLite 4750W 3D Подготвени LCD Проектор - 720p - HDTV - 16:10

3x Посветли Бои и сигурен перформанси 3 LCD, 3чип технологија.Еден мерење на осветленост не е доволно да се �

DEN 1072.80
Tanbaby Галакси Проектор Ѕвезда Проектор Океанот Галакси Светлина со Далечински Управувач Галакси 360 Про Проектор Неодамнешно Најдобра цена
PROKTH Проектор Патни Торби - Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Патни Торби Одговара за XGIMIH3S H3S DLP 3D Home Неодамнешно
PROKTH Проектор Патни Торби - Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Патни Торби Одговара за XGIMIH3S H3S DLP 3D Home

Само Правото Големина : Овој заштитен случај е направен од 210 D водоотпорен Оксфорд ткаенина, кои се цврс�

DEN 1056.00
3D Проектор TOUMEI V5, 3D Видео Проектор DLP 1080P HD, 3800 Lumens, Безжични Споделување на Екран за iOS Android Неодамнешно
3D Проектор TOUMEI V5, 3D Видео Проектор DLP 1080P HD, 3800 Lumens, Безжични Споделување на Екран за iOS Android

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 12347.76
Nobo Апарат за Проектирање Количка со Прилагодлива Висина и Поместување на Полиците, Челик Сива Неодамнешно
Nobo Апарат за Проектирање Количка со Прилагодлива Висина и Поместување на Полиците, Челик Сива

Производителот гаранција може да не се применува.Полица големина : 520 x 520 mm.Страна полици големина : 320 x 490

DEN 11376.96
Вистински ОЕМ DMD DLP чип за BenQ MP515ST MP513 MS502P MP515 MS510 MP514 MP615P Проектори Неодамнешно
Вистински ОЕМ DMD DLP чип за BenQ MP515ST MP513 MS502P MP515 MS510 MP514 MP615P Проектори

ОЕМ DMD DLP чип за Ben Q На 90Ден Гаранција од страна на Te Kswamp.Вистински ОЕМ DMD DLP чип за Ben Q MP515 ST MP513 MS502 P MP515 MS510 MP51

DEN 2880.00
Sony VPLEW575 4,300 lumens WXGA висока Осветленост Компактен Проектор Неодамнешно Најдобра цена
Sony VPLEW575 4,300 lumens WXGA висока Осветленост Компактен Проектор

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1296.00 2591.76
LCD Проектор, 110‑260V 1080P Преносни Филмски Проектор Далечински Управувач за Лаптоп Неодамнешно
LCD Проектор, 110‑260V 1080P Преносни Филмски Проектор Далечински Управувач за Лаптоп

Висока Дефиниција : мини проектор усвојува висока осветленост LED Светилка технологија, 3000lm висока освет

DEN 1159.20
HCDZ Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo РК-708M ХТ-S9100THX РК-709M TX-SR333 A/V AV Неодамнешно
HCDZ Нови Општи Замена за Далечинска Контрола Одговара за Onkyo РК-708M ХТ-S9100THX РК-709M TX-SR333 A/V AV

Не програмирање потребно.Без батерија и инструкции се вклучени.Не се ПРИКАЖЕ копчето на располагање.За�

DEN 1128.00
ZXXZ Тонер Кертриџ Замена за Canon CRG-332 Компатибилен за Canon Lbp7780Cx, Училиште, Канцеларија Мазна Висок Неодамнешно
ZXXZ Тонер Кертриџ Замена за Canon CRG-332 Компатибилен за Canon Lbp7780Cx, Училиште, Канцеларија Мазна Висок

Тонер Кертриџ CRG332 Серија применливи модели : За Canon lbp7780 Cx.Високиот број на страници : Тонер Кертриџ Црна 6

DEN 15340.56
Teerwere Мини Проектор HD Проекторот A12 1920x1080P Проектор Дома Кино со HDMI 3D Видео Beamer за 4K Пренослив Неодамнешно
Teerwere Мини Проектор HD Проекторот A12 1920x1080P Проектор Дома Кино со HDMI 3D Видео Beamer за 4K Пренослив

Подарок : Одлично ноќта на Вештерките или Божиќ подарок за вашиот љубовник,родителите,децата или пријат

DEN 1967.76
FENXIXI Мини HD Проекторот 180 Lumens Мобилни Преносни Џеб Дома 1080P Smart WiFi Андроид 7. 1 Проектор (Големина Неодамнешно
FENXIXI Мини HD Проекторот 180 Lumens Мобилни Преносни Џеб Дома 1080P Smart WiFi Андроид 7. 1 Проектор (Големина

Уживајте во вашата музика, фотографии и видеа, насекаде и во секое време.За време на проекторот е проект�

DEN 20676.48
XIXIDIAN Проектор,1080p HD 4k Мини Проектор Vedio Вграден Звук Звучник, со Двојна Бенд WiFi Автофокус Глас Неодамнешно
XIXIDIAN Проектор,1080p HD 4k Мини Проектор Vedio Вграден Звук Звучник, со Двојна Бенд WiFi Автофокус Глас

Широк Компатибилност и Примена: проекторот е компатибилен со ТВ Кутија, ТВ Стап, Компјутери, Лаптопи, Т�

DEN 1178.40
YOUXOU Проектор, Мали Преносни систем за домашно Кино Проектор, 4k HD ПИ Глас Проектор, Вграден Звучник, Компатибилен Неодамнешно
Видео Проектор Проектор Андроид 6.0 1080P Full HD 700 Lumens 3D WiFi, Bluetooth Домашен Театар Дома Филмски Неодамнешно
Видео Проектор Проектор Андроид 6.0 1080P Full HD 700 Lumens 3D WiFi, Bluetooth Домашен Театар Дома Филмски

Уникатен дизајн го прави полесно да се земе било каде,изграденаво двојна моќни звучници може да донесе �

DEN 2879.76
sgzyj Проектор Отворено Анти - Светлина и да се Добијат Заштита Виткање на Екранот 16: 9 84 100 120 Инчи Дома Неодамнешно
sgzyj Проектор Отворено Анти - Светлина и да се Добијат Заштита Виткање на Екранот 16: 9 84 100 120 Инчи Дома

1 Име на производ : Амбиентална Светлина Одбивање Сива Проектор Екран 2 Екран материјал : ПЕТ ткаенина + с�

DEN 7658.16